SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY
HOKEJ
PLH
W SANOKU: Ciarko PBS Bank - ComArch Cracovia (pt. 19).
W Sosnowcu: Zagłębie - Ciarko PBS Bank (n. 17).
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga: Siarka Jezioro Tarnobrzeg pauzuje.
I liga kobiet: Language School Pabianice - AZS OPTeam Res-Drob Rzeszów (s. 17).
I liga mężczyzn: Sokół Łańcut - Spójnia Stargard Szczeciński (s. 17.30), Budimpex Polonia Przemyśl - AZS Szczecin (s. 18), PC SIDEn Toruń - Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno (s. 17).
II liga mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - UMKS Kielce (n. 18).
O awans do I ligi kobiet: JASFBG Sosnowiec - MLKS Rzeszów (s. 15), UKS Koszyce/PM Tarnów - Gimball Tarnawa (s. 15), Stal Stalowa Wola - Korona Kraków (s. 14).
PIŁKA RĘCZNA
II liga mężczyzn: Juvenia Rzeszów - Vive II Kielce (s. 17, ul. Miłocińska), Orzeł Przeworsk - Siódemka Chełm (s. 17).
III liga mężczyzn: Juvenia II Rzeszów - Polonica Kielce (n. 15, ul. Miłocińska), pauzuje Stal II Mielec.
SIATKÓWKA
PlusLiga mężczyzn
W Warszawie: AZS Politechnika - Asseco Resovia (pt. 19).
Młoda PlusLiga: AZS Politechnika - Asseco Resovia (pt. 14.30).
II liga kobiet: Bolesław V LO Rzeszów - AGH Wisła Kraków (s. 18, hala V LO) Extrans Patria Sędziszów - Tomasovia Tomaszów Lub. (s. 18), Dalin Myślenice - PWSZ Karpaty Krosno (s. 18), Szóstka Biłgoraj - Anser Siarka Tarnobrzeg (s. 17).
II liga mężczyzn: Błękitni Ropczyce - Wisłok Strzyżów (s. 17), MOSiR Bochnia - PWSZ Karpaty Krosno (s. 18), AKS V LO Rzeszów - AZS Politechnika Lubelska (s. 18, hala ROSiR).
III liga kobiet: Stal II Mielec - Wisłoka Dębica (s. 10), MOSiR Jasło - Sanoczanka Sanok (s. 17), Olimp Czudec - AZS UR Rzeszów (s. 18), Lubcza Racławówka - KPS Nowa Dęba (s. 17), I LO Łańcut - Polonia Przemyśl (s. 17, hala I LO).
III liga mężczyzn: Mansard Sanok - Brzozovia Brzozów (s. 18), ITS Anilana Rakszawa - San Lesko (s. 18), MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów (s. 17), SPAR Głogovia Głogów - Neobus Niebylec (s. 17).
IV liga mężczyzn - grupa I: Żagiel Radymno - Tęcza Dom-Bud Żołynia (pt. 20), Spartakus Adamówka - MKS Kańczuga (n. 12), Sbkomp BPS Czarni Oleszyce - MKS Wierzbna (pt. 19), Czarni Wietlin - ChSKFMPS Przemyśl (n. 10), pauzuje Orlik Ustrzyki Dolne; grupa II: Tęcza Sędziszów - Klima Błażowa (n. 15), Stal Mielec - Gimbrzeg Białobrzegi (n. 18), Lubcza Racławówka - Anilana II Rakszawa (n. 14), Lider Kamień - SKS Dukla (pt. 20).
TENIS STOŁOWY
Ekstraklasa mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - Bogoria Grodzisk Maz. (wt. 18).
I liga mężczyzn: Strzelec Frysztak - AZS UE Wrocław (s. 16), Kolping Jarosław - BISTS Bielsko-Biała 11 grudnia.
UNIHOKEJ
I liga: Pancerni Żurawica -Team Sanok (s. 19, n. 10.30).
PIŁKA NOŻNA
II liga kobiet:
Sokół Kolbuszowa Dolna - Moravia Morawica (s. 13).
II liga:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Sandeco Rzeszów (s. 16), Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola (s. 12), pauzuje Resovia.
III liga:
Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska (n. 13), Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 13), Strumyk Malawa - Stal Kraśnik (n. 12, w Łańcucie), Siarka Tarnobrzeg - Polonia Przemyśl (s. 11), Izolator Boguchwała - Avia Świdnik (s. 14), Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec (s. 14), Stal Sanok - Chełmianka Chełm (s. 13), Partyzant Targowiska - Limblach Zaczernie (s. 14).
