Horoskop na jutro (25.06). Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek

Newsroom 360
Newsroom 360
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 25.06.2021?
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 25.06.2021? CC0
Horoskop na jutro (25.06.2021) dla poszczególnych znaków zodiaku przygotowała wróżka Xandra. Jej wieloletnie doświadczenie w czytaniu gwiazd sprawia, że horoskop na jutro ma bardzo wysoki współczynnik sprawdzalności. Aby przygotować horoskop na piątek, Xandra korzystała z pradawnej wiedzy, przez setki lat ukrywanej przed zwykłymi ludźmi. Dzięki jej zdolnościom, możesz poznać swoje przeznaczenie i dowiedzieć się, jak brzmi Twój horoskop na jutro (25.06.2021).

Horoskop dzienny na piątek dla Wodników

Lubisz zniżki i promocje?

Do znaku Wodników wchodzi Księżyc. Znajdą się w swoim żywiole, bo ogólnie wzmacnia się konserwatyzm. Będą chciały uporządkować swoje otoczenie, co nie zawsze spotka się ze zrozumieniem. W najbliższym czasie chyba jednak nic nie zepsuje dobrego humoru zrzędliwym zwykle Wodnikom. Świat wyda się im harmonijną, ale i efektywną całością. Nie będą miały co krytykować, chociaż jest to dla nich bardzo trudne. Widzą przecież głównie niedoskonałości, takim wątpliwym darem obdarzyły je gwiazdy. Jednak koniunkcja Merkurego z Wenus wyraźnie poprawi ich relacje z ludźmi.

Porada z horoskopu na piątek dla Wodników:

Masz prawo do zerwania relacji w każdej chwili – nie musisz zmuszać się do towarzystwa kogoś innego.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop na piątek dla Ryb

Zagrożeniem dla Ryb będzie nadmierne przeżywanie straconych szans. Nie przejmuj się nimi i nie przywiązuj do nich wagi – musisz pogodzić się z tym, że popełniłeś pewne błędy. Wyciągnij wnioski, postaraj się spłacić swoje długi i czekaj na nowe szanse.

Porada z horoskopu na piątek dla Ryb:

Pamiętaj, że każda emocja wpływa na stan ducha.

Chcesz, by pieniądze się Ciebie trzymały? Wybierz portfel

miejsce #1

Emporio Armani

Zestaw upominkowy EMPORIO ARMANI - Y4R174 Y019V 81072 Black

549,00 zł379,00 zł-31%
miejsce #2

Wittchen

Wittchen Duży Portfel Damski 25-1-052-1 Czarny

399,00 zł279,00 zł-30%
miejsce #3

Wittchen

Wittchen Duży Portfel Damski 21-1-081-10L Czarny

399,00 zł279,00 zł-30%
miejsce #5

Nobo

Mały Portfel Damski NOBO - NPUR-LI0021-C005 Czerwony

179,00 zł139,00 zł-22%
miejsce #6

LOVE MOSCHINO

Duży Portfel Damski LOVE MOSCHINO - JC5621PP1CLF0000 Nero

349,00 zł279,00 zł-20%
miejsce #7

LOVE MOSCHINO

LOVE MOSCHINO Duży Portfel Damski JC5621PP1CLF0000 Czarny

349,00 zł279,00 zł-20%
miejsce #8

Wittchen

Wittchen Duży Portfel Damski 25-1-052-0 Zielony

399,00 zł319,00 zł-20%
miejsce #9

Wittchen

Wittchen Duży Portfel Damski 02-1-052-3L Czerwony

399,00 zł319,00 zł-20%
miejsce #10

Wittchen

Wittchen Duży Portfel Męski 21-1-125-10L Czarny

389,00 zł329,00 zł-15%
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na jutro (25.06.2021) dla Baranów

Wenus tworzy korzystny trygon z Uranem, symbolem transformacji. Barany czekają więc pewne zmiany. Nie ma jednak czego się obawiać, Barany powinny zdać się na intuicję i działać tak, jak uważają za słuszne. Mars co prawda będzie popychać je do porywczych działań, ale obejdzie się bez kłopotów.

Porada z horoskopu na piątek dla Baranów:

Dbanie o siebie może być przyjemne – nie traktuj tego jak przykry obowiązek.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Byków

Byki powinny pomyśleć o dystansie i odpoczynku. Wakacje należą się każdemu, ale szczególnie tym, którzy pracują bez wytchnienia. Dystans daje nie tylko przyjemność i zdrowie psychiczne, ale także pozwala lepiej pracować.

Porada z horoskopu na piątek dla Byków:

Pozwól sobie na luz.

Horoskop na piątek dla Bliźniąt

Bliźnięta poczują dużo szczęścia. Zostaną roztopione ich strudzone serca. Warto w takiej chwili docenić to, co się ma. Przez wiele lat pracowały na to, gdzie znajdują się teraz. Właśnie dlatego warto docenić swoje starania. To duże szczęście. Niech Bliźnięta odświeżą nieco swoje życie towarzyskie, pobędą ze swoimi przyjaciółmi. Szczęście należy przeżywać wspólnie.

Porada z horoskopu na piątek dla Bliźniąt:

Twój wypracowany sukces to coś, czego nikt nie może ci odebrać.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (25.06.2021) dla Raków

Raki mogą poczuć się nieco zagubione. To czas, który warto poświęcić na refleksję. Czego tak naprawdę chcesz od życia? Czy jesteś zadowolony ze swojego związku? Czy Twoja praca Cię satysfakcjonuje? Musisz znać odpowiedzi na te pytania, ponieważ tylko dzięki temu gwiazdy będą mogły Ci podsunąć rozwiązania. Otwórz się na to, co przyniesie Ci los i nie próbuj sie wykręcać - to najlepsze rozwiązanie.

Porada z horoskopu na jutro (25.06.2021) dla Raków:

Zanim zdecydujesz się na ryzyko, uzbrój się w cierpliwość.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (25.06.2021) dla Lwów

Lwy wrócą do rzeczywistości, staną się racjonalne, chłodno obliczą, co im się bardziej opłaca. Zachowają swój urok osobisty, lecz zastanowią się trzy razy nad działalnością społeczną czy charytatywną, stracą też zaufanie do ludzi, którym wcześniej zawierzyły. Zapowiada, że taka sceptyczna postawa okaże się dla Lwów korzystna. Wszelkie zmiany, jakich dokonają Lwy, będą rozsądne i pomyślne dla tych upartych, lecz w gruncie rzeczy pomocnych i współczujących.

Porada z horoskopu na jutro (25.06.2021) dla Lwów:

Twoja intuicja nigdy Cię nie zawiedzie.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Panien

Pannom trudno będzie o prawidłową ocenę rzeczywistości. Będą myśleć życzeniowo, bo to ułatwia im trzymanie się własnej drogi, bez specjalnego oglądania się na innych. Upór Panien nie jest agresywny, ale konsekwentny. Księżyc w sekstylu z ich patronem pomoże im w realizacji planów, lecz należy zachować ostrożność. Opozycja Słońca do Urana zapowiada pogorszenie nastroju Panien i brak wsparcia ze strony otoczenia, które może nie podzielać ich punktu widzenia.

Porada z horoskopu na piątek dla Panien:

Nie bój się przyznawać do porażek, każdy je ma.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Wag

Wagi nie mogą liczyć na większe sukcesy, zwłaszcza finansowe. Ale będzie płynąć im spokojnie, w przyjaznej atmosferze, w poczuciu bezpieczeństwa. Co do finansów, Wagi tyle wydadzą, ile zaplanują. Nie warto liczyć na specjalne zyski czy korzyści, związane na przykład z pilną i rzetelną pracą. Jakieś pomysły racjonalizatorskie w firmie nie wypalą, Wagi powinny też powstrzymać swoje zapędy do tego, żeby wszystkich poprawiać, także szefa. Później Wagi błysną swoją inteligencją i wiedzą, okażą się bezkonkurencyjne w swojej dziedzinie. Zysków na razie z tego nie będzie, ale Wagi zwiększą swój prestiż, co z czasem ładnie zaprocentuje. Rozsądne Wagi będą wiedzieć, kiedy należy się trochę wycofać. Znowu wszyscy będą liczyć, ważyć i żądać konkretów, ale zwykle pierwsze do tego Wagi będą nie do poznania; zainteresuje je życie duchowe, może nawet pójdą do wróżki, zamówią horoskop u astrologa. Ale spokojnie, Wagi chodzą do wróżki tylko po to, żeby potwierdzić swoje opinie, wierzą przecież tylko w siebie. Gwiazdy skierują kroki Wag na przeznaczoną im drogę szkiełka i oka. Wagi chętnie by trochę pochorowały, ale nie dla nich zwykłe katary. Jeśli chorują, to wierzą, że na coś poważnego. Mają we własnym domu bogatą aptekę. Cierpią jednak głównie na problemy związane z nieprawidłowym odżywianiem i układem pokarmowym.

Porada z horoskopu na jutro (25.06.2021) dla Wag:

Prawdziwą siłę zdobywa się w prawdziwych walkach.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (25.06.2021) dla Skorpionów

Skorpiony będą miały wiele pokus. Czasami warto z nich skorzystać. Pragnienie to najlepsza motywacja. Warto jednak wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw. Impulsywność nie zawsze jest pożądana. Niekiedy jednak nieprzemyślana decyzja jest tą najlepszą. Każdy z nas ma wewnętrzną wagę, która pomaga ocenić ryzyko i korzyści. Zaufaj swojej intuicji.

Porada z horoskopu na piątek dla Skorpionów:

Nie wierz wszystkim tylko dlatego, że są dla ciebie mili.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Strzelców

Samopoczucie Strzelców nie jest najlepsze. Strzelce muszą postarać się jednak skupić na tym co zazwyczaj w takich sytuacjach poprawia im humor i sprawia frajdę. Jeżeli to wciąż nie przekona ich to szalonych wizji – warto zaprosić przyjaciół do siebie, przygotować drobną kolację, zadbać o gry planszowe i spędzić razem miły wieczór. Dobrze spędzony czas pozwoli im na lepsze nastawienie.

Porada z horoskopu na piątek dla Strzelców:

Ciemność otoczenia nie oznacza ciemności Twojego wnętrza.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Koziorożców

Horoskop dla Koziorożców sugeruje konieczność podjęcia trudnej decyzji. Musisz rozliczyć się z przeszłością, żeby pójść dalej. Jesteś dla siebie zbyt pobłażliwy, przez co nie możesz pójść do przodu. Zatrzymaj się. Westchnij. Rozpłacz się. A później spójrz w lustro i bądź ze sobą szczery. Dzięki temu uda ci się wypowiedzieć odpowiedzi, które od dłuższego czasu duszą się w twojej głowie. Daj ujście tym nieprzyjemnym myślom. To pozwoli na wyzdrowienie.

Porada z horoskopu na jutro (25.06.2021) dla Koziorożców:

Nie traumatyzuj pracy, to nie demon.

XANDRA POLECA

Trwa sezon na arbuzy. Jak wybrać najlepszego?

Wideo

Materiał oryginalny: Horoskop na jutro (25.06). Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie