Iwona Nieroda-Zdziebko, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kickboxingu: Mam sportowy niedosyt po roku 2019 [WIDEO]

archiwum
Iwona Nieroda-Zdziebko przyznaje, że nie jest do końca zadowolona z roku 2019 w swoim wykonaniu. - Taki sportowy niedosyt jest - nie ukrywa. W plebiscycie Nowin na Najlepszego Sportowca Podkarpacia zajęła 10. miejsce.
Za nami 60. Plebiscyt Sportowy Nowin. W piątek w G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Zobaczcie zdjęcia!Zobacz też:• Poznajcie laureatów 60. Plebiscytu Sportowego Nowin. Kobiety zdominowały najlepszą dziesiątkę [ZDJĘCIA]• Gala Sportu Młodzieżowego w G2A Arenie w Jasionce pod Rzeszowem podczas finału 60. plebiscytu sportowego Nowin [ZDJĘCIA]Oliwer Wdowik, Talent Roku: To dla mnie duże wyróżnienie, które napędza do dalszej pracy

Kulisy Gali Mistrzów Sportu 60. Plebiscytu Sportowego Nowin ...

Li Qian, tenisistka stołowa KTS Enea Siarki TarnobrzegZdobyła drużynowe mistrzostwo Polski oraz wygrała, po raz pierwszy w historii, rozgrywki prestiżowej Ligi Mistrzyń. Z reprezentacją Polski wywalczyła brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy w Nantes oraz Igrzysk Europejskich w Mińsku. Mimo trudnej sytuacji rodzinnej (na zawody dojeżdża z domu w Chinach) jest na prostej drodze do czwartych z rzędu letnich igrzysk olimpijskich.

Poznajcie laureatów 60. Plebiscytu Sportowego Nowin. Kobiety...