Hokej. Ciarko KH 58 Sanok doznało kolejnej porażki w 2 lidze słowackiej. Tym razem lepszy okazał się rywal z Bardejowa

Miłosz BieniaszewskiZaktualizowano
Ciarko KH 58 Sanok doznało trzeciej porażki w 2 lidze słowackiej
Ciarko KH 58 Sanok doznało trzeciej porażki w 2 lidze słowackiej Tomasz Sowa
Ciarko KH 58 Sanok doznało trzeciej porażki z rzędu w 2 lidze słowackiej. Początek sezonu nie należy więc do wymarzonych...

Dla sanoczan był to trzeci mecz wyjazdowy i znów wracali do domów z niczym. Gospodarze na prowadzenie wyszli już 39 sekundzie, a w drugiej tercji wykorzystali grę w przewadze i podwyższyli na 2:0.

Nadzieję na korzystny wynik przywrócił jeszcze Rafał Ćwikła i goście dążyli do zdobycia bramki wyrównującej, ale o losach spotkania zadecydowało 10 sekund w III tercji, kiedy sanoczanie stracili dwie bramki i było w zasadzie po zawodach.

HK Bardejov - Ciarko KH 58 Sanok 4:1

Tercje: 1:0, 1:1, 2:0.

Bramki: 1:0 Holeczy 1 (Leskovjansky i Luc), 2:0 Luc 27 w przewadze (Leskovjansky i Koksharov), 2:1 R. Ćwikła 35 (H. Demkowicz i Bielec), 3:1 Holeczy 50 (Forgac i Koksharov), 4:1 Luc 50 (Leskovjansky i Koksharov).

Ciarko: Skrabalak, Hućko – Olearczyk, Rąpała; Glazer, H. Demkowicz; Mazur, Bednarz - Witan, Wilusz, Maciejko; R. Ćwikła, Majoch, Bielec; Dobosz, Kondraszow, Filipek i Ginda. Trenerzy Marcin Ćwikła i Tomasz Demkowicz.

Kary: 8 minut – 18 minut. Widzów 217.