Hit 4. ligi podkarpackiej. Cosmos Nowotaniec podejmuje Karpaty Krosno [RELACJA LIVE]

Tomasz Paryś
W sobotę, 1 kwietnia odbędzie się hit 4. ligi podkarpackiej. W meczu 21. kolejki wicelider Cosmos Nowotaniec podejmie lidera z Krosna. W rundzie jesiennej Karpaty przegrały u siebie 2:4. Jak będzie tym razem? Śledźcie naszą relację LIVE.

Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno 0:1

Koniec meczu. Karpaty wygrywają 1:0 po bramce Kamila Radulja z rzutu karnego w pierwszej połowie.

90'+5 Prawdopodobnie ostatnia akcja, nie udało się Cosmosowi wyrównać.

90'+3 Kolejna korekta składu Karpat: Wajs zmienił Gawle.

90'+2 strzelał Bohomaz, ale na posterunku Krawczyk.

90'+1 Trener bramkarzy Hajduk z czerwoną kartką za krytykowanie decyzji sędziego.

90' Sędzia Myszka doliczył pięć minut.

89' Na boisku leżą Zastavnyi i Dziadosz, potrzebna pomoc medyczna.

88' Żółta kartka dla Bohomaza.

86' Zmiana w zespole gości: Radulj schodzi, Fundakowski dostaje szansę gry.

83' Karpaty mądrze się bronią, nie dopuszczając do swojej bramki zawodników rywali.

80' Żółta kartka dla Króla z Karpat.

76' Jeszcze jedna roszada w drużynie z Nowotańca: nie ma już na boisku Peny, pojawił się za to najlepszy strzelec Cosmosu Bohomaz.

75' Gospodarze w natarciu, starają się zdobyć wyrównującą bramkę.

72' Kolejna zmiana, tym razem u gospodarzy: z boiska zszedł Yavorskyi, a za niego wszedł Laskowski.

71' Zmiana w Karpatach: za Kobaka do gry wszedł Stasz.

69' Nieliczny wypad Karpat pod bramkę Shkarbana, próbował z narożnika pola karnego Gawle, jednak bardzo niecelnie.

66' Zmiana w Cosmosie. Trener Pastuszak ściągnął Geciego i wpuścił Pieszczocha.

65' Cosmos podąża z kolejną akcją, ale na spalonym Khomchenko.

64' Niesygnalizowany strzał aktywnego w tym meczu Yavorskiego o mały włos nie przelobował Krawczyka.

60' Ależ okazja Yavorskiego. Mając przed sobą tylko golkipera Karpat strzelił "Panu Bogu w okno".

59' Odłożona w czasie żółta kartka dla Geciego.

56' Zmiana w Karpatach, na plac gry wchodzi Kloc, a boisko opuszcza Jędryas.

55' Już na boisku zameldował się Gomez, uderzył po długim rogu i Krawczyk musiał się dobrze wyciągnąć, żeby obronić ten strzał.

54' Szykują się kolejne zmiany w Cosmosie: schodzi Hura i Demianenko, a wchodzą Diaz i Khomchenko.

50' Złe wybicie bramkarza gospodarzy, faulem musiał się ratować Petryk i dostał żółtą kartkę. Krośnianie zbyt impulsywnie domagali się czerwieni i sędzia Myszka ukarał również żółtą kartką trenera bramkarzy Karpat Piotra Hajduka.

47' Mocno zaczął Cosmos, Krawczyk z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczkę po strzale Yavorskiego.

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

Zmiana w Cosmosie, za Piotrowskiego wchodzi Kalemba.

Hit 4 ligi podkarpackiej zgromadził na trybunach stadionu w Nowotańcu około 700 kibiców.

Arbiter zakończył pierwszą połowę spotkania.

Gooool! Kamil Radulj pewnie z 11 metrów i Karpaty prowadzą, zdobywając bramkę do szatni.

45'+1 Rzut karny dla Karpat po faulu Shkarbana. Chwilę wcześniej krośnianie domagali się "jedenastki" za zagranie ręką w polu karnym.

45' Sędzia Myszka doliczył minutę. Chwilę wcześniej ukarał Yavorskiego żółtym kartonikiem.

43' Sam przed Krawczykiem znalazł się Hura, ale był na pozycji spalonej.

37' Kolejny żółty kartonik dla zawodnika Cosmosu, tym razem przewinił Demianenko.

36' Mocny, mierzony strzał Demianenki, z trudem Krawczyk, który popisał się fenomenalną interwencją.

33' Znowu więcej z gry mają gospodarze, ale nic z tego nie wynika.

32' Blisko powodzenia był Yavorskyi, jego strzał głową minimalnie chybił celu.

31' Żółta kartka dla Mykytseya.

27' Akcja po drugiej stronie boiska, nie zamknęli akcji najpierw Dziadosz a potem Kobak, a była to doskonała okazja do prowadzenia.

25' Kolejny rzut wolny z boku boiska dla Cosmosu, ale dośrodkowanie Yavorskiego nie znalazło adresata.

20' Cosmos przed szansą z rzutu wolnego, jednak Geci trafia w mur.

18' Kolejna dobra akcja krośnian, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny.

Kibice Karpat zajęli miejsce na sektorze gości i głośnym dopingiem zagrzewają swoich piłkarzy do walki.

14' Zamieszanie w polu karnym Karpat po rzucie różnym, w dalszym ciągu bez bramek.

12' Rzut rożny dla gości. Ładnie przymierzył Kobak, ale piłka zatrzymała się na słupku.

10' Nieznaczna przewaga Cosmosu, Karpaty próbują kontratakować.

6' Pierwsza dogodna okazja gospodarzy. Yavorskyi minął Krawczyka, ale nie zmieścił piłki w bramce i uderzył obok słupka.

3' Geci dośrodkował z rzutu wolnego, Karpaty zażegnały niebezpieczeństwo.

1' Sędzia Mariusz Myszka zagwizdał po raz pierwszy.

Zawodnicy obu drużyn już na boisku. Zaraz zaczynamy.

Trenerzy Grzegorz Pastuszak i Dariusz Liana desygnują do gry następujące "jedenastki":

Cosmos: Shkarban - Zastavnyi, Petryk, Piotrowski, Mykytsey - Roslyakow, Yavorskyi, Pena, Demianenko - Geci, Hura.
Na ławce rezerwowych pozostają: Michura, Pieszczoch, Gomułka, Kalemba, Bohomaz, Laskowski, Gomez, Nahornyi, Khomchenko.

Karpaty: Krawczyk - Gul, Duda, Baran - Stasik, Jędryas, Radulj, Król, Gawle - Kobak, Dziadosz.
Na ławce rezerwowych pozostają: Perchel, Stasz, Fundakowski, Głód, Kloc, Smoleń, Wajs.

Zawody poprowadzi drugoligowy sędzia Mariusz Myszka. Arbiter główny tego spotkania ma 34 lata i pochodzi ze Stalowej Woli.

Zapraszamy na spotkanie na szczycie 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej.