Jacek Klisiewicz poprowadził Wisłok Strzyżów. Jego zespół pokonał Piasta Tuczempy

luci
Jacek Klisiewicz po dwóch latach wrócił do Wisłoka Strzyżów.
Jacek Klisiewicz po dwóch latach wrócił do Wisłoka Strzyżów. Archiwum
Jacek Klisiewicz dwóch latach powrócił do Wisłoka Strzyżów. Na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Macieja Rusina, z którym klub rozwiązał umowę za porozumieniem stron. Nowa miotła rozpoczęła pracę o pewnej wygranej nad Piastem Tuczempy.

Nie wiadomo na ile procent tego wyniku miała wpływ zmiana trenera, ale to pierwsza wygrana strzyżowian w tym sezonie.

Mecz mógł jednak rozpocząć się od prowadzenia gości, miejscowych uratowała jednak poprzeczka. Kilka minut później w zamieszaniu podbramkowym piłkę strącił Karol Skuba i było 1:0. Piast wyrównał w 19 minucie po akcji Kamila Aaba, ale to była jedna z niewielu pozytywnych akcji goście w tym meczu. Liczne błędy w obronie i bezradność w ofensywie gości sprawiało, że znacznie bardziej ambitnie grający i twardo strzyżowianie mieli więcej powodów do radości.

– Nasz obrona zapatrzyła się chyba w naszą reprezentację, bo ich gra wyglądała podobnie – powiedział Marek Strawa, trener Piasta.

Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Skuba 10, 1:1 Aab 19, 2:1 Kwaśniczko 40-karny, 3:1 Skuba 47, 4:1 Gorczyca 62.

Wisłok: Ząbik – Draga, Kwaśniczko, Gorczyca, Włodyka - Woźniak (66 Piechowiak), Szyszka (88 Durek), Grodzki (90 Pałys), Prokop, Krok – Skuba (86 Leś). Trener Jacek Klisiewicz.

Piast: Strawa – Broda, Kubas (69 Tarnawski), Noga, Salwach (78 Jaroch) – Aab, Wota, Gołębiowski (60 Rączka), Kloc, Czub – Raba. Trener Marek Strawa.

Sędziował: Wolan (Tarnobrzeg). Widzów 150.