Handball Stal Mielec przegrała z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski [ZDJĘCIA, OPINIE]

Stal Mielec uległa Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski
Stal Mielec uległa Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski Mat. prasowe Handball Stal Mielec/A. Jajkiewicz
- Rywale pokazali nam w tym meczu, jak grać konsekwencje przez sześćdziesiąt minut. Mojemu zespołowi tego zabrakło - mówi Rafał Gliński, trener Handball Stali Mielec, która przed swoją publicznością uległa Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski 25:30.

Opinie po meczu:

Dawid Dekarz, Stal Mielec

Zabrakło nam konsekwencji. Zespół z Piotrkowa zdobył dużo prostych bramek, które wynikały z naszych błędów. W 45. minucie pękliśmy, Piotrków zaczął odjeżdżać, a my chyba zwiesiliśmy głowy. Niestety nie udało się wygrać, ale już patrzymy na następny mecz.

Rafał Gliński, trener Stali Mielec
Były dobre momenty, ale też gorsze. Znów tracimy proste piłki, o czym powtarzamy sobie od pół roku, ale kończy się to tym, że rywale dostają łatwe kontry. Prosty błąd, gapiostwo i goście robią kontrę, która podcina nam skrzydła. Jeśli dalej będziemy popełniać takie błędy, a nie wyciągać z nich lekcje, to będzie ciężko. Aczkolwiek nie spuszczamy głów i będziemy walczyć w kolejnych meczach.

Roman Pożarek, zawodnik Piotrkowinina Piotrków Tryb.
Bardziej bałem się tego meczu, niż tego w Gdańsku, bo Mielec pokazuje ostatnio dobre mecze, jak ten z Lubinem, kiedy odwrócili przegrany, wydawało się mecz. Wiedzieliśmy, że czeka nas mecz walki i rywal postawi mocną obronę. Cieszymy się, że w drugiej połowie udało nam się odskoczyć i dociągnąć to zwycięstwo.

Bartosz Jurecki, trener Piotrkowianina
Obawiałem się tego meczu, wiedziałem, że będzie twardy i będzie walka o każdą piłkę, tym bardziej że tydzień temu drużyna z Mielca wygrała tu mecz. Byli podbudowaniu i z optymizmem podeszli do tego meczu. Cieszę się, że mojej drużynie po raz kolejny nie zabrakło woli walki, charakteru. Ten nasz charakter i waleczność budujemy, może nie zawsze jest idealnie, ale pracujemy, żeby tych błędów było jak najmniej.