G2A PAY - usługi dla eCommerce. Nowoczesne metody płatności internetowych

Artykuł sponsorowany
G2A kojarzona jest z grami wideo, zakres jej działalności wykracza dziś daleko poza tę gałąź
G2A kojarzona jest z grami wideo, zakres jej działalności wykracza dziś daleko poza tę gałąź Krzysztof Kapica
Choć G2A kojarzona jest głównie z grami wideo, zakres jej działalności wykracza dziś daleko poza tę gałąź. Gigant z Rzeszowa wprowadził na rynek m.in. nowatorską bramkę ułatwiającą płatności online.

Jak wykorzystać modę na zakupy w Internecie, by zarobić? To najlepiej wiedzą fachowcy z G2A. Stworzyli narzędzie, którego na rynku dotąd nie było. G2A PAY to bramka płatnicza, która obsługuje szeroki zakres metod płatności z każdego kontynentu. Dzięki niej można skorzystać z takich opcji jak Visa, Mastercard, ale też BLIK, PayPal i wielu innych. Wszystko w zależności od popularności konkretnego systemu w danym kraju.

Oznacza to, że klienci z ponad 170 państw mogą płacić za pomocą dobrze znanych im metod oraz lokalnych walut. Tych ostatnich PAY obsługuje ponad 80, co jest ogromnym plusem, bo eliminuje dodatkowe opłaty związane z przewalutowaniem. Po co to wszystko?

- Żeby odpowiedzieć, posłużę się konkretnym przykładem. Kilka lat temu Pedro z Argentyny przejął rodzinny warsztat stolarski, a chcąc rozszerzyć działalność, postanowił sprzedawać swoje meble w sieci - wyjaśnia Katarzyna Żułkiewska-Bodden z G2A PAY. - Prosty sklep internetowy na jego stronie wystarczał do momentu, gdy zainteresowali się nim zagraniczni klienci. Niestety, nie mogli zapłacić Pedro, bo jego sklep nie obsługiwał ich metod płatności. Jednak znalazł rozwiązanie w postaci G2A PAY, dzięki któremu otworzył się na nich i tym samym znacznie poszerzył swój rynek zbytu, wychodząc poza Argentynę, a nawet swój kontynent.

Bo ta globalna bramka płatnicza została stworzona właśnie dla wszystkich biznesów online, nie tylko tych związanymi z branżą gier. Możliwości wyboru pozwalają właścicielom dostosować rozwiązania pod swój biznes. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą liczyć na narzędzie typu „wszystko w jednym”. To z kolei pozwala im na sprzedaż poza granicami swojego kraju.

Komfortowo i bezpiecznie

Jednym z atutów G2A PAY jest także możliwość kupowania on-line w mowie ojczystej użytkownika. Obecnie G2A PAY działa w 20 językach i wyświetla metody płatności według lokalizacji, dostarczając przy tym wygodny i zoptymalizowany proces zakupowy. W praktyce wygląda to tak, że system automatycznie rozpoznaje lokalizację odbiorcy i wyświetla komunikaty w jego języku.

Jako narzędzie płatnicze G2A PAY wyróżnia się także zaawansowanymi systemami zabezpieczającymi każdą operację. Wszystkie transakcje są stale monitorowane, co daje klientom gwarancję ich bezpieczeństwa i płynności. G2A PAY dzięki użyciu najbardziej zaawansowanych systemów zabezpieczeń przed oszustwami zapewnia ochronę na najwyższym poziomie.

Współpraca z największymi

Sklepy online zbudowane są zazwyczaj na jednej z popularnych platform CMS, jak np: Wordpress, Magento, Presta Shop, Shopify. G2A PAY współpracuje z 15 dostawcami oraz posiada własne API, przez które odbywa się szybka integracja sklepu. Dzięki temu stworzona dla nowoczesnych biznesów platforma zapewnia wiele korzyści i jest łatwa w obsłudze.

- G2A.COM jako firma zawsze podąża za trendami i konsekwentnie udowadnia to po raz kolejny. Sektor płatności jest dziedziną, w której jest wiele do zrobienia, zwłaszcza w dobie coraz śmielej pojawiających się krypto walut i innych nowoczesnych metod - mówi Katarzyna Żułkiewska-Bodden. - G2A PAY to innowacyjne rozwiązanie dla biznesów online, które zdobywa coraz większe uznanie na świecie. Warto wiedzieć, że takie rzeczy dzieją się obok nas, tu w Rzeszowie, na rynku lokalnym, gdzie nad produktem pracują polscy i światowi specjaliści z sektora płatności i technologii - podkreśla.

Dodaj ogłoszenie