0 1 połowa

Stal Mielec

1

1 1 połowa

• Koniec! GKS Tychy remisuje 1:1 ze Stalą Mielec! Druga połowa była dużo bardziej ciekawsza niż pierwsza, a w samej końcówce oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść!

• Jakub Grzeszczyk uderzał na bramkę rywala, a piłka trafił w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Seweryn Kiełpin zdjął piłkę z głowy Piątkowskiego! Bardzo ważna interwencja golkipera Stali!

• GKS miał szansę na gola! Najpierw dobre dośrodkowanie Bernhardta zostało zablkowane, a później strzał Grzybka minimalnie przeleciał obok słupka!

• 4 minuty doliczone przez Łukasza Bednarka.

• Krystian Getinger uderzył prosto w mur... a mogliby znowu wyjść na prowadzenie.

• Bartosz Nowak został sfaulowany na 17 metrze! Będzie świetna okazja na bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Na murawie melduje się również Denis Gojko, który zmienia Grzegorza Tomasiewicza.

• Podwójna zmiana w drużynie Stali. Z boiska schodzi Maciej Urbabczyk, który zostaje zmieniony przez Marcela Gąsiora.

• Keon Daniel za przerwanie akcji rywala ogląda żółty kartonik.

• Bartosz Nowak minął dwóch rywali, ale na trzecim się na zatrzymał i akcja gości została przerwana.

• Maciej Urbańczyk jako kolejny dzisiaj ogląda żółtą kartkę.

• Marcin Biernat uratował swój zespół! Gdyby nie jego interwencja to Mendi musiałby tylko dobić piłkę do pustej bramki!

• Grzegorz Tomasiewicz przewrócił się w polu karnym. Goście domagali się rzutu karnego, a doczekali się żółtej kartki dla swojego kolegi za próbę wymuszenia.

• Edgard Bernhardt uderzył z dystansu i piłka wylądowała prosto w rękawice Seweryna Kiełpina.

• Mateusz Grzybek posłał piłkę wysoko ponad bramką. Dobry pomysł, tylko dużo gorsza realizacji...

• Krystian Getinger był ciągany przez rywali przez bardzo długi czas, ale sędzia nie zauważył tej sytuacji. Chyba jednak powinien być faul....

• Mendi mógłby wyjść sam na sam z bramkarzem rywala, ale był tak wolny, że obrońcy GKS'u spokojnie go dogonili i przerwali akcję Hiszpana.

• Mateusz Grzybek musiał przerwać kontratak rywali i za to otrzymał żółtą kartkę.

• Sebastian Steblecki oddał strzał, piłka po rykoszecie leciał w stronę bramki, ale końcówkami palców sytuacje uratował Seweryn Kiełpin!

• Mendi dopiero co pojawił się na murawie, a już obejrzał żółtą kartkę.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Edgard Bernhardt zmienia Huberta Adamczyka.

• Łukasz Janoszka schodzi, a w jego miejsce pojawia się Mendi!

• Andreja Prokić uderzył z woleja, ale piłka poszybowała obok bramki.

• Słabiutkie dośrodkowanie Jokicia i GKS Tychy przejmuje piłkę.

• Bardzo groźnie zrobiło się pod bramką GKS'u, po tym jak Konrad Jałocha próbując wybić piłkę trafił w przeciwnika... Na szczęście dla golkipera gospodarzy zdoał wyłapać futbolówkę.

• Łukasz Grzeszczyk dograł idealnie w pole karne z rzutu rożnego, a tam Łukasz Sołowiej mocnym strzałem głową pokonuje Kiełpina!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Łukasz Sołowiej i jest remis!

• Jonatan De Amo minął się z piłką, a gdyby zdołał oddać strzał to mogłoby być groźnie!

• Gospodarze rozpoczynają drugą część meczu od środka!

• Koniec pierwszej, niezbyt ciekawej połowy tego meczu. Jak na razie to Stal wykorzystała swoją okazję i prowadzi w Tychach!

• Po raz kolejny Dobrotka ratuje swój zespół! Gdyby nie on to Piątkowski skierowałby piłkę do siatki!

• Krystian Getinger spalił akcję swojej drużyny. Gdyby był na dobrej pozycji to miałby przed sobą tylko bramkarza rywali.

• Ależ szybkość pokazał teraz Andreja Prokić! Zawodnik Stali wyprzedził dwóch rywali, wyszedł sam na sam z Jałochą, ale fatalnie spudłował! To powinno być 0:2!

• Ackja Łukasza Grzeszczyka, ale Dobrotka świetnie powstrzymał rozpędzonego rywala.

