II liga koszykarek. Słaby mecz MLKS MOS Rzeszów

Miłosz Bieniaszewski
MLKS MOS Rzeszów nie popisał się i uległ u siebie Pałacowi Młodzieży Tarnów
MLKS MOS Rzeszów nie popisał się i uległ u siebie Pałacowi Młodzieży Tarnów Bartosz Frydrych
Rzeszowianki nie popisały się i po słabym spotkaniu przegrały na własnym parkiecie z Pałacem Młodzieży Tarnów. W niedzielę mecz z Wisłą.

Nasza drużyna całkiem nieźle zaczęła, ale im dalej w las, tym było gorzej. Szczególnie fatalnie rzeszowianki spisywały się pod koniec II kwarty, kiedy w trzy minuty dały sobie rzucić 15 punktów, a same zdobyły jedno oczko. Ze stanu 24:15 zrobiło się 25:30 i inicjatywa przeszła na stronę przyjezdnych.

- Miało być inaczej, ale wyglądało to na powtórkę z pierwszego meczu. Mieliśmy sporo okazji, ale graliśmy nieskutecznie - mówi Bartosz Herbaciński, trener MLKS-u. - Do tego popełniliśmy masę prostych błędów i przegraliśmy walkę na deskach - dodaje.

MLKS MOS Rzeszów - Pałac Młodzieży Tarnów 53:67

Kwarty: 13:8, 12:23, 13:18,

MLKS MOS: Gołębiowska 6, Kaczor 14, Stygar 9, Misiuk 11, Bazan 7 oraz Kopczyk 0, Bebło 3, Ragan 1, Otręba 0, Bednarska 1, Król 1. Trener Bartosz Herbaciński.