Hokej | 2 liga słowacka. Bardzo ważna wygrana Ciarko KH 58 Sanok w Bardejowie. Po cztery punkty Mermera i Bielca

mawa
Doświadczony Maciej Mermer maczał palce w pierwszych czterech bramkach dla sanockiej ekipy. Tomasz Sowa
Sanoccy hokeiści wygrali bardzo ważny mecz z bezpośrednim rywalem do gry w górnej części play-off. Po świetnej grze Ciarko KH 58 pokonał na wyjeździe HK Bardejov 7:3.

HK Bardejov - Ciarko KH 58 Sanok 3:7

Tercje: 1:0, 1:2, 1:5.

Bramki: 1:0 Shabanov 14 minuta (asysty: Polacek i Luc), 2:0 Mojdis 24 w przewadze (Vsetecka i Baranok), 2:1 Biały 30 (Mermer), 2:2 Ćwikła (Mermer i Bielec), 2:3 Maciejko 45 (Bielec i Mermer), 2:4 Mermer 49 (Bielec), 3:4 Baranok 53 (Vsetecka), 3:5 Witan 56 (Kuryla i Wilusz), 3:6 Wilusz 60 do pustej bramki (Witan), 3:7 Dobrzyński 60 (Bielec).

Skład Ciarko KH 58: Skrabalak – Olearczyk, Filipau; H. Demkowicz, Kuryla, Gulbinowicz, Mazur – Biały, Wilusz, Witan; Bielec, Mermer, Ćwikła; Dobrzyński, Chmura, Maciejko. Trener Marcin Ćwikła.

Kary: 8 – 32 minuty (w tym po 10 minut dla Dobrzyńskiego i Witana za niesportowe zachowanie).
Strzały: 29-35

Był to mecz z zaległej 8. kolejki jeszcze pierwszej rundy rozgrywek. Kolejne spotkanie sanoczanie zagrają dopiero 6 stycznia w Breznie.

POZOSTAŁE WYNIKI: HC Rebellion Gelnica - HK Sabinov 0:2
HK Brezno - MHK-Martin 2:1
HK 2016 Trebišov - MHK Humenné 4:2
Mecz HKM Rimavská Sobota - MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" nie odbył się.