Kandydaci do rady powiatu sanockiego

    Kandydaci do rady powiatu sanockiego

    mbartoszewicz

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Lista kandydatów

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    Okręg nr 1

    1 Borek Grażyna 54 Bażanówka, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    2 Jaślar Jan Henryk 48 Besko, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    3 Naparła Wojciech Paweł 29 Wola Sękowa, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    4 Pasternak Anna 36 Długie, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Zimna Beata 25 Nadolany, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    6 Wolański Kazimierz Marek 40 Odrzechowa, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe

    Okręg nr 2

    1 Fal Stanisław 56 Zagórz, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    2 Walko Piotr Jan 35 Tarnawa Dolna, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    3 Gałuszka Nina Tacjanna 35 Smolnik, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    4 Dołżycka-Myćka Ewa Janina 48 Komańcza, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Szatkowska-Macko Iwona 36 Szczawne, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    6 Dołżycki Bogdan 35 Komańcza, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    7 Kuczma Jan Paweł 35 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe

    Okręg nr 3

    1 Wosik Alicja Barbara 41 Liszna, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    2 Nowak Adam Zbigniew 59 Zagórz, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    3 Zajdel Łukasz 30 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    4 Wanielista Alicja 49 Sanok, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Głaz Daniel Bogumił 35 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    6 Zuba Karolina 31 Sanok, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    7 Juszczyk Krzysztof 45 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    8 Kordas Lech Czesław 59 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    9 Pastuszczak Marek 44 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    10 Radwański Michał Czesław 30 Sanok, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe

    Okręg nr 4

    1 Czubek Marian Paweł 44 Niebieszczany, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    2 Chowaniec Jan Bogdan 50 Hołuczków, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    3 Stabryła Stanisław 63 Srogów Dolny, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    4 Nowacka Alicja Wiesława 48 Dobra, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Mazur Jan 57 Strachocina, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    6 Sabat Ewelina Magdalena 25 Liszna, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    7 Piotrowski Paweł Stanisław 23 Strachocina, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe

    KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

    Okręg nr 1

    1 Pieszczoch Robert 36 Nadolany
    2 Jęczkowski Dariusz Piotr 27 Zarszyn
    3 Ćwiąkała Lesław Józef 36 Bażanówka
    4 Zabiega Zdzisława Romana 51 Bukowsko
    5 Pietrzkiewicz Rafał Paweł 31 Długie
    6 Smolik Stanisław 67 Bażanówka
    7 Tutak Krzysztof Tadeusz 33 Nowosielce
    8 Kowalczyk Sylwester Jakub 28 Bażanówka

    Okręg nr 2

    1 Świerniak Wacław Jan 65 Czaszyn
    2 Czech Paweł Janusz 44 Zagórz
    3 Kucharska Iwona Jolanta 31 Rzepedź
    4 Mielnik Anna 52 Mokre
    5 Krogulecka Halina Anna 65 Rzepedź
    6 Podgórski Piotr 46 Zagórz
    7 Wancewicz Bogdan 68 Komańcza
    8 Setnik Zdzisław 41 Zagórz

    Okręg nr 3

    1 Drozd Adam Tomasz 36 Sanok
    2 Niżnik Sebastian Piotr 34 Sanok
    3 Kordela-Borczyk Zofia Małgorzata 51 Sanok
    4 Zajdel Jan 69 Sanok
    5 Pankowski Piotr Łukasz 56 Załuż
    6 Wrona Jan Edward 64 Czaszyn
    7 Panek Tadeusz Janusz 67 Sanok
    8 Rzepka Tomasz 30 Czerteż
    9 Szomko Marek Tadeusz 35 Kostarowce
    10 Rajtar Bogusław Stanisław 32 Sanok
    11 Sarna Stanisław 52 Sanok
    12 Kowalska Monika Agnieszka 35 Sanok
    13 Dańczyszyn Zenon Jerzy 46 Sanok
    14 Sabat Sylwester Mariusz 33 Sanok
    15 Oryszczyn Stanisław 66 Sanok
    16 Błażowska Anna 62 Czaszyn
    17 Pawlus Marzena 37 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Haduch Agnieszka Aldona 43 Pisarowce
    2 Dziurdziewicz Anna Maria 55 Dobra
    3 Proćko Marian 42 Niebieszczany
    4 Wójcik Mirosław Tomasz 40 Jurowce
    5 Poznański Grzegorz 39 Liszna
    6 Trebenda Łukasz Jerzy 34 Załuż
    7 Krowiak Leontyna 54 Sanok

