NOWINY24
  WYBORY

  Wybory 2019
  Komentarze "na gorąco"

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Wybory 2019
  Komentarze "na gorąco"

  Zakończyło się głosowanie w wyborach do sejmu i senatu. U nas znajdziesz komentarze, najnowsze dane sondażowe, a wkrótce także wyniki z podkarpackich komisji wyborczych

  Gdy na dworze szaro, zaplanuj wakacje!

  Gdy na dworze szaro, zaplanuj wakacje!

  Materiał informacyjny

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Gdy na dworze szaro, zaplanuj wakacje!
  Tegoroczna zima podzieliła Polskę. Na południu śnieg i doskonałe warunki dla narciarzy. Na północy szaro i brudno. Przede wszystkim doskwiera brak słońca oraz duże wahania temperatur w niczym nieprzypominające klasycznej zimy. Może to właśnie najlepszy moment, by zaplanować wakacyjny urlop tam, gdzie ciepła i pięknych widoków nigdy nie zabraknie. Atrakcyjne oferty mogą być jeszcze dostępne w opcji first minute, a w takim wypadku poza obietnicą doskonałych wakacji może udać się również zaoszczędzić. Sprawdź, dlaczego warto wyjechać za granicę.
  Gdy na dworze szaro, zaplanuj wakacje!

  Egzotyczne południe


  Mniej lub bardziej egzotyczne kraje południowej Europy lub też innych kontynentów kuszą przede wszystkim gwarantowaną pogodą przez cały rok. Dlatego właśnie to opcja, która sprawdza się nie tylko w sezonie letnim. Wycieczki z https://dreamtours.pl/ to jedne  z najchętniej wybieranych propozycji, a cały szereg miejsc, w których można prawdziwie odpocząć dokładnie tak, jak się lubi.

  Aktywnie, turystycznie czy na leniwca


  Szereg propozycji powinno spełnić oczekiwania różnych klientów. W popularnych kurortach oraz bardziej niszowych miejscach można prawdziwie odpocząć, szerokie i czyste plaże zachęcają do korzystania z kąpieli słonecznych, a ciepłe wody do pływania lub też różnych aktywności. Miłośnicy nurkowania znajdą w egzotycznych morzach i oceanach doskonałe miejsca do realizowania pasji oraz podziwiania niesamowitej natury. Warto również pamiętać, że lokalne miasta i miasteczka ze swoim klimatem, oryginalną kuchnią to fantastyczna okazja, by poczuć magię egzotycznych dla nas miejsc. Taka możliwość rozmowy z mieszkańcami oraz poznania historii czy zabytków to dla wielu wytrawnych turystów najważniejsze punkty każdego wyjazdu.

  Morze czy góry?


  Dla większości rodzin to najczęstsze dylematy przy wyborze miejsca na odpoczynek. Kolejnym może być na przykład to, czy zdecydujemy się na oferty w znanych, ale także często w zatłoczonych kurortach, czy też interesuje nas cisza, spokój i kontakt z naturą. Bogate katalogi pozwolą spełnić wszystkie marzenia, zaspokoić potrzeby tych aktywnych i tych nieco mniej. Najważniejsze, żeby odpocząć w najlepszych warunkach. Oczywiście nawet w tej branży pojawiają się konkretne mody na dane miejsca i wiele z nich jest szczególnie chętnie odwiedzanych przez Polaków. Z drugiej strony tak zaplanowane wakacje to idealny pomysł na wyjazd z dziećmi, ponieważ poza gwarantowanymi atrakcjami zapewniają również opiekę animatora i propozycje dedykowane najmłodszym. A to pozwala odpocząć rodzicom.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

  Mistrzowie Agro | Obejrzyj zdjęcia z gali wręczenia nagród w Boguchwale

  Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

  Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

  TYLKO DO WTORKU ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀

  TYLKO DO WTORKU ▶▶ Masz szansę wziąć udział w loterii! ◀◀