Infogiełda 1, 2, 3 i 4 ligi piłkarskiej PIERWSZE TRENINGI, SPARINGI, ZMIANY KADROWE [AKTUALIZACJA]

kz, micz, mtr, mił, kostek, mawa, luci, sec, mj
Stal Mielec
Sprawdźcie kiedy drużyny 1, 2, 3 i 4 ligi wznawiają treningi, z kim zmierzą się w meczach kontrolnych oraz jakie przeprowadziły już transfery, a jakich można się dopiero spodziewać.

PIERWSZE TRENINGI - INFORMACJE/ZDJĘCIA

FORTUNA 1 LIGA

PGE Stal Mielec

07.01 - rozpoczęcie treningów

PGE Stal Mielec rozpoczęła przygotowania do wiosny. Nowi zaw...

Sparingi - 18.01: Cracovia 1:1, 23.01: Sandecja Nowy Sącz 1:0, 26.01: Rozwój Katowice 1:0, 3.02: Korona Kielca, 6-18.02: obóz przygotowawczy w Turcji (13.02: Arsenal Kijów), 23.02: Garbarnia Kraków.

Przychodzą: Denis Gojko (Piast Gliwice - wypożyczenie), Rafał Strączek (Wólczanka Wólka Pełkińska - powrót z wypożyczenia), Peter Dungel (FK Pohronie), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin); w kręgu zainteresowań: Wojciech Gajda (Sokół KD); odeszli: Maksymilian Banaszewski (Arka Gdynia), Kacper Sadłocha (RC Lens), Grzegorz Kuświk (Wisła Płock); poszukiwani: napastnik.

PIERWSZE TRENINGI - INFORMACJE/ZDJĘCIA

2 LIGA

Apklan Resovia

07.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 12.01: Wisłoka Dębica 1:5, 19.01: Siarka Tarnobrzeg 0:1, 20.01: „Sokół Sieniawa Cup 2019”, 26.01: Motor Lublin 2:1, 29.01: Czarni Połaniec 2:1, 02.02: Garbarnia Kraków 2:3 oraz Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2, 09.02: Hetman Zamość 3:0, 13.02: Puszcza Niepołomice 0:2, 16.02: Stal Stalowa Wola 4:2, 23.02: Hutnik Kraków 3:1.

Przychodzą: Arkadiusz Górka (Stal Mielec), Szymon Hajduk (Wólczanka Wólka Pełkińska); w kręgu zainteresowań: Mateusz Zając (Radomiak Radom); odchodzą: Karol Karólak (Czarni Połaniec), Daniel Pawlak, Wadym Straszkewycz (szukają klubów), Kamil Kowal (Wisłok Wiśniowa, wypożyczenie), Kamil Antonik (Widzew Łódź ?); poszukiwani: środkowy obrońca, pomocnik, napastnik.

Siarka Tarnobrzeg

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: Apklan Resovia 1:0, 26.01: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 i Pogoń Staszów 5:1; 2.02: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2; 9.02: Wólczanka 3:3 i Stal Rzeszów 3:0; 15.02: Wisłoka Dębica 3:3; 16.02: Górnik Łęczna 0:1; 23.02: Wisła Puławy 1:1.

Przybyli: Kacper Wełniak (Legia II Warszawa), Marcin Wodecki (Odra Opole), Tomasz Wełnicki (Stomil Olsztyn); ubył: Łukasz Nadolski (Wisła Płock - sztab trenerski); mogą odejść: Kamil Radulj, Aleksander Drobot; poszukiwani: pomocnik, napastnik.

Stal Stalowa Wola

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 i Polonia Przemyśl 3:2; 23.01: Puszcza Niepołomice 4:1; 26.01: Wisła Puławy 3:3 i Stal Kraśnik 1:1; 30.01: Radomiak Radom 2:0 i Stal Gorzyce; 2.02: Stal Rzeszów 1:6 i Czarni Połaniec 2:4; 9.02: Górnik Łęczna 1:3; 16.02: Apklan Resovia 2:4; 20.02: Wólczanka Wólka Pełkińska 4:3; 23.02: Sokół Sieniawa 0:2 i Wiślanie Jaśkowice 4:3.

