IV Bieszczadzkie Święto Pszczoły! - 28 lipiec

  IV Bieszczadzkie Święto Pszczoły! - 28 lipiec

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Nowiny

  IV Bieszczadzkie Święto Pszczoły! - 28 lipiec
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Koło gospodyń Wiejskich „Stuposianki” oraz sołectwo Stuposiany zaprasza wszystkich miłośników pszczelarstwa na IV Bieszczadzkie Święto Pszczoły w Szczelinach w sołectwie Stuposiany. Impreza odbędzie się 28 lipca.
  To już czwarta edycja Bieszczadzkiego Święta Pszczoły w Pszeczlinach. Poprzednie edycje Święta cieszyły się dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywną opinią wśród mieszkańców, środowisk pszczelarzy oraz turystów biorących udział w imprezie.

  Święto stało się także marką turystyczną w Bieszczadach, która promuje tradycje pszczelarskie, produkty lokalne, walory turystyczne i przyrodnicze.

  Tegoroczną edycję rozpocznie msza święta w kościele filialnym pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pszczelinach o godzinie 10.00. Organizatorzy zapraszają na coroczną Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się o godzinie 11.00.

  W programie imprezy zaplanowano również koncerty licznych kapeli. Wystąpią m.in. „Połoniny” z Lutowisk, kapela „Watra”, oraz „Ferajna”. O godzinie 17:30 zaplanowano zabawę taneczną.

  Odbędą się także konkursy, gry i zabawy o tematyce leśnej, prezentacje sprzętu pszczelarskiego, kiermasz ciast, jedzenia regionalnego, miodów bieszczadzkich i wielu innych produktów regionalnych.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo