sportowy
    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    ©fot. orgazizator

    W najbliższy weekend rozegrana zostanie trzecia edycja halowego turnieju piłki nożnej Herman Mariot Cup. W tym roku rywalizacja została podzielona na zmagania młodzieżowe i seniorskie.
    III edycja turnieju Herman Mariot Cup: zaproszenie

    ©fot. orgazizator

    W sobotę (od godziny 8) w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Tyczynie grać będą juniorzy (młodsi i starsi), a w niedzielę (także od 8 rano) seniorzy.

    W rozgrywkach młodzieżowych wezmą udział ekipy: Izolatora Boguchwała, Przybyszówki, Hermana Hermanowa Strugu Tyczyn, Sokoła Sieniawa, Iskry Jawornik Polski, Piasta Nowa Wieś i Zimovitu Rzeszów.

    - Taki turniej to nie tylko świetna promocja gminy Tyczyn, ale także doskonała zabawa dla piłkarzy, działaczy i kibiców.
    Z każdą kolejną edycją turniej zyskuje coraz więcej sympatyków nic w tym dziwnego skoro biorą w nim udział coraz to bardziej renomowane zespoły - podkreśla Mateusz Krzanowski były dyrektor sportowy Strugu Tyczyn, a obecnie rzecznik prasowy tego turnieju.

    Swoje uczestnictwo w rywalizacji seniorów zapowiedzieli m. in. IV-ligowe rezerwy Resovii, Iwonka Iwonicz czy Raniżovia Raniżów. Derbowy pojedynek Strugu Tyczyn z Hermanem Hermanowa planowany jest na niedzielę g. 17.40.

    - Co roku poziom turnieju jest coraz wyższy , staramy się za każdym razem być coraz lepsi, w tym roku w turnieju seniorskim zobaczymy IV ligową Resovię II Rzeszów oraz debiutanta z Borku Starego. Z pewnością kibice zgromadzeni w hali Publicznego Gimnazjum nie będą mieli czasu na nudę - zapowiada Tomasz Stybak, organizator turnieju.




    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

    Tabela Klasy O Rzeszów

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Głogovia 11 28 28-10
    2. Sawa Sonina 11 24 28-12
    3. Resovia II 11 19 27-17
    4. Sokół 11 19 29-24
    5. Strug Tyczyn 11 18 24-22
    6. KS Stobierna 11 16 15-18
    7. LKS Trzebownisko 11 15 19-17
    8. KS Zaczernie 11 15 19-24
    9. Jedność Niechobrz 11 13 16-13
    10. Błękit Żołynia 11 13 16-17
    11. Orzeł Wólka Niedź. 11 13 23-25
    12. Bratek Bratkowice 11 12 13-17
    13. Wisłok Strzyżów 11 11 15-30
    14. Strumyk Malawa 11 10 14-19
    15. Błażowianka 11 10 11-21
    16. Włókniarz 11 8 13-24
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Niebylec 8 24 26-10
    2. Budy Głogowskie 8 19 20-9
    3. Krasne 8 18 24-14
    4. Budziwój 8 18 22-12
    5. Nowa Wieś 9 16 18-12
    6. Czudec 8 15 23-16
    7. Jasionka 8 13 16-14
    8. Zgłobień 8 10 22-24
    9. Nienadówka 8 8 8-13
    10. Hermanowa 9 7 12-21
    11. Przybyszówka 9 6 8-24
    12. Borek Stary 8 4 16-26
    13. Zimowit 9 0 7-27
    Awans 1-2, spadek 12-13

    Tabela Klasy A Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Czarna 9 24 29-9
    2. Łańcut 9 22 37-11
    3. Dynów 9 17 25-17
    4. Brzóza Stadnicka 9 16 19-13
    5. Wola Dalsza 9 16 19-14
    6. Trzeboś 9 16 22-20
    7. Dąbrówki 9 13 16-16
    8. Dylągówka 9 12 19-23
    9. Grodzisko Dolne 9 10 18-24
    10. Krzemienica 9 8 16-20
    11. Kraczkowa 9 8 16-27
    12. Rogóżno 9 8 12-25
    13. Jawornik Polski 9 6 20-16
    14. Wólka Podleśna 9 2 11-30
    1-2: awans
    13-14: spadek

    Tabela Klasy A Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Smoczanka Mielec 9 27 36-5
    2. Piłkarskie Nadzieje Mielec 9 25 38-7
    3. Podleszany 9 19 26-14
    4. Czarni Trześń 9 19 19-8
    5. Ostrowy Baranowskie 9 18 27-18
    6. Breń Osuchowski 9 13 23-28
    7. Babicha 9 12 24-25
    8. Hucina 9 9 11-17
    9. Zacisze Trześń 9 8 14-26
    10. Chrząstów 9 7 17-22
    11. Cmolas 9 7 17-29
    12. Wola Mielecka 9 7 10-32
    13. Podborze 9 6 6-17
    14. Złotniki 9 4 9-29
    Awans 1-2, spadek 11-14

    Tabela Klasy B Rzeszów I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Trzciana 8 24 36-4
    2. Wysoka Głogowska 8 17 22-10
    3. Staroniwa 8 15 23-7
    4. Łukawiec 8 14 13-8
    5. Dąbrowa 8 12 17-13
    6. Rudna Wielka 8 12 10-9
    7. Rudna Mała 8 10 13-12
    8. Zabajka 8 10 9-17
    9. RKS Rzeszów 8 11 13-10
    10. Stobierna-Krzywe 8 8 11-18
    11. Świlcza 8 7 15-23
    12. Biała 8 7 9-25
    13. Junak 8 7 8-26
    14. Mrowla 8 4 7-24
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nosówka 8 22 43-4
    2. Mogielnica 8 21 27-8
    3. Pstrągowa 7 16 30-11
    4. Szufnarowa 7 15 33-12
    5. Kozłówek 7 13 27-15
    6. Lutoryż 8 10 14-16
    7. Połomia 7 10 9-19
    8. Grunwald II 7 9 14-14
    9. Dobrzechów 8 8 18-22
    10. Lubenia 8 7 12-23
    11. Grodzisko 7 6 10-19
    12. Godowa 7 3 13-25
    13. Pstrągówka 7 0 2-64
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Albigowa 7 18 27-6
    2. HALO Hyżne 7 17 23-7
    3. Wysoka 7 16 17-9
    4. Handzlówka 7 15 16-8
    5. Bachórz 7 13 11-7
    6. Tarnawka 7 9 12-14
    7. Chmielnik 7 7 19-13
    8. Polonia Hyżne 7 6 9-21
    9. Markowa 7 6 15-25
    10. Husów 7 5 5-20
    11. Harta 7 4 6-14
    12. Wola Rafałowska 7 4 4-20
    1-2 awans

    Tabela Klasy B Rzeszów IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Medynia Głogowska 7 19 22-6
    2. Kosina 7 18 33-10
    3. Sitowianka 7 12 16-11
    4. Łąka 7 12 18-23
    5. Korniaktów 7 11 12-14
    6. Strażów 7 10 12-10
    7. Palikówka 7 10 16-18
    8. Białobrzegi 7 8 15-17
    9. Trzebuska 7 7 12-12
    10. Zalesie 7 5 5-13
    11. Głuchów 7 4 4-16
    12. Smolarzyny 7 2 6-21
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Wiśnia Trzciana 6 13 18-12
    2. Pitmark Jaślany 6 13 26-6
    3. Sokół Malinie 6 12 18-10
    4. Wisłoka Borowa 6 10 13-7
    5. APPN II Mielec 6 10 21-14
    6. Rzędzian Rzędzianowice 6 7 13-22
    7. Jutrzenka Ławnica 6 6 11-13
    8. Błysk Górki 6 5 10-20
    9. LKS Dębiaki 6 5 10-21
    10. Grunwald Padew Nar. 6 3 9-24
    Awans 1-2

    Tabela Klasy B Rzeszów VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Ruda 5 15 27-3
    2. Łączki Brzeskie 5 13 13-6
    3. Żarówka 6 8 18-12
    4. Wadowice Górne 4 8 8-5
    5. Wierzchowiny 6 7 15-20
    6. Dobrynin 5 6 8-10
    7. Wylów 5 3 10-26
    8. Zgórsko 6 3 7-22
    9. Kawęczyn 4 3 9-11
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Rzeszów VII

    Lp. Drużyna Mecze punkty Bramki
    1. Kolbuszowianka 7 19 21-3
    2. Sokół II KD 7 15 32-13
    3. Werynia 7 13 15-10
    4. Raniżów 7 13 20-11
    5. Przyłęk 7 12 12-13
    6. Widełka 7 11 12-13
    7. Siedlanka 7 11 9-10
    8. Dzikowiec 7 7 18-16
    9. Hadykówka 7 7 14-20
    10. Ostrowy Tuszowskie 7 6 15-23
    11. Kosowy 7 5 12-20
    12. Trzęsówka 7 1 6-34
    1-2 awans

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie