Jarosławska klasa O: Zmiana przodownika

wab
Dotychczasowy przodownik, Start Pruchnik, przegrał w Narolu, co przy trzecim zwycięstwie rezerw przemyskiej Polonii dało im prowadzenie w tabeli. W Skołoszowie gospodarze uratowali remis dopiero w ostatniej minucie.

POLONIA II PRZEMYŚL - BIZON MEDYKA 2-0 (0-0)

1-0 Szor (56), 2-0 Andruszewski (67-karny).
POLONIA: Cisek - Radochoński, Andruszewski, Marszałek, Poszpur - Szczepanowicz, M. Kawecki (78. Pająk), Pakosz, Wojtas - Rudnicki (61. Sedlaczek), Szor (88. Butra).
BIZON: Domina - Z. Adamski (78. Bąkowski), Jakubowski, D. Górka, D. Kędzior - Śmigielski, B. Górka, P. Kędzior, Serafin (72. J. Adamski) - Woźniak, Barszczak.
Sędziował Krzysztof Kosałka (Jarosław). Żółte kartki: Szczepanowicz, Rudnicki, Szor, Poszpur - Domina, Barszczak. Widzów 150.
Do przerwy mecz miał wyrównany przebieg, w II połowie, kiedy goście osłabli, lekką przewagę uzyskali przemyślanie. Wtedy też uzyskali dwa gole. W ostatnim kwadransie gospodarze wypracowali trzy okazje do zmiany wyniku, lecz M. Kawecki, Szor i Sedlaczek nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem. Goście zmarnowali jedną taką okazję - w 77. minucie Woźniak przelobował Ciska, lecz piłka trafiła w słupek.

Pozostałe wyniki

Golbalux Wiązownica - Huragan Gniewczyna 4-0 (0-0) Jagiełowicz (48), Józefowicz (50), Piersiak (53), M. Szumigraj (57);
Łęk Ostrów - Żurawianka Żurawica 0-1 (0-0) M. Dmitrzyk (40);
Piast Tuczempy - Błękitni Grzęska 4-0 (3-0) B. Noga 3 (25, 35, 85), Kubas (15);
Roztocze Narol - Start Pruchnik 1-0 (0-0) W. Gmiterek (48);
Skołoszów - Orzeł Przeworsk 3-3 (2-1) Miśko 2 (13, 90), Mazurkiewicz (16) - Wołowiec (44), Kornafel (54), Boratyn (58-głową);
Start Mirocin - Czuwaj Przemyśl 0-5 (0-3) Duński 3 (19, 21, 28), Błaszczyk 2 (69, 80);
Unia Łukawiec - Budowlani Szówsko 0-3 (0-2) Środek (4), J. Mikłasz (39-wolny), Dudek (84).
1. Polonia II (b) 3 9 5-0

2. Czuwaj 3 7 7-0
3. Piast 3 7 5-0
4. Golbalux 3 6 8-2
5. Start P. 3 6 9-4
6. Żurawianka 3 6 6-3
7. Budowlani 3 6 7-6
8. Roztocze (b) 3 5 5-3