Futsal. Heiro Rzeszów przegrało z GKS-em Tychy, a już było w ogródku i witało się z gąską...

Miłosz Bieniaszewski
Krzysztof Łokaj
Heiro Rzeszów w swoim ostatnim tegorocznym meczu ligowym przegrało z GKS-em Tychy.

Spotkanie pomiędzy Heiro Rzeszów i GKS-em Tychy miało niesamowity przebieg. Do przerwy prowadzili goście, ale po zmianie stron zaczęło się show w wykonaniu Heiro, które wyszło na prowadzenie 4:1.

I gdy wydawało się, że miejscowym nic już nie grozi, przyjezdni zabrali się za odrabianie strat. Do wyrównania doprowadzili w 39. minucie, a to nie był koniec emocji, bo na 5 sekund przed końcem miejscowi sfaulowali szósty raz w tej części i tyszanie mieli przedłużony rzut karny, który zamienili na zwycięską bramkę.

Heiro Rzeszów - GKS Tychy 4:5 (0:1)

Bramki: Hady, Codello, Brocki, Fedan - Mogdał dwie, Dudzik dwie, Słonina.

Heiro: Niemczyk, Zając – Fedan, Przybyło, Hady, Brocki oraz Codello, Krawczyk, Moszczyński, Olechowski, Wdowik. Trener Łukasz Krawczyk.