[WIDEO] Porażka Cerrad Czarnych Radom z drużyną z Olsztyna

Redakcja
Ł. Wójcik
Siatkarze Cerrad Czarnych Radom przegrali 0:3 z AZS Indykpol Olsztyn. Radomianom tym razem nie pomogły zmiany.
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

Czarni nie zdołali tym razem wygrać w starciu z ekipą z Olsztyna nawet jednego seta. Nie udało się również, jak przed tygodniem, odwrócić losów meczu, po dwóch przegranych setach. Tym razem zmiany nie pomogły. Najlepszym zawodnikiem meczu został Grzegorz Szymański, atakujący Olsztyna.

Cerrad Czarni Radom - AZS Indykpol Olsztyn 0:3 19:25, 23:25, 23:25).
Czarni: Neroj, Kooistra, Wachnik, Westpohal, Ostrowski, Grzechnik - Kowalski (libero) oraz Bołądź, Kędzierski, Gutkowski, Filipowicz.