Przychodzą: Tomasz Wietecha (trener bramkarzy), Łukasz Pietras (Garbarnia Kraków), Krystian Kalinowski (ŁKS Łomża); odchodzą: Dorian Frątczak (KSZO Ostrowiec Św.), Tomasz Żyliński, Piotr Nowak (szukają klubów), Marcin Dec (wypożyczenie); poszukiwani: bramkarz, pomocnik.

PIERWSZE TRENINGI - INFORMACJE/ZDJĘCIA

3 LIGA

Sokół Sieniawa

12.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 20.01: turniej Sieniawa Cup; 25.01: Strug Tyczyn 7:0, 2.02: JKS Jarosław (nie odbył się); 9.02: Izolator Boguchwała 4:0; 13.02: Czarni Połaniec 1:1; 16.02: Hetman Zamość 4:2; 23.02: Stal Stalowa Wola 2:0; 2.03: Polonia Przemyśl.

Przychodzą: Patryk Broda (JKS Jarosław), Krystian Buła (Puszcza Niepołomice), Kacper Drelich (Avia Świdnik), Patryk Kwaśniczko (Rzemieślnik Pilzno), Jakub Kądziołka (Stal Rzeszów), Przemysław Nalepka (Igloopol Dębica); odchodzą: Paweł Pawlus, Siergiej Syvyj (obaj Korona Rzeszów), Łukasz Bursztyka (Huragan Gniewczyna), Tomasz Wilusz (Pogoń Leżajsk ?), Jan Pelc (Polonia Przemyśl); Dawid Kaszaw kręgu zainteresowania: Michał Daniel (KS Wiązownica); poszukiwani: bramkarz, obrońca, pomocnik.

Stal Rzeszów

8.01 - rozpoczęcie treningów

Stal Rzeszów rozpoczęła treningi w hali w Kielnarowej. Frekw...

Przychodzą: Mateusz Olejarka (Legia Warszawa), Adam Nowak (Stal Kraśnik), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ), Piotr Głowacki (Stomil Olsztyn), Dominik Kalinowski (Znicz Pruszków), Grzegorz Goncerz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Błażej Cyfert (Podhale Nowy Targ), Szymon Kobusiński (Garbarnia Kraków); odchodzą: Hubert Kotus, Rafał Dobroliński, Julien Tadrowski (Mieszko Gniezno), Jakub Kądziołka (Sokół Sieniawa), Michał Domański (Wólczanka Wólka Pełkińska), Maciej Kaczorowski (Wólczanka Wólka Pełkińska).

Wólczanka Wólka Pełkińska

9.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 26.01: Izolator Boguchwała 2:2, 2.02: Resovia 2:1, 9.02: Siarka Tarnobrzeg 3:3, 16.02: Polonia Przemyśl 1:0, 20.02: Stal Stalowa Wola 3:4, 23.02: JKS Jarosław, 2.03: Wisłoka Dębica.

Przybyli: Kamil Bała (JKS Jarosław), Adrian Kajpust (Cracovia), Michał Bury (Gryf Wejherowo), Michał Domański (Stal Rzeszów), Maciej Kaczorowski (Stal Rzeszów); ubyli: Geronimo Vischovich (powrót do Argentyny), Dorian Buczek (Czarni Połaniec), Marcel Stec i Damian Chmura (obaj szukają klubu), Rafał Strączek (powrót do Stali Mielec ?), Maciej Lech (Orzeł Przeworsk), Mateusz Mianowany (Podhale Nowy Targ), Patryk Zygmunt (Wisłoka Dębica), Szymon Hajduk (Apklan Resovia); poszukiwani: dwaj młodzieżowcy.

PIERWSZE TRENINGI - INFORMACJE/ZDJĘCIA

4 LIGA

Błękitni Ropczyce

9.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: Watkem Korona Rzeszów 1:1, 26.01: Radomyślanka 1:1; 30.01: Wisłoka Dębica 0:4; 2.02: Sokół Kolbuszowa Dolna 1:3; 6.02: Wisła Sandomierz 1:2, 9.02: Tarnovia Tarnów 2:1, 16.02: Wolania Wola Rzędzińska 0:2, 23.02: Głogovia Głogów Małopolski 2:1, 2.03: Stal II Mielec, ew. 9.03: Polonia Przemyśl.

