Hokej na żywo: Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom - 3-1

Waldemar Mazgaj
Końcowy wynik bardzo ucieszył sanockich kibiców.
Końcowy wynik bardzo ucieszył sanockich kibiców. Fot. Waldemar Mazgaj
W pierwszym meczu play-out o pozostanie w Polskiej Lidze Hokejowej Ciarko KH Sanok wygrał z Bisset Polonią Bytom 3-1.
Hokej: KH Sanok kontra Polonia BytomW pierwszym meczu play-out o pozostanie w Polskiej Lidze Hokejowej Ciarko KH Sanok wygral z Bisset Polonią Bytom 3-1.

Hokej: KH Sanok - Polonia Bytom

W trzeciej odsłonie nasz zespół skupił się na obronie korzystnego wyniku. Gdyby nie świetna postawa Łukasza Jańca, który obronił strzały z bliska Mariusza Puzio i Daniela Kukulskiego, końcówka mogła być nerwowa. A tak bytomianom nie pomogło nawet wycofanie bramkarza i czas w ostatniej minucie.

Sanok też miał swoje szanse; m.in. w ostatniej minucie dwa razy strzelali w słupek pustej bramki.

CIARKO KH SANOK - BISSET POLONIA BYTOM 3-1 (1-1, 2-0,

W play-out o utrzymanie (do czterech wygranych): 1:0 dla Ciarko KH

1-0 Mermer - Milan - Kostecki (16, w podwójnej przewadze), 1-1 Belica - Raszka (17, w osłabieniu), 2-1 Hruby - Valeczko - Novak (30, w podwójnej przewadze), 3-1 Novak - Koky (35).

KH: Janiec - Valeczko, Zieliński; Kapica, Rąpała; Demkowicz, Guriczan oraz Wolanin - Koky, Hruby, Novak; Mermer, Milan, Kostecki; Biały, P. Połącarz, Ćwikła; Grzesik, Maciejko, Wilusz.

Polonia: Lundin - Ivicic, Owczarek; Raszka, Stępień; Steckiewicz, Krokosz; K. Kozłowski, Zając - M. Puzio, Kukulski, D. Puzio; Mandla, Belica, Salamon; Fonfara, Szyło, Bomba; Tylka, Jasicki, Kłaczyński.

Sędziuje Maciej Pachucki (Gdańsk). Kary: 33 (20 dla Białego) - 32 (10 dla Bomby) minut. Widzów 2,5 tys.