Kamil Micał wicemistrzem Polski juniorów

Dwa medale - srebrny i brązowy wywalczyli bokserzy Wisłoka Rzeszów podczas mistrzostw Polski juniorów. Wicemistrzostwo w kategorii 57 kg zdobył Kamil Micał, a Seweryn Guzior był trzeci w 69 kg.

Tylko Micał dotarł z naszych bokserów do finału. Zawodnik Wisłoka Rzeszów zmierzył się w nim z Patrykiem Szymańskim z Boksu Poznań. Pewnie zwyciężył pięściarz z Wielkopolski 11:0.

Wcześniej brązowy medal w kategorii 69 kg zdobył Seweryn Guzior, kolega klubowy Micała.

Podkarpacie podczas mistrzostw reprezentowało 5 zawodników. Oprócz Guziora i Micała z Wisłoka Rzeszów walczył Seweryn Świetlik, a także Stanisław Gibadło z Ringu Sanok i Maciej Kochan z Feniksu Stalowa Wola. Cała trójka odpadła jednak już w eliminacjach.