Harasiuki gościły kolarzy. Amatorzy ścigali się w wyścigu BeeActive Race

W Harasiuka startowało ponad 70 kolarzy
W Harasiuka startowało ponad 70 kolarzy beeactiverace
Ponad siedemdziesięciu kolarzy wzięło udział w wyścigu BeeActive Race Harasiuki. Najszybciej dystans 65 kilometrów pokonał Robert Szczuc (STS Jordan Wola Mała)

W gronie kobiet wygrała Sonia Cięciel (Rycerze Rolanda Maciejewski Team) 1:31:16.55. Pozostałe miejsca na podium zajęły: 2. Małgorzata Szczuc (STS Jordan Wola Mała)1:42:37.84 i Paulina Burda (obie STS Jordan Wola Mała)
1:42:42.02.

Kolarze ruszyli na trasę spod Urzędu Gminy w Harasiukach. Po zakończeniu zawodów w tym samym miejscu nagrody wręczali Krzysztof Kiszka, wójt gminy Harasiuki, oraz Robert Bednarz, starosta niżański.

Wyniki: mężczyźni,
1. Robert Szczuc (STS Jordan Wola Mała) 1:30:42.06,
2. Artur Kozak (BSK Miód Kozacki) 1:30:42.10