Heiro Rzeszów niespodziewanie pokonało Odrę Opole, a po dwie bramki zdobyli Brocki i Piotr Krawczyk

Miłosz Bieniaszewski
Heiro Rzeszów pokonało Odrę Opolę, a dwie bramki zdobył Piotr Krawczyk (z prawej) Oliwer Kubus
Heiro Rzeszów sprawiło sporą niespodziankę i pokonało wysoko notowaną Odrę Opole na jej parkiecie. Dla rzeszowian to był ostatni mecz w 1 lidze futsalu w tym roku.

Heiro Rzeszów już nie pierwszy raz było chwalone za swoją postawę, a tym razem dołożyło do tego skuteczność. Rzeszowianie zaczęli co prawda bardzo spokojnie, jak już jednak doszli do głosu to wyszli na prowadzenie.

Miejscowi zdołali wyrównać, ale tuż przed przerwą ponownie trafił Sebastian Brocki. Prowadzenie naszej drużyny mogło być okazalsze, ale przedłużonego karnego nie wykorzystał Brocki, a chwilę później trafił w słupek.

Po przerwie obie drużyny poszły na wymianę ciosów i kibice nie mogli narzekać na nudę. To goście za każdym razem wychodzili na prowadzenie, a miejscowi musieli gonić wynik. Przy stanie 3:3 szybką kontrę wyprowadzili Sebastian Fedan i Piotr Krawczyk i znów Heiro było na plusie. Decydujący cios zadał Fedan strzałem z własnej połowy do pustej bramki.

Krzysztof Ignaczak: Poziom ligi się obniżył [STADION]