Hokejowa relacja na żywo: Ciarko PBS Bank - GKS Tychy [2. mecz]

luci
Tomasz Sowa
Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok już dziś o godz. 18 zmierzą się z GKS-em Tychy w drugim meczu o brązowy medal. Czy są w stanie się odrodzić?

Ciarko PBS Bank Sanok przegrało gładko pierwszy mecz o brązowy medal mistrzostw Polski w hokeju na lodzie z GKS-em Tychy. Dziś drugi mecz.

Relacja na żywo z drugiego meczu o 3. miejsce PLH: Ciarko PBS Bank Sanok - GKS Tychy

Sanoccy hokeiści wyglądają tak, jakby jeszcze byli w szoku po przegranych półfinałach z Cracovią. W pierwszym meczu o brązowe medale ulegli na swoim lodzie 2-6, tracąc cztery gole już w pierwszym kwadransie!

- Może jeszcze niektórzy myśleli o Cracovii - przyznał kapitan Marcin Kolusz.

Ciągle siedzi w nas frustracja po przegranym półfinale - mówił po wczorajszym meczu - Stefan Mikes, trener Ciarko PBS. - Przegraliśmy mecz w pierwszej tercji, gdy traciliśmy bramki po szkolnych błędach. Niby później przeważaliśmy, ale nie byliśmy już w stanie odwrócić losów meczu. W poniedziałek musimy zapomnieć o tym co było, bo ta seria jest jeszcze do odwrócenia. Musimy tylko w to uwierzyć.

Przespaliśmy pierwszą tercję, wyglądało jakbyśmy się jeszcze nie obudzili - dodaje Martin Bellus, napastnik Ciarko PBS. - Musimy następny cały mecz zagrać tak jak pierwszą tercję tego pierwszego, inaczej nie ma nawet po co jechać do Tychów.

Jeśli sanoccy hokeiści w kolejnych meczach będą tak pasywni to dzisiejszy mecz będzie ostatnim w tym sezonie w Arenie.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 18.