IV liga:
Żurawianka Żurawica - Wisłoka Dębica (n. 13), Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba (n. 14), Crasnovia Krasne - Sokół Nisko (n. 13.30), Czarni Jasło - Igloopol Dębica (s. 13), Rzemieślnik Pilzno - Kantor Turbia (n. 14), JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy (s. 14), Pogoń Leżajsk - Orzeł Przeworsk (s. 14), Resovia II - Czuwaj Przemyśl (n. 12).
Podokręg Dębica
KLASA O: Raniżovia Raniżów - Ikarus-Sokół Malinie (n. 14), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Wisłok Wiśniowa (s. 14), Start Wola Mielecka - Błękitni Ropczyce (n. 13), Stal II Mielec - Zryw Dzikowiec (n. 11, na Gryfie), Kolbuszowianka - Monis Bielowy (n. 13), Chemik Pustków - LKS Nagoszyn (s. 14), Lechia Sędziszów - Victoria Czermin (s. 14), Czarnovia Czarna - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 14).
KLASA A: Krzywa - Łęki Górne, Kamionka - Frysztak, Brzostek - Straszęcin, Kawęczyn - Golemki, Lubzina - Zawada, Brzeźnica - Borek Wielki (w Paszczynie), LKS Pustków - Głowaczowa (wszystkie n. 14), Ocieka - Łopuchowa (n. 13).
KLASA B2: Zasów-Mokre - Dulcza Wielka (n. 14), Żdżary - Wiewiórka (n. 11), Stara Jastrząbka - Jodłowa (n. 14, w Żdżarach), Borowa - Bobrowa (n. 11), Żyraków - Góra Motyczna (n. 14), Siedliska Bogusz - Podgrodzie (n. 11), pauzuje Korzeniów.
Okręg Jarosław
KLASA O: Tęcza Kosienice - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 14), Pogórze Rokietnica - MKS Radymno (n. 14), LKS Skołoszów - Pogoń Małkowice (s. 13.30), Bizon Medyka - Cresovia Krzeczowice (n. 14), Sokół Sieniawa - KS Wiązownica (n. 14), Granica Stubno - LKS Miękisz Nowy (n. 14), MKS Kańczuga - Start Pruchnik (s. 14), Huragan Gniewczyna - Syrenka Roźwienica (n. 13.30).
KLASA A JAROSŁAW: Cieszacin Wielki - Święte, Łowce - Dobkowice, Duńkowice - Surochów, Morawsko - Makowisko, Laszki - Ostrów, Wola Buchowska - Koniaczów, Szówsko - Zapałów (wszystkie n. 13.30), Pawłosiów - JKS II Jarosław (n. 11).
KLASA A PRZEMYŚL: Ujkowice - Bircza, Kaszyce - Huwniki, Polonia II Przemyśl - Batycze, Jaksmanice - Wyszatyce, Krówniki - Orły, Hurko/Hureczko - Dubiecko, Ostrów - Leszno, Bolestraszyce - Hermanowice (wszystkie n. 13.30).
KLASA A PRZEWORSK: Zaległy mecz Gorzyce - Siennów (n. 13.30).
KLASA B1 JAROSŁAW: Wólczanka II Wólka Pełkińska - Węgierka, FC Roźwienica - Munina, Przedmieście Jarosław - Lutków, Rudołowice - Kidałowice, San Jarosław - Chłopice, Sośnica - Pełkinie, Wierzbna - Jankowice (wszystkie n. 11),
KLASA B2 JAROSŁAW: Tuchla - Mołodycz, Zaleska Wola - Łazy, Korczowa - Michałówka, Wysock - Młyny, Nienowice - Wietlin, Chotyniec - Bobrówka (wszystkie n. 11), Manasterz - Wietlin III (n. 14).
KLASA B LUBACZÓW: Korzenica - Zabiała-Stare Sioło, Ryszkowa Wola - Stary Lubliniec, Łukawiec - Opaka, Antoniki - Zalesie, Cetula - Płazów, Cewków - Wola Wielka, Oleszyce - Stary Dzików (wszystkie n. 11).
KLASA B PRZEMYŚL: Grochowce - Olszynka, Torki - Trójczyce, Zadąbrowie - Nakło, Olszany - Orzechowce, Kalników - Walawa, Nehrybka - Pikulice (wszystkie n. 11), Hurko - Fredropol (n. 13).
KLASA B PRZEWORSK: Rozbórz Długi - Łopuszka Wielka, Maćkówka - Jodłówka, Rozbórz - Mirocin, Majdan Sieniawski - Hawłowice, Pantalowice - Ujezna, Manasterz - Sietesz, Niżatyce - Żurawiczki (wszystkie n. 11).