Przybyli: Michał Cach (Polonia Przemyśl), Bartosz Darłak i Sebastian Wanat (obaj Igloopol Dębica); W kręgu zainteresowania: Franciszek Pazdan (Płomień Zagorzyce), Antoni Olech (LZS Mała); poszukiwani: środkowy obrońca, boczny obrońca, skrzydłowy pomocnik.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: MKS Kańczuga 6:0, 26.01: Partyzant Targowiska, Wisłok Wiśniowa 4:2, 9.02: Przełom Besko 1:0, 16.02: Izolator Boguchwała 3:0, 23.02: Korona Rzeszów 0:2, 2.03: Rzemieślnik Pilzno, 9.03: Polonia Przemyśl.

Przychodzą: Mateusz Kuzio (powrót z Przełomu Besko), 4 juniorów Ekoballu; w kręgu zeinteresowań: Damian Baran (KS Wiązownica), Gabriel Lusiusz (Iskra Przysietnica).

Igloopol Dębica

9.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 2.02: Izolator Boguchwała 0:1, 9.02: Czarni Jasło 4:0, 16.02: KS Wiązownica 1:1, 20.02: Wolania 3:1, 23.02: Stal II Mielec, 2.03: Unia Tarnów, 9.03: start ligi (ew. Tarnovia).

Przybył: Grzegorz Ostaszewski (LKS Głowaczowa); ubyli: Miłosz Żydek (praca), Przemysław Nalepka (Sokół Sieniawa), Bartosz Darłak i Sebastian Wanat (obaj Błękitni Ropczyce).

Izolator Boguchwała

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi -26.01: Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2; 2.02: Igloopol Dębica 1:0; 9.02: Sokół Sieniawa 0:4; 13.02: Strug Tyczyn 7:0; 16.02: Ekoball Sanok 0:3; 20.02: Stal Stalowa Wola; 23.02: Hetman Zamość 0:2; 2.03: JKS Jarosław; ew. 9.10: Głogovia Głogów Młp.

Ubył: Łukasz Szczoczarz (Głogovia Głogów Młp.).

JKS Jarosław

Sparingi - 2.02: Sokół Sieniawa (nie odbył się), 9.02: Ekoball Stal Sanok - odwołany, 16.02: KS Wiązownica - odwołany, 20.02: Polonia Przemyśl, 23.02: Wólczanka Wólka Pełkińska, 2.03: Izolator Boguchwała, ew. 9.03: Sokół Nisko.

Ubyli: Kamil Bała (Wólczanka Wólka Pełkińska), Patryk Broda (Sokół Sieniawa). Mogą odejść: Sebastian Sobolewski, Kacper Benc, Paweł Oziębło (wszyscy Piast Tuczempy), Bartłomiej Raba (KS Wiązownica).

Karpaty Krosno

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi
- 12.01: Przełom Besko 5:3, 19.01: Partizan Bardejov 0:1, 25.01: Polonia Przemyśl 1:1, 26.01.: Stal Rzeszów 4:4, 2.02: Rzemieślnik Pilzno 4:2, 15.02: FK Lwów 1:1, 16.02: Karpaty Lwów 3:2, 21.02: Stal Rzeszów, 2.03: Błękitni Ropczyce, 9.03: Stal Mielec.

W kręgu zainteresowań: młodzieżowcy z klubów okolicznych; poszukiwani: napastnik i środkowy pomocnik.

Watkem Korona Bendiks Rzeszów

8.01 - rozpoczęcie treningów na Stadionie Miejskim o 19.30

Sparingi - 19.01: Błękitni Ropczyce 1:1; 26.01: Stal Łańcut 1:2; 2.02: LKS Trzebownisko 4:1; 9.02: Sokół Sokołów Młp. 4:5; 16.02: Strug Tyczyn 6:1, 17.02: Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:0; 23.02: Ekoball Sanok 2:0; 2.03: Błażowianka.

