Izabela Dec i Maciej Jeziorowski z LKKK powalczą w...

  Izabela Dec i Maciej Jeziorowski z LKKK powalczą w mistrzostwach Europy juniorów

  Marcin Jastrzębski

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Kończący się rok zamyka jednocześnie kolejny sezon szkoleniowy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Rok niemałych sukcesów sportowych indywidualnych i drużynowych.
  Izabela Dec i Maciej Jeziorowski z LKKK powalczą w mistrzostwach Europy juniorów

  ©Organizator

  Rozszerzenie działalności nie było by możliwe bez zdobycia w tym roku uprawnień instruktorskich przez 7 członków klubu.

  2011 rok zakończy się mocnym sportowym akcentem, jakim będzie występ dwójki reprezentantów LKKK w Mistrzostwach Europy Juniorów Karate Kyokushin, które odbędą się w sobotę 17 grudnia w Warszawie. I

  Izabela Dec i Maciej Jeziorowski staną do walki z najlepszymi, młodymi karateka z całej Europy. Najlepsi juniorzy, którzy 17 grudnia wystąpią na warszawskich matach za kilka lat zastąpią obecnych mistrzów starego kontynentu, a jak pokazały wyniki ostatnich mistrzostw świata IKO, europejscy zawodnicy stanowią ścisłą światową elitę Karate Kyokushin. Skutecznie konkurują nawet z zawodnikami pochodzącymi z kolebki karate Japonii.

  - Mamy nadzieję, że występ Izy i Maćka na Mistrzostwach Europy będzie wspaniałym zakończeniem już 20 sezonu szkoleniowego Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Trzeba wspomnieć, że w zawodach udział weźmie również sędzia sensei Dariusz Burda. Sędziowanie zawodów tej rangi, jak mistrzostwa Europy jest dużym wyróżnieniem dla naszego klubu - podkreślają działacze i trenerzy LKKK.
  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo