Juniorzy Stali Rzeszów lepsi od Pogoni Leżajsk - zobacz zdjęcia

Przemysław Markocki
Ernest Szela jedną z czterech bramek strzelił z rzutu karnego.
Ernest Szela jedną z czterech bramek strzelił z rzutu karnego. Fot. Przemysław Markocki
Młodzi piłkarze Stali SprintExpress Rzeszów pokonali Pogoń Leżajsk w meczu I Podkarpackiej Ligi juniorów starszych. Zobacz zdjęcia.
Stal Rzeszów lepsza od Pogoni LezajskJuniorzy starsi Stali SprintExpress Rzeszów (niebieskie koszulki) pokonali rówieśników z Pogoni Lezajsk 6-3.

Stal Rzeszów - Pogoń Leżajsk

Beniaminek z Leżajska pokazał się w Rzeszowie z bardzo dobrej strony i napsuł sporo krwi faworyzowanym juniorom Stali.

Gospodarze, mimo sporej przewagi, stracili na początku meczu dwie bramki i musieli gonić wynik. Doskonałe okazje marnowali seryjnie snajperzy Stali Ernest Szela i Damian Szala i do przerwy rzeszowianie przegrywali 1-2.

Po zmianie stron młodzi "Stalowcy" zaczęli wreszcie grać skutecznie i strzelać gole. Bohaterem pojedynku był wspomiany wcześniej Ernest Szela, który do siatki trafił aż cztery raz rehabilitując się za słabą postawę w pierwszej połowie.

Stal Rzeszów - Pogoń Leżajsk 6-3 (1-2)
Bramki: Szela 4, Kłak, Panek - Sarzyński, Drożdżal, Staroń

Zobacz fotogalerię: Stal Rzeszów - Pogoń Leżajsk (juniorzy starsi)