Hokej na żywo: Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom. Wynik końcowy 8-2

Waldemar Mazgaj
Tak cieszyli się gracze z Sanoka z kibicami po wygranej nad Polonią.
Tak cieszyli się gracze z Sanoka z kibicami po wygranej nad Polonią. Fot. Waldemar Mazgaj
Sanoccy hokeiści w przyszłym sezonie znów zagrają w Polskiej Lidze Hokejowej. W czwartym meczu play-out wygrali z Polonią Bytom 8-2 i w meczach o pozostanie wygrali 4:0.

Sanoczanie na ostatnią tercję wyszli wyraźnie rozprężeni i... stracili gola. Gdyby nie Łukasz Janiec tych bramek byłoby więcej. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy, a gole strzelane przez nasz zespół były bardzo ładne. Szczególnie ósma, strzelona z powietrza przez Wojciecha Milana.

- To był najłatwiejszy mecz z wszystkich, ale chciałbym już więcej nie grać spotkań o ten cel - podsumował Tomasz Demkowicz, obrońca Ciarko KH.

Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom 8-2 (2-0, 2-0, 4-2)

1-0 Koky - Hruby (1), 2-0 Hruby - Valeczko (8), 3-0 Biały - Ćwikła (29), 4-0 Milan - Mermer - Rąpała (32, w przewadze), 4-1 Krokosz - Salamon (42), 5-1 Rąpała - Guriczan - Kostecki (49, w przewadze), 6-1 Biały - Guriczan - Ćwikła (50), 7-1 Milan - Kostecki - Guriczan (53), 8-1 Milan - Kapica (57, w przewadze), 8-2 Ivicić - M. Puzio (58).

Ciarko KH: Janiec - Zieliński, Valeczko; Rąpała, Kapica; Demkowicz, Guriczan; Wolanin, Wilusz - Koky, Hruby, Novak; Mermer, Milan, Kostecki; Maciejko, Ćwikła, Biały oraz M. Solon, Połącarz.

Bisset Polonia: Lundin (10. Strzelecki) - Ivicic, Stępień; Owczarek, Krokosz; Mazurek, Steckiewicz; K. Kozłowski, Garbarczyk - Salamon, Belica, Fonfara; M. Puzio, Kukulski, Mandla; Tylka, Szydło, Bomba; D. Puzio, Jasicki, Kłaczyński.

Sędziuje Jacek Rokicki (Nowy Targ). Kary: 10 - 24 minuty. Widzów 2,8 tys.