Futsal. Heiro Rzeszów znów wygrało i ma już bardzo dobrą sytuację w tabeli 1 ligi futsalu

Miłosz Bieniaszewski
Heiro Rzeszów (ciemne koszulki) sięgnęło po kolejne ważne punkty. Wynik spotkania otworzył Paweł Hady (przy piłce) Miłosz Bieniaszewski
Heiro Rzeszów poszło za ciosem, zgarnęło kolejne trzy punkty, a tym samym jego sytuacja w tabeli jest już bardzo komfortowa.

W poprzedniej kolejce Heiro Rzeszów pokonało AZS Wrocław, a teraz znów mogło się cieszyć z wygranej. Tym cenniejszej, że odniesionej na parkiecie zespołu, który plasuje się w tabeli za rzeszowianami, a więc przewaga „Dzików” nad strefą spadkową urosła.

Drużyna Piotra Ożoga lepszego początku nie mogła sobie wymarzyć, bo już w 1. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Paweł Hady. Miejscowi nie zamierzali się jednak poddawać i w drugiej części tej odsłony mieliśmy małą wymianę ciosów.

Do przerwy na plusie byli goście, a prowadzenie podwyższyli zaraz po zmianie stron. Miejscowi zaczęli grać z wycofanym bramkarzem, co wykorzystał Dominik Niemczyk.

Bramkarz Heiro Rzeszów po dobrej interwencji zdecydował się na strzał do pustej bramki i zrobiło się 5:2 dla przyjezdnych. Gospodarze ambitnie walczyli, ale przyjezdni mieli wszystko pod kontrolą i to oni mogli się cieszyć z kolejnej wygranej.

FC 2016 Siemianowice Śląskie - Heiro Rzeszów 4:6 (2:3)

Bramki: Włodarek 12, Małek 16, Wojtas 34, Machura 39 – Hady 1, Brocki 14, 17, Przybyło 22, Niemczyk 31, Moszczyński 38.

Heiro: Niemczyk – Brocki, Sarzyński, Przybyło, Hady oraz Sitek, Skalski, Florian, Warzybok, Moszczyński, Krawczyk, Gąsior. Trener Piotr Ożóg.

Ernest Kasia, prezes KS Wiązownica: Nie liczyłem pieniędzy wydanych na klub [STADION]