Izabela Marcisz zajęła 11. miejsce w sprincie techniką klasyczną podczas Mistrzostw Świata U-23 w Vuokatti

Pawel Relikowski / Polska Press
Pierwszy start na Mistrzostwach Świata U-23 w Vuokatti zakończył się dla Izabeli Marcisz 11. miejscem. Zawodniczka Prządki Ski Korczyna zakończyła rywalizację na półfinale.

W czwartek odbyła się rywalizacja w sprincie techniką klasyczną. Dla Izabeli Marcisz był to pierwszy start na Mistrzostwach Świata U-23 w Vuokatti. Zawodniczka klubu Prządki Ski Korczyna zakończyła rywalizację na półfinale i ostatecznie została sklasyfikowana na 11. miejscu.

Mistrzynią została Niemka Lisa Lohmanna, srebrny medal zdobyła Rosjanka Hristina Matsokina, a na najniższym stopniu podium stanęła Szwedka Louise Lindstroem.