Hokeiści-oldboje KTH Sanok o krok od medali

wmazgaj

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Sanoccy hokeiści oldboje, którzy do Mistrzostw Polski OldBoys, dostali się po barażach, zajęli w finałowym turnieju w Janowie i Tychach czwarte miejsce.
    W decydującym o medalach spotkaniu KTH Sanok uległ Cracovii 1-2, tracąc oba gole podczas gry w przewadze.

W XVIII MP weteranów zwyciężyło Zagłębie Sosnowiec pokonując w finale GKS Tychy 4-0. W turnieju grano mecze 2x20 min.

Nasz zespół tworzyli byli zawodnicy KTH Krynica-Zdrój i SKH Sanok. Ekipę zorganizował Zygmunt Wójcik, były gracz obu klubów. Za rok może być jeszcze lepiej.

- Ograniczał nas wiek, minimum 35 lat oraz punkt mówiący, że zawodnik musi mieć przynajmniej roczną przerwę od profesjonalnego hokeja. Dlatego nie grali u nas tacy zawodnicy jak Maciek Radwański, czy Tomek Demkowicz - dodaje Wójcik.