• Długa i pasywna wymiana podań przez gości. Przez ostatnie minuty wszystko wygląda strasznie.... nudno.

• Kolejna prób indywidualnej akcji Janoszki. Doświadczony skrzydłowy został tym razem powstrzymany.

• Świetna akcja gości! Tomasiewicz rozegrał piłkę z Janoszką, który dograł idealnie pod nogi Nowaka! On musiał tylko zmieścić piłkę z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Nowak strzelcem gola!

• Grzegorz Tomasiewicz świetnie wywalczył sobie miejsce na strzał. Gdyby nie heroiczna interwencja jednego z defensorów gospodarzy to mielibyśmy 0:1!

• Bardzo słabe dośrodkowanie Jokicia. Stal tylko na raziła się na kontrę rywala, która na ich szczęście została przerwana.

• Andreja Prokić próbował minąć rywala, ale został sfaulowany. Teraz to Stal będzie miała dobrą okazję na zdobycie bramki.

• Krystian Getinger zostaje ukarany żółtą kartką jako pierwszy zawodnik w tym meczu.

• Mateusz Spychała świetnie interweniuje i ratuje swój zespół przed groźną kontrą.

• Omar Monterde uderza z rzutu wolnego i trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Mateusz Grzybek faulowany pod polem karnym rywala. Będzie groźna okazja dla gospodarzy.

• Fatalne uderzenie Mateusza Grzybka. Od bramki zacznie Kiełpin.

• Łukasz Bednarek rozpoczął mecz pierwszym gwizdkiem!

• Oba zespoły wychodzą na murawie!

• Stal Mielec ma cały czas realne szansę na awans do Ekstraklasy. Tracą do miejsca premiowanego awansem tylko 3 punkty, więc dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na drugą pozycję.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z pojedynku pomiędzy GKS'em Tychy, a Stalą Mielec!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

GKS Tychy - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

GKS Tychy - Stal Mielec ONLINE. W piątek o godzinie 18 rozpocznie się wyjazdowe spotkanie PGE Stali Mielec z GKS-em Tychy. Mielczanie, jeśli wygrają, to choć na moment wrócą na pozycję wicelidera Fortuna 1 ligi. Gdzie oglądać mecz GKS Tychy - Stal Mielec? TRANSMISJA I STREAM ONLINE.

GKS Tychy - Stal Mielec ONLINE

Przy Solskiego opadł już kurz po pechowej i niezasłużonej porażce z ŁKS-em Łódź. - Niczego nie przegraliśmy w kontekście naszego celu. Wciąż jesteśmy bardzo dobrą drużyną, która ma za sobą świetną passę, na którą codziennie sobie uczciwie zapracowaliśmy - komentuje trener PGE Stali, Artur Skowronek.
    Dla trenera z pewnością ważne będzie, jak drużyna zareaguje, po pierwszej od ponad pół roku porażce w lidze. Poprzednio mielczan udało się pokonać Sandecji Nowy Sącz i było to dokładnie 1 września 2018 roku. - Jestem pewny, że mój zespół pokaże jakość i zrealizuje to, co zakładamy sobie przed meczem w Tychach.

Mielczanie do Tychów nie pojadą jednak w optymalnym składzie. Trener uspokaja, że kadra jest na tyle liczna i poradzi sobie z ubytkami. W Tychach zabraknie Łukasza Wrońskiego, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Pozostali piłkarze są zdrowi i zdolni do gry. Decyzja o tym, kto pojedzie do Tychów zapadnie w ostatniej chwili.

Czy w kadrze może pojawić się Brazylijczyk Davi lub Słowak Peter Dungel? Do tej pory nie mieli jeszcze okazji do debiutu.- W przypadku Daviego kwestie formalne jeszcze trzeba załatwiać, w środku pola jest też bardzo duża rywalizacja. Podobnie jest chodzi o skrzydła. Gdy mamy opcję rotacji to mamy sześciu zawodników mogących grać na tej pozycji - odpowiada trener. Spotkanie w Tychach (początek o godzinie 18, transmisja w Polsacie Sport) będzie dla Stali ostatnim przed przerwą reprezentacyjną. Pierwotnie mielczanie mieli grać za tydzień w piątek u siebie z Sandecją, ale do kadry U-20 powołany został Mateusz Spychała. Mecz został więc przełożony na środę, 3 kwietnia.

Sonda

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz GKS Tychy - Stal Mielec?

GKS Tychy - Stal Mielec TRANSMISJA

Transmisja meczu GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec o godz. 17:45 w Polsacie Sport News. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.