Judo. Worek medali dla młodzieży Millenium Rzeszów w niemieckim Sprembergu i Jaśle

tor
Archiwum klubu
Worek medali zdobyli w turniejach w niemieckim Sprembergu i Jaśle mali judocy Millenium Rzeszów. W zawodach za naszą zachodnią granicą wystartowało blisko czterysta zawodników z Niemec, Czech, Ukrainy i Polski.

Złoto dla klubu ze stolicy Podkarpacia wywalczyli:Ignacy Dziepak (kategoria do 32 kg), Lena Kuzia (33 kg), Szymon Lampart (35 kg) oraz Bartłomiej Sobczyk (60 kg).

Srebrne medale zdobyli: Paweł Depta (kategoria do 29 kg), Franciszek Grechuta (29 kg), Kamil Panek (60 kg) oraz Igor Lampart (73 kg). Na najniższym stopniu podium stanął w Niemczech: Tomasz Dziedzic (do 32 kg), a tuż za podium wylądowali Adam Dereń (60 kg), Szymon Kuzia (55 kg) oraz Paweł Surdel (43 kg).

Na turnieju w Jaśle gdzie startowały dzieci z całej Polski, a medale dla rzeszowskiego klubu wywalczyli: Julia Dec srebro w kategorii do 41 kg, a brąz Antoni Berkowicz (do 36 kg) i Nikola Czach (25 kg).