Przybyli: Jaromir Skiba, Tomasz Walat, Mateusz Padiasek, Dawid Bieniasz (wszyscy Polonia Przemyśl), Sergiej Syvyi (Sokół Sieniawa), Paweł Pawlus (Sokół Sieniawa), Dawid Szagała (Puszcza Niepołomice/Polonia Przemyśl), Jakub Marcinek (LKS Trzebownisko); w kręgu zainteresowania: Dawid Tracz (Grunwald Rzeszów) - zawodnik zrezygnował; poszukiwani: obrońcy, środkowy pomocnik i napastnicy; ubyli: Łukasz Szczepański (szuka klubu).

KS Wiązownica

14.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 25.01: KS Stobierna; Pogoń Sokół Lubaczów 2:1; 9.02: Piast Tuczempy 1:1; 16.02: Igloopol Dębica 1:1; 22.02: Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2; 1.03: Partyzant Targowiska.

Przychodzą: Adrian Nowak (Wisłoka Dębica), Konrad Buć (Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartłomiej Raba (JKS Jarosław), Bartłomiej Gliniak (FC Olten); odchodzą: Kacper Rop (Wisła Sandomierz), Rafał Michalik (Czarni Połaniec), Dawid Pigan (Orzeł Przeworsk), Damian Baran (Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok ?), Michał Daniel (Sokół Sieniawa ?); poszukiwani: obrońca, pomocnik, napastnik.

Orzeł Przeworsk

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi -1.02: Resovia juniorzy 0:0, 8.02: Strug Tyczyn 1:1; 9.02: Wisła Sandomierz 1:3; 16.02: Głogovia Głogów Małopolski 0:3; 23.02: Wisłok Wiśniowa 0:4; 2.03: Piast Tuczempy; 9.03: Pogoń-Sokół Lubaczów ?.

Przychodzą: Dawid Pigan (KS Wiązownica), Maciej Lech (Wólczanka Wólka Pełkińska), Patryk Sobuś (Włókniarz Rakszawa); odchodzi: Maciej Listowski; poszukiwani: obrońca, pomocnik, napastnik.

PIERWSZE TRENINGI - INFORMACJE/ZDJĘCIA

Piast Tuczempy

15.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: Start Pruchnik 1:0, 26.01: MKS Kańczuga, 2.02: LKS Skołoszów 4:1, 9.02: KS Wiązownica 1:1 i Głogovia 1:2, 16.02: Pogoń-Sokół Lubaczów 1:0, 20.02: Łada Biłgoraj 5:2, 23.02: Polonia Przemyśl 1:4, 2.03: Orzeł Przeworsk.

Przychodzą: Dominik Kozioł (KS Koniaczów), Radosław Czernysz (Polonia Bytom), Kacper Szmuc (Start Pruchnik), Eryk Zagrodnik (KS Koniaczów); w kręgu zainteresowań: Kacper Benc, Paweł Oziębło i Sebastian Sobolewski (wszyscy JKS Jarosław); ubyli: Karol Karólak (powrót do Resovii), Maciej Majcher (powrót do MKS-u Kańczuga), Michał Lisańczuk (kontuzja).

Polonia Przemyśl

10.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 19.01: Stal Stalowa Wola 2:3, 25.01: Karpaty Krosno 1:1; 2.02: Stug Tyczyn 1:0, 8.02: Wisłok Wiśniowa 2:5, 16.02: Wólczanka 0:1, 20.02: JKS Jarosław, 23.02: Piast Tuczempy 4:1, 2.03: Sokół Sieniawa, 9.03: Stal Sanok.

Przybył: Jan Pelc (Sokół Sieniawa); odchodzą: Mateusz Padiasek, Tomasz Walat, Jaromir Skiba, Dawid Bieniasz (wszyscy Watkem Korona Rzeszów), Michał Cach (Błękitni Ropczyce); może odejść: Roman Worobej (Kotwica Kołobrzeg).

Przełom Besko

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 12.01: Karpaty Krosno 3:5, Partyzant Targowiska 2:2, 6.02. Wisłok Sieniawa 2:1, 9.02: Ekoball Stal Sanok 0:1, 13.02: Orzeł Bażanówka 8:1, 16.02: Czarni Jasło 0:0, 23.02: Przełęcz Dukla 4:4, 2.03: Start Rymanów.

Przychodzą: Krystian Jucha (Markiewicz Krosno), Mateusz Oleniacz (Wisłok Sieniawa), Michał Galant (Górnik Strachocina); odchodzi: Mateusz Kuzio (Ekoball Stal Sanok).

