Juvenia zamierza ku spadkowi. Kolejna porażka rzeszowian

Niestety, ale porażka Juvenii z MOSiR-em Bochnia niemal pogrzebała szanse Juvenii na zajęcie bezpiecznego miejsca w tabeli II ligi piłkarzy ręcznych.

Trudno bowiem spodziewać się wygranej rzeszowian w meczach z ligową czołówką.

Wynik podopiecznych Jakuba Bobera był gorszy niż sama gra. Gospodarze trzymali się dzielnie wyżej notowanego rywala, jednak błędy w ataku były kluczowe w tym meczu. Przez kwadrans Juvenia dotrzymywała kroku bochnianom (8-8). Potem jednak goście zdobyli z rzędu 4 bramki i spokojnie kontrolowali wynik do przerwy.

Po zmianie stron zaczęło się od bramki Szalki, ale goście szybko odpowiedzieli, z czasem zwiększyli przewagę, która w pewnym momencie wynosiła nawet 9 bramek (18-27).

Juvenia MOS Rzeszów - MOSiR Bochnia 31-35 (14-19)

JUVENIA: Soński, Morga - Bakowski, Jachowicz 9, Ulak 2, Tyniec 8, Semik 1, Rybak 3, Kozdroń 1, Rudolf, Szalka 4, Gogacz, Krzych 2, Wanatowicz 1.
KARY: 10 - 10 minut. WIDZÓW 100.
Losy meczu Orła Przeworsk w Ostrowcu Świętokrzyskim rozstrzygnęły się praktycznie w pierwszej połowie, kiedy to gospodarze odskoczyli na 6-0 a chwilę później prowadzili 9-1. Zryw w końcówce sprawił, że goście odrobili kilka bramek i na przerwę schodzili ze stratą pięciu goli. Początek drugiej połowy to dobra gra przyjezdnych co pozwoliło im znów zniwelować straty do czterech goli. Jednak od stanu 20-16 miejscowi poprawili grę obroną i znów odskoczyli na bezpieczny dla nich dystans, kontrolując do końca spotkania przebieg gry.

KSZO Ostrowiec Św. - Orzeł Przeworsk 38-27 (19-14)

ORZEŁ: Sarama, Stęc - Stanowski 3, Pieczonka 4, Karasiński 1, Gancarz 4, Dejnaka 4, Majcher 3, Głowiak, Stępak 1, Ruchel 1, Birek 2, Kotowicz 3, Piątek 1.