Okręg Krosno:
KLASA O: LKS Pisarowce - Start Rymanów (n. 12), LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze (n. 12), GKS Krościenko Wyżne/Pustyny - Kotwica Korczyna (n. 12), Przełom Besko - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 12, w Nowosielcach), Iwonka Iwonicz - Sanovia Lesko (s. 12), Górnik Strachocina - Szarotka Uherce (n. 12), Przełęcz Dukla - Orzeł Bieździedza (n. 12), Stal II Sanok - Leśnik Baligród (n. 11).
KLASA A1: Sieniawa - Zarszyn, Miejsce Piastowe - Przysietnica, Zmiennica - Rymanów Zdrój, Izdebki - Grabówka, Długie - Bukowsko (w Bażanówce), Haczów - Pielnia (wszystkie n. 12), Brzozów - Polańczyk (n. 11),
KLASA A2: Rogi - Kołaczyce (n. 12), Faliszówka - Nowy Żmigród (n. 11, w Kopytowej), Mrukowa - Lubla (n. 12, w Pielgrzymce), Kobylany - Nienaszów (n. 12), Łężyny - Zręcin (n. 12), Sobniów Jasło - Kopytowa (n. 11), Markiewicza Krosno - Kombornia (n. 11, ul. Bursaki), pauzuje Głowienka.
KLASA B1: Tarnawa - Bażanówka (w Łukowem), Niebieszczany - Czarna, Czaszyn - Nowosielce, Pobiedno - Lutowiska, Bezmiechowa - Pakoszówka (wszystkie n. 11), Jankowce - Golcowa (n. 13), pauzuje Płowce/Stróże Małe.
KLASA B2: Jasienica Rosielna - Równe, Trześniów - Lubatówka, Jasionów - Głębokie, Domaradz - Grabownica, Hłudno - Jaśliska, Chorkówka - Klimkówka (wszystkie n. 11), Jasionka - Guzikówka Krosno (n. 13),
KLASA B3: Draganowa - Zarzecze, Krempna - Dębowiec (w Kotaniu), Osiek Jasielski - Moderówka (w Czekaju), Czeluśnica - Łęki Dukielskie, Osobnica - Lubatowa, Dobieszyn - Łubienko, Hankówka-Brzyszczki - Świerzowa (wszystkie n. 11).
KLASA C3: Iwla - Potok, Chlebna - Makowiska, Milcza - Wojaszówka, Wietrzno - Odrzykoń, Bóbrka - Partyzant II Targowiska (wszystkie n. 11), Orlew Krosno - Przełęcz II Dukla (n. 14, ul. Bursaki), pauzują Żeglce.
KLASA C4: Szebnie - Błażkowa, Trzcinica - Niegłowice, Święcany - Łęki Strzyżowskie, Glinik Nowy - Brzezówka, Warzyce - Niepla (wszystkie n. 11), Brzyska - Łubno Szlacheckie (n. 10), pauzuje Tarnowiec.
Podokręg Rzeszów
KLASA O: CCC Dąbrówki - Górnovia Górno (n. 14), Korona Bendiks Rzeszów - Sawa Sonina (s. 14), Wisłok Strzyżów - Stal II Rzeszów (s. 13), Głogovia Głogów - Błażowianka Błażowa (n. 11), KS Stobierna - LKS Trzebownisko (n. 14), Grom SZiK Handzlówka - Strug SZiK Tyczyn (n. 13), Dynovia Dynów - ŁKS Łańcut (n. 14), Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka (s. 14, w Grodzisku Górnym).
KLASA A1: Wysoka Strzyżowska - Sokołów (n. 14), Zimowit Rzeszów - Grodzisko (n. 11), Izolator II Boguchwała - Jasionka (n. 11), Bratkowice - Zabajka (n. 14), Nosówka - Budy Głogowskie (n. 11), Przybyszówka - Niechobrz (s. 12), Nowa Wieś - Hermanowa (n. 13).
KLASA A2: Żołynia - Wólka Podleśna (n. 14), Nienadówka - Kraczkowa (n. 13), Dylągówka - Wola Dalsza (n. 11), Medynia Głogowska - Korona II Rzeszów (n. 14), Łąka - Rogóżno (n. 13), Rakszawa - Jawornik Polski (n. 13), Brzóza Stadnicka - Palikówka (n. 14).
