Jedyne w Rzeszowie apartamenty z tarasem lub ogródkiem zimowym na dachu przy ul. Podmiejskiej!

Artykuł sponsorowany

Rynek nieruchomości w Rzeszowie stale i prężnie się rozwija. Świadczy o tym ogromna ilość nowych inwestycji, które pojawiają się w naszym mieście. Zdecydowaliśmy, że aby zaciekawić Klienta stworzymy coś, czego do tej pory w Rzeszowie nie było – TARASY na dachu własnego mieszkania – mówi Renata Kuch z działu sprzedaży.

Szklane Tarasy to marka dobrze rozpoznawalna w Rzeszowie. Zrealizowane dotychczas inwestycje takie jak Zig Zak House lub ST TOWER pokazują, że innowacyjność to nasza wizytówka.

Apartamenty przy ul. Podmiejskiej na osiedlu Drabinianka to kameralne osiedle dwunastu mieszkań składające się z sześciu budynków jednopiętrowych w zabudowie szeregowej. Na parterze budynków znajdują się mieszkania 3 pokojowe o pow. 53,70 m2, do których przynależne są ogródki. Na piętrze usytuowane są mieszkania 4 pokojowe o pow. 62,09 m2 z dwoma przynależnymi balkonami. Na jednym z nich istnieje możliwość wykonania stalowych schodów zewnętrznych prowadzących na dach, który Klient może zagospodarować z przeznaczeniem na taras lub ogródek zimowy.

Do każdego z mieszkań przynależne będzie jedno oznakowane miejsce parkingowe na zewnątrz oraz miejsca dodatkowe dostępne dla mieszkańców tej inwestycji.

Atutem naszej inwestycji z całą pewnością jest lokalizacja. Sąsiedztwo budynków jednorodzinnych oraz liczne tereny zielone, a także bliskość do przystanków autobusowych i sklepów decydują o atrakcyjności tego miejsca.

Budowa apartamentów przy ul. Podmiejskiej ruszyła w październiku bieżącego roku, a planowany termin zakończenia przypada na październik 2018.

Biorąc pod uwagę wymienione atuty uważamy, że cena 4 800 zł / m2 jest atrakcyjna – dodaje Renata Kuch.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 791-991-100 i rezerwacji mieszkań na pierwszym w Rzeszowie osiedlu z tarasami na dachu!

www.szklane-tarasy.pl