Futsal. Heiro Rzeszów rozegrało bardzo dobry mecz, ale uległo we własnej hali GSF Gliwice w 1 lidze futsalu

Miłosz Bieniaszewski
Paweł hady (z prawej) zdobył trzy bramki, ale Heiro Rzeszów uległo GSF Gliwice
Paweł hady (z prawej) zdobył trzy bramki, ale Heiro Rzeszów uległo GSF Gliwice Krzysztof Kapica
Heiro Rzeszów dzielnie walczyło z faworyzowanymi gliwiczanami i było blisko sprawienia małej niespodzianki w 1 lidze futsalu.

Przed meczem pisaliśmy, że Heiro musi się wznieść na wyżyny, aby ograć świetnie dysponowanego przeciwnika. Gliwi-czanie do meczu w Rzeszowie stracili bowiem zaledwie osiem bramek, a sami z ich zdobywaniem problemów nie mieli.

Gorzej mecz ułożyć się miejscowym nie mógł, bo nie minęło nawet pół minuty, a już zrobiło się 0:1. Taki falstart nie podłamał jednak Heiro, które szybko odpowiedziało, a tym samym zaczęło się show Pawła Hadego, który w krótkim czasie skompletował hat-trick.

Pierwszą część meczu śmiało można nazwać wymianą ciosów, a na plusie po niej byli gospodarze.

Goście po przerwie doszli do głosu i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Nadzieję na korzystny wynik przywrócił Piotr Codello.

W końcówce miejscowi mocno przycisnęli, a w ostatnich sekundach dwukrotnie groźnie strzelał Sebastian Brocki, ale wyrównać już się nie udało.

Heiro Rzeszów - GSF Gliwice 5:6 (4:3)

Bramki: Hady 2, 5, 6, Brocki 13, Codello 34 - Lutecki trzy, Wilk, Czech, Mirga.

Heiro: Kozak, Piszczek - Wdowik, Depta, Przybyło, Hady oraz Skowron, Moszczyński, Brocki, Krawczyk, Codello, Fedan. Trener Łukasz Krawczyk.