KLASA A3: Trześń - Przecław (n. 11), Ikarus-Sokół II Malinie - Radomyśl Wielki (s. 14), Podborze - Łączki Brzeskie (n. 11.30), Hucina - Werynia (n. 14), Cmolas - Gryf Mielec (n. 12), Wadowice Górne - Podleszany (n. 14), Ławnica - Ostrowy Baranowskie (n. 14).
KLASA B1: Świlcza - Klęczany (n. 14), Staroniwa Rzeszów - Zimowit II Rzeszów (n. 11), Mrowla - Junak Rzeszów (n. 14), Rudna Wielka - Zgłobień (n. 14, w Rudnej Małej), Biała - Amore Zaczernie II (n. 14), Dąbrowa - Rudna Mała (n. 14), pauzuje Trzciana.
KLASA B3: Borek Stary - Sawa II Sonina (n. 11, w Hyżnem), Markowa - Albigowa (n. 14), Wysoka - Kąkolówka (n. 14), Chmielnik - Lecka (n. 11), Głuchów - Kosina (n. 14), Bachórz - Hyżne (n. 11.30), Harta - Husów (n. 14, w Bachórzu), pauzuje Wola Rafałowska.
KLASA B4: Budy Łańcuckie/Korniaktów - Białobrzegi (n. 14), Orzeł II Wólka Niedźwiedzka - Hucisko (n. 14), Wysoka Głogowska - Krzemienica (n. 14), Trzebuska - Łukawiec (n. 12), Trzeboś - Strażów (n. 14), Czarna - Stobierna-Krzywe (n. 14), Zalesie - Sokołów II (n. 14), Sitowianka Budy Łańcuckie - Widełka II (n. 14).
KLASA B5: Błękitni Jaślany - Złotniki (n. 14), Pitmark Jaślany - Górki (n. 11), Padew Narodowa - Babicha (n. 14), Borowa - Gliny Małe (n. 11), Orłów - Trzciana (n. 14), Rzędzianowice - Breń Osuchowski (n. 14), Chrząstów - Kawęczyn (n. 11), Dębiaki - Smoczanka Mielec (n. 14).
KLASA B6: Tuszyma - Widełka (n. 14), Kosowy - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 11, w Niwiskach), Przyłęk - Siedlanka (n. 11), Zarębki - Chorzelów (n. 14), Dobrynin - Trześń (n. 14), Ostrowy Tuszowskie - Trzęsówka (n. 14), Rzemień - Kolbuszowianka II (n. 14).
Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: KP Zarzecze - Olimpia Pysznica (s. 14), Wisan Skopanie - LZS Ździary (n. 14), Sokół Kamień - San Wrzawy (n. 14), Mokrzyszów Tarnobrzeg - Iskra Sobów Tarnobrzeg (n. 14), Tłoki Gorzyce - LZS Podwolina (s. 13), San Kłyżów - Słowianin Grębów (n. 14), Bukowa Jastkowice - Strażak Przyszów (n. 14), Strzelec Dąbrowica - Orzeł Rudnik (n. 14).
KLASA A1: Jarocin - Łętownia, Przędzel - Rzeczyca Długa, Jelna - Jeżowe, Brzyska Wola - Kuryłówka, Krzeszów - Racławice, Wola Zarczycka - Łowisko (wszystkie n. 14), Stare Miasto - Harasiuki (n. 13),
KLASA A2: Stany - Skowierzyn, Ocice Tarnobrzeg - Wydrza, Wielowieś Tarnobrzeg - Lipa (na Zwierzyńcu), Jadachy - Chwałowice (w Chmielowie), Knapy - Kotowa Wola, Sokolniki - Kępie Zaleszańskie, Majdan Królewski - Zaklików (wszystkie n. 14).
KLASA B1: Komorów - Wola Baranowska (n. 14), Kopcie - Stale (n. 14), Baranów Sandomierski - Chmielów (n. 14), Serbinów Tarnobrzeg - Zakrzów (n. 14), Bojanów - Cygany (n. 11), Tarnowska Wola - Hadykówka (n. 12), pauzuje Krzątka.
KLASA B3: Groble - Koziarnia, Sójkowa - Bieliny (w Narcie), Hucisko - Orzeł II Rudnik (w Harasiukach), Kurzyna - Majdan Łętowski, Bieliniec - Wólka Tanewska (wszystkie n. 14), Kopki - Ulanów (n. 13).
KLASA B4: Hucisko - Wierzawice, Podlesianka Kamień - Dębno, Brzóza Królewska - Grodziszczanka II, Chałupki Dębniańskie - Sarzyna, Biedaczów - Giedlarowa, Przychojec - Łukowa (wszystkie n. 12), pauzuje Tarnogóra.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?