Hokej, 2 liga słowacka. Drużyna Ciarko KH 58 Sanok pewnie pokonała MHK 32 Liptovský Mikuláš "B" [ZDJĘCIA]

Tomasz Sowa
Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok wygrali aż 9:1
Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok wygrali aż 9:1 Tomasz Sowa
Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok wysoko pokonali w sobotę MHK 32 Liptovský Mikuláš "B" w pojedynku o miejsca 5-8.

Hokeiści z Sanoka prowadzenie objęli już w pierwszej tercji po bramkach Olearczyka i Kondrashova. Kolejne dwa gole dorzucili Dobosz i Bielec w kolejnej odsłonie meczu. Trzecia tercja to był już prawdziwy popis zawodników Ciarko. Sanoczanie strzelili kolejne pięć bramek, a rywalom pozwolili tylko raz cieszyć się ze zdobytego gola.

Ciarko kh 58 sanok - MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" 9:1

Tercje: 2:0, 2:0, 5:1.

Bramki: 1:0 Olearczyk 15 (Biały, Ćwikła), 2:0 Kondrashov 19 (Dobosz, Bednarz), 3:0 Dobosz 24 (Kondrashov, Majoch), 4:0 Bielec 29-w przewadze (Filipek, Demkowicz); 5:0 Demkowicz 42 (Filipek, Ćwikła); 6:0 Demkowicz 44 (Rąpała, Filipek); 7:0 Dobosz 49 (Majoch, Kondrashov), 8:0 Filipek 50 (Wilusz, Demkowicz), 8:1 Bacur 54, 9:1 Kondrashov 58-w osłabieniu (Biały, Bednarz).

Ciarko: Buczek - Rąpała, Demkowicz, Bielec, Wilusz, Filipek - Glazer, Olearczyk, Witan, Biały, Ćwikła - Mazur, Bednarz, Kondrashov, Majoch, Dobosz. Trener Marcin Ćwikła.

Kary: 10:14.