Futsal. Heiro Rzeszów było bardzo nieskuteczne w Rudzie Śląskiej. Wygrana i porażka Futsal Team Przeworsk. Wystartowała 3 liga

mił
Heiro Rzeszów przegrało w 1 lidze z Gwiazdą Ruda Śląska
Heiro Rzeszów przegrało w 1 lidze z Gwiazdą Ruda Śląska Krzysztof Kapica
Heiro Rzeszów doznało porażki z Gwiazdą Ruda Śląska w 1 lidze futsalu. Zmienne nastroje panowały w 2-ligowym Futsal Team Przeworsk.

1 LIGA

Gwiazda Ruda Śląska - Heiro Rzeszów 4:1 (2:0)

Bramki: Mrowiec dwie, Hyży, Siadul - Depta.

Heiro: Kozak, Piszczek - Przybyło, Depta, Hady, Wdowik oraz Krawczyk, Brocki, Codello, Skowron. Trener Łukasz Krawczyk.

Rzeszowianie mogą czuć wielki niedosyt, bo w pierwszej połowie, jeszcze przy wyniku 0:0, aż cztery razy trafiali w słupek, a raz ostemplowali poprzeczkę. Do tego drużyna Łukasz Krawczyka miała jeszcze kilka innych szans na bramkę.

- Tylu sytuacji, co w tym meczu, nie mieliśmy chyba jeszcze nigdy. O naszej przegranej zadecydowały tak naprawdę niuanse - kręcił głową opiekun Heiro.

POZOSTAŁE WYNIKI: Remedium Hybryd Pyskowice - KS Polkowice 4:7, Ekom Futsal Nowiny - Buskowianka Busko Zdrój 5:1, GSF Gliwice - AZS UMCS Lublin 9:1, GKS Tychy - Gredar Futsal Brzeg 4:2, Berland Komprachcice - Odra Opole 3:3.

2 LIGA

W 2 lidze w cztery dni dwa mecze rozegrał Futsal Team Przeworsk. W pojedynku 1. kolejki ograł rywala z Dukli, ale w spotkaniu otwierającym 2. serię spotkań uległ debiutantowi z Zaczernia. Gospodarze do 35. minuty prowadzili 2:1, ale wtedy w krótkim czasie stracili dwie bramki.

Futsal Team Przeworsk - Vivaldi Chuwdu Dukla 4:2 (2:1)

Bramki: Salwach 18, Ostrzywilk 18, 26, Broda 29 - Frączek 19, 36.

Futsal Team Przeworsk - KS Futsal Zaczernie 2:3 (1:1)

Bramki: Michalik 9, Najsarek 28 - Nowak 18, 35, Guzek 35.

3 LIGA LUBACZÓW

Historyczną inaugurację efektowną strzelaniną uczcili gracze MAAWSport Lubaczów. Postrzelała też ekipa Czarnych Oleszyce, a powody do radości ma również Start.

WYNIKI 1. KOLEJKI:

MAAWSport Lubaczów - Czerwoni Cewków 13:0 Rogowski cztery, Urban trzy, Pupka dwie, Gutkowski, Pukas, Mazurkiewicz, Sęga

Czarni oleszyce - Roztocze Narol 7:1 Siudy trzy, Linek, Wojdyło (samobójcza), Nieckarz, Młodowiec - Gmiterek

Pogoń-Sokół Lubaczów - Start Lisie Jamy 3:6 Roman, Kłos, Hojdak - Antonik trzy, Minkiv, Sęga, Furgała.