3 z 3
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na shownews.pl.
Poprzednie
Przejdź na shownews.pl
Przesuń w prawo aby przejść na shownews.pl
Gol Kamila Wilczka w meczu Horsens – Brondby (1:1). Polski...

Jak radzili sobie Polacy w ligach zagranicznych? Lewandowski poza zasięgiem [RAPORT, WIDEO]

Gol Kamila Wilczka w meczu Horsens – Brondby (1:1). Polski napastnik przebywał na placu gry przez 73 minuty, a na listę strzelców wpisał się w 38. minucie. Był to jego szósty ligowy gol w tym sezonie.

Obywatelskie Wysłuchanie Publiczne na temat zmian w podstawie programowej już 18 maja