Granica Stubno nie sprostała Pisarowcom

Artur Bżdżoła
Tomasz Sowa
Granica Stubno przegrała na własnym boisku z LKS-em Pisarowce 0:1. Jedyną bramkę zdobył Piotr Lorenc.

W pierwszej części meczu zaznaczyła się przewaga gości, którzy sporo czasu posiadali piłkę, próbowali rozgrywać składne akcje, sprawnie operowali futbolówką, lecz to Granica mogła objąć prowadzenie. W 18. minucie po rzucie rożnym główkował Bartosz Ozibko i Piotr Hajduk z trudem obronił. Kilka minut później z rzutu wolnego golkipera gości przetestował Mariusz Błaszczyk i znów górą był bramkarz Pisarowiec. Jedyna bramka padła w 33. minucie. Z lewej strony dośrodkował Sylwester Sikorski, do pojedynku główkowego wyskoczyli Ozibko i Piotr Lorenc. Futbolówka odbiła się od głowy jednego i drugiego, co zmyliło bramkarza gospodarzy i wylądowała w siatce.

W drugiej części meczu Granica usilnie dążyła do remisu, ale to goście na początku mieli dwie dobre okazje, jednak górą był Karol Wierzbicki. W 60. minucie z rzutu wolnego w słupek trafił Mateusz Świst. Im bliżej końca tym Granica bardziej się odkrywała, co napędzało kontry gości. Żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie klarownej okazji i trzy punkty pojechały do Pisarowiec.

Granica Stubno - LKS Pisarowce 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Lorenc 33.

Granica: Wierzbicki – Styś, Wróbel, Ozibko, Klepacki – K. Mikulec, Harłacz, Chmielowski (72 Poszpur), Błaszczyk, D. Mikulec (65 Hajduk) – Świst. Trener Mariusz Błaszczyk.

Pisarowce: P. Hajduk – Sobota, P. Łuczka, Sikorski, Kokoć (85 Kumah-Doe) – Kasperkowicz (65 Posadzki), Adamiak, Domaradzki, Walaszczyk, Lorenc – Sobolak (70 B. Łuczka). Trener Damian Niemczyk.

Sędziował Łącz (Stalowa Wola). Widzów 300.