Grzegorz Grzyb z Rzeszowa rajdowym mistrzem Polski. To dla niego drugi tytuł w karierze

luks
Krzysztof Łokaj
Trzecie miejsce w PZM 75. Rajdzie Polski i trzy punkty wywalczone na kończącym finałową rundę RSMP Power Stage wystarczyły Grzegorzowi Grzybowi do przypieczętowania drugiego w karierze tytułu Rajdowego Mistrza Polski.

Zawodnik z Rzeszowa, który mistrzowską koronę zdobył już w 2016 roku, o zaledwie jeden punkt wyprzedził Mikołaja Marczyka, który w imponującym stylu wywalczył tytuł wicemistrzowski.

Jakub Brzeziński, który aż do Rajdu Polski był liderem punktacji, finałowy oes rajdu ukończył dopiero na 17. pozycji i spadł na trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji RSMP.