KS Pilzno

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 26.01: Polan Żabno 2:2, 2.02: Karpaty Krosno 2:4, 9.02: Dąbrovia Dąbrowa T. 7:2, 16.02: Tarnovia 4:2, 21.02: Zorza Zaczarnie, 23.02: Glinik Gorlice 3:1, 2.03: Ekoball Stal Sanok.

Ubyli: Radosław Macnar (Partyzant Targowiska), Adrian Szyszka (dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu), Patryk Kwaśniczko (Sokół Sieniawa), Konrad Fryś (Wolania Wola Rzędzińska), Tomasz Barycza (Wisłoka Dębica); poszukiwani: bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik.

Sokół Kolbuszowa Dolna

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 26.01: Olchovia Olchowa 11:0, 2.02: Błękitni Ropczyce 3:1; 9.02: Lechia Sędziszów 1:0, 16.02: Wisłok Wiśniowa 0:0; 20.02: Victoria Czermin 1:2; 23.02: Stal Nowa Dęba 4:0, 26.02: Resovia, 2.03: Stal Rzeszów, ew. 9.03: Strug Tyczyn, ew. 16.03: Sokół Sokołów Małopolski.

Ubyli: Wojciech Brudek, Marcin Paterak (szukają klubu), Albert Orzech (studia); mogą odejść: Michał Mazurek, Wojciech Gajda, Kamil Kużdżał; w kręgu zainteresowania: Mateusz Kozioł (Kolbuszowianka); poszukiwani: środkowy obrońca, defensywny pomocnik, napastnik, dwóch młodzieżowców.

Sokół Nisko

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 26.01: Stal II Stalowa Wola 3:2, 2.02: Sokół Kamień 1:3, 9.02: Kolorado Wola Chorzelowska 5:1, 16.02: Stal Gorzyce 2:0, 23.02: Unia Nowa Sarzyna 2:2, 2.03: Stal II Stalowa Wola, ew. 9.03: JKS Jarosław.

W kręgu zainteresowania: Patryk Drzymała (Wisła Sandomierz); poszukiwani: napastnik, środkowy pomocnik, boczny pomocnik, obrońca.

Stal Gorzyce

7.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 30.01: Stal Stalowa Wola, 2.02: Siarka Tarnobrzeg 0:6, 9.02: Olimpia Pysznica 2:1, 16.02: Sokół Nisko 0:2, 23.02: LZS Zdziary 2:2, 2.03: Alit Ożarów.

Odchodzi: Patryk Wilk (Wisła Sandomierz); poszukiwani: bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik.

Wisłok Wiśniowa

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 26.01: Bratek Bratkowice 5:1, Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 2:4, 8.02: Polonia Przemyśl 5:2, 16.02: Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0, 20.02: Strug Tyczyn 9:1, 23.02: Orzeł Przeworsk 4:0, 2.03: MKS Kańczuga.

Przychodzą: Jakub Krok (Wisłok Strzyżów), Kamil Kowal (Resovia).

Wisłoka Dębica

8.01 - rozpoczęcie treningów

Sparingi - 12.01: Resovia 5:1, Arkadia Olszyny 4:0, 19.01: Wisła Sandomierz 3:3, 26.01: Glinik Gorlice 5:1, 30.01: Błękitni Ropczyce 4:0, 2.02: Tarnovia 5:0, 6.02: Wolania Wola Rzędzińska 5:1, 9.02: GKS Drwinia 5:1, 15.02: Siarka Tarnobrzeg 3:3, 23.02: Okocimski Brzesko 4:1, 2.03: Wólczanka, 9.03: start ligi (ew. Unia Tarnów).

Przybyli: Tomasz Barycza (Rzemieślnik Pilzno), Dawid Stypa (Czarni Połaniec), patryk Zygmunt (Wólczanka Wólka Pełkińska). Odchodzą: Adrian Nowak (KS Wiązownica), Szymon Gwiazda (Puszcza Niepołomice); w kręgu zainteresowania: Denis Kępa i Bartosz Pulak (obaj DAP Dębica); poszukiwani: skrzydłowy, młodzieżowiec.

Janusz Białek, piłkarski trener: Stal Rzeszów bez awansu? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji [STADION]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie