I Regionalna Liga Kobiet: Gimball Tarnawa lepszy od Korony II Kraków

Marcin Jastrzębski
sxc.hu
W 8. minucie II kwarty było juz 45:19 dla Gimballu, który od początku grał dobrze pod koszem i szybko wyprowadzał kontry.

Co prawda na początku IV kwarty krakowianki doszły nasze koszykarki na trzy punkty (70:67), ale później dobra gra w obronie i spokój w rzutach z dystansu pozwolił na pewne pokonanie rywalek.

- Dziewczyny zagrały dobrze pod koszem i umiejętnie broniły, udanie zrewanżowały się Koronie za dwupunktową porażkę w Krakowie - podsumował Maciej Bar, szkoleniowiec Gimballu.

GIMBALL TARNAWA - KORONA II KRAKÓW 87:73 (32:17, 17:13, 19:24, 19:19)

GIMBALL: N. Smorul 12 (2x3), Górska 19 (3x3), M. Smorul 3, J. Kuzio 19 (2x3), Komarska 1 oraz Niemczyk 13 (1x3), Książek 2, K. Kuzio 14, Chmiel 2, Stach 2.