Julia Bazan, była koszykarka MLKS-MOS zagrała w finale Pucharu Polski, zdobyła też punkty w Eurolidze

Julia Bazan zbiera doświadczenie w prestiżowych zawodach
Podczas rozegranego w Bydgoszczy Finału Pucharu Polski w koszykówce kobiet w drużynie VBW Gdynia wystąpiła m.in. Julia Bazan, wychowanka MLKS-u Rzeszów. Jej drużyna w walce o 1. miejsce uległa ekipie CCC Polkowice 70:78.

Julia po przejściu z GTK Gdynia do VBW Arka Gdynia zadebiutowała także w Eurolidze. Swoje pierwsze punkty zdobyła w przegranym meczu z Spar Girons 65-78.

Druga wychowanka MLKS-u, Karolina Dżochowska, występująca w UKS Basket Aleksandrów zdobyła brązowy medal podczas Finału Młodzieżowego Pucharu Polski rozegranego również w Bydgoszczy.

To kolejne zawodniczki MLKS, po Paulinie Kuras, brązowej medalistce Mistrzostw Europy U-20, które odgrywają znaczącą rolę w polskiej koszykówce. Trenerem Julii Bazan w MLKS był Bartosz Herbaciński, a pozostałej dwójki Krzysztof Herbaciński.