Kamila Cichoń (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój) wygrała bieg w Pucharze Polski! Wielu innych biathlonistów Górnika uplasowało się w dziesiątce

Kamila Cichoń ma za sobą udany weekend.
Kamila Cichoń ma za sobą udany weekend. Archiwum klubu
Biathlonistka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń wygrała bieg sprinterski i zajęła 3. miejsce w biegu indywidualnym juniorek w Pucharze Polski zaliczanych do cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu „Celuj w Igrzyska”, które rozegrano w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach.

W tej samej kategorii wiekowej Klaudia Cichoń zajęła dwukrotnie 5 miejsce. Spośród pozostałych zawodników „Górnika” miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Patryk Jakieła 10. miejsce bieg indywidualny juniorów, Dawid Stanisz 7. miejsce w „sprincie” i 9. w biegu indywidualnym juniorów młodszych, Małgorzata Pernal 6 miejsce w biegu indywidualnym młodziczek, Julia Murdzek 5. miejsce w biegu indywidualnym i 7. miejsce w „sprincie” młodziczek młodszych. W tej samej kategorii wiekowej w biegu sprinterskim Daria Deryniowska zajęła 8. miejsce, a Zuzanna Miszczak ukończyła rywalizację na 10. pozycji.

STADION: Bokser z Rzeszowa chce walki z Zimnochem