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Okręg nr 1

    1 Brodzicka Michalina Maria 53 Zarszyn, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
    2 Konieczny Roman Wincenty 54 Zarszyn
    3 Nisiewicz Patryk Stanisław 29 Besko
    4 Szałajko Damian Zbigniew 25 Długie
    5 Stapińska Sylwia 30 Besko
    6 Malik Magdalena Krystyna 24 Posada Jaćmierska
    7 Ziemiańska Kazimiera 64 Besko

    Okręg nr 2

    1 Zuba Jerzy Mariusz 37 Zagórz, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    2 Osenkowski Andrzej 39 Poraż, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    3 Mąka Edward Piotr 49 Tarnawa Dolna
    4 Dąbrowski Leon 66 Czaszyn
    5 Jochemczyk Bożena 35 Komańcza
    6 Skiba Robert 37 Zahutyń
    7 Stusik Andrzej 57 Łukowe
    8 Ślazyk Jan Stanisław 42 Turzańsk

    Okręg nr 3

    1 Nabywaniec Tadeusz 46 Sanok, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    2 Cecuła Janusz Henryk 56 Sanok, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    3 Barna Eugeniusz 69 Sanok, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    4 Uruski Piotr Marcin 34 Sanok
    5 Budzicki Andrzej Ludwik 53 Sanok, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    6 Jungiewicz Piotr Karol 45 Sanok
    7 Gadomski Tomasz Krzysztof 33 Sanok
    8 Rajca Danuta Józefa 52 Sanok
    9 Szostak Sebastian Jan 37 Sanok
    10 Ruszkowska Elżbieta Beata 37 Sanok
    11 Pęcak Magdalena Alina 22 Nowosielce
    12 Kaczmar Krzysztof 24 Sanok
    13 Pocztańska Lucyna 40 Sanok
    14 Gorzelańczyk Wiesław 64 Sanok
    15 Kozimor Jerzy Jan 46 Sanok
    16 Wójcicka Janina 62 Sanok
    17 Oleniacz-Pietryka Joanna 37 Sanok
    18 Radwański Andrzej Bożydar 65 Sanok, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość

    Okręg nr 4

    1 Galant Tadeusz Grzegorz 59 Zagórz, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    2 Ciupa Aleksandra Anna 57 Pakoszówka
    3 Karwieńcz Wiktor 56 Stróże Małe
    4 Szyndlar Paweł Edward 30 Niebieszczany
    5 Szulc Elżbieta Magdalena 41 Trepcza
    6 Kopczyk Piotr Łukasz 31 Falejówka
    7 Brygidyn Agata 41 Bykowce
    8 Gembalik Andrzej Józef 51 Liszna

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ

    Okręg nr 1

    1 Żółkiewicz Bronisław 70 Besko
    2 Roczniak Maria Weronika 55 Bukowsko
    3 Cupryk Bogusław Jan 44 Odrzechowa
    4 Kuźniak Paweł 27 Pielnia
    5 Bętkowska Krystyna Urszula 50 Długie
    6 Żebracka Magdalena Irena 29 Bażanówka
    7 Kuzianik Ewa Barbara 51 Zarszyn

    Okręg nr 2

    1 Krawczyk Wacław 53 Zagórz
    2 Wójciak Igor Paweł 41 Rzepedź
    3 Grabek Marek Czesław 44 Komańcza
    4 Giba Bogusława 54 Łukowe
    5 Podczerwińska Emilia 53 Czystogarb
    6 Szpara Marek 51 Czaszyn
    7 Kabala Robert Karol 43 Tarnawa Dolna
    8 Myszczyszyn Stefan Paweł 53 Komańcza

    Okręg nr 3

    1 Och Waldemar Antoni 51 Sanok
    2 Pajestka Wojciech Krzysztof 32 Sanok
    3 Rychlicki Andrzej Albin 52 Sanok
    4 Olender Kazimierz Tadeusz 55 Sanok
    5 Mindur Adam Stanisław 60 Sanok
    6 Penar Irena Maria 47 Sanok
    7 Kornecki Grzegorz Ludwik 47 Sanok
    8 Litwin Józef Kazimierz 56 Sanok
    9 Jayko Bernard Juliusz 57 Sanok
    10 Wysocki Grzegorz Andrzej 65 Sanok
    11 Borowski Zygmunt 55 Sanok
    12 Sawicka Małgorzata Iwona 43 Sanok
    13 Ćwikła Marcin 37 Sanok
    14 Węgrzyńska Grażyna 49 Sanok
    15 Lisowski Zbigniew Józef 57 Sanok
    16 Kuzicki Maciej 32 Sanok
    17 Kardasz Roman 58 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Gