Futsal. Eurobus Przemyśl nie zatrzymuje się. Heiro Rzeszów wróciło z Katowic na tarczy

Miłosz Bieniaszewski
Eurobus Przemyśl
Heiro Rzeszów przegrało w 1 lidze futsalu na wyjeździe z AZS-em UŚ Katowice. Szczebel niżej lepiej poszło Eurobusowi Przemyśl i Stali Mielec.

1 liga

AZS UŚ Katowice - Heiro Rzeszów 4:0 (1:0)

Bramki: Przybyło 5-samobójcza, Król 37, Gładczak 39, Jastrzembski 39.

Heiro: Piszczek - Gąsior, Fedan, Pawlak, Sarzyński oraz Warzybok, Nowak, Przybyło, Krawczyk, Rembisz. Trener Piotr Ożóg.

Rzeszowianie nie sprawili niespodzianki i przegrali dosyć wyraźnie, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że trzy bramki stracili w samej końcówce, kiedy postawili wszystko na jedną kartę i nie mając nic do stracenia walczyli o przynajmniej jeden punkt.

2 liga

Nie zatrzymują się przemyślanie, którzy efektownie ograli kolejnego rywala. Goście postraszili jednak trochę Eurobus na początku drugiej połowy, kiedy złapali kontakt z miejscowymi. Ich riposta była jednak zabójcza.

W końcu powody do radości mieli młodzi gracze Stali Mielec, którzy zostali nagrodzeni za ambicję i walkę do samego końca. Zespół z Zaczernia trzymał się do przerwy w starciu z wiceliderem, ale po zmianie stron dominowali już goście.

WYNIKI:

Zaczernie Futsal Team - Caffaro Kazimierza Wielka 3:7 (3:4) Orzech 2, Put 8, Cieśla 14 - Kłoda 1, 39, Kwiecień 8, Fakowski 13, Kaczmarczyk 18, Kaczor 27, Stępień 31

Futsal Nowiny II - Stal Mielec 5:6 (3:3) Kubicki 3, 17, Borowiecki 10, Rudolf 19-samobójcza, Ćwil 29 - Lewandowski 5, Misiak 8, Wójcik 31, 38, 39, Cyganowski 37

Eurobus Przemyśl - BSF Busko-Zdrój 10:4 (4:1) dla gospodarzy: Demski dwie, Gil dwie, Rudnicki, Bała, Wanat, Modny, Mikulec, Buczkowski.