GOOD MOOD - Pielęgnacja ciała i umysłu w Rzeszowie

  GOOD MOOD - Pielęgnacja ciała i umysłu w Rzeszowie

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  GOOD MOOD - Pielęgnacja ciała i umysłu w Rzeszowie
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Masz wrażenie, że szczęście przechodzi obok Ciebie? W Twoim życiu brakuje równowagi i czasu na świadome dbanie o swoje zdrowie i urodę?


  Receptą na odnalezienie siebie może być holistyczne podejście do ciała i umysłu, jakie oferuje rzeszowski salon urody GOOD MOOD. Ich podejście do piękna wykracza daleko poza zwykłą przyjemność estetyczną. Wyróżnia się tym, że Klienci mają możliwość skorzystania z prawdziwie holistycznej oferty w jednym miejscu.

  Salon oferuje bowiem nowoczesne fryzjerstwo, medycynę estetyczną, depilację laserową, zabiegi anti-aging i modelujące sylwetkę, masaże, makijaż permanentny brwi, stylizację rzęs i paznokci.

  Ponadto odbywają się tutaj warsztaty z zakresu radzenia sobie ze stresem, efektywnego gospodarowania swoim czasem, komunikowania się, praktykowania uważności i wielu innych zagadnień podnoszących jakość życia. Klienci mogą ponadto skorzystać z indywidualnych konsultacji z psychologiem, coachem zdrowia, dietetykiem, stylistą.

  Wyjątkową atmosferę salonu tworzy zgrany i wykwalifikowany zespół, który towarzyszy Klientom od momentu przekroczenia progu GOOD MOOD, aż do wyjścia, pozostawiając w ich zmysłach bogactwo niezapomnianych wrażeń, stan głębokiego relaksu oraz poczucie piękna i harmonii.

  Misją GOOD MOOD jest to, aby Klienci akceptowali siebie, dbali o siebie i swoje samopoczucie, cieszyli się życiem, a przy tym pięknie wyglądali. Według ich filozofii piękno zaczyna się w głowie, a najlepszym kosmetykiem jest uśmiech i dobry nastrój. Stąd też nazwa tego niezwykłego salonu.

  Rzeszów, ul. Krakowska 20
  Galeria Nowy Świat, poziom 0
  Tel. 533 501 502
  E-mail: recepcja@goodmood.rzeszow.pl
  www.goodmood.rzeszow.pl
  www.fb/goodmoodbodymind
  www.moment.pl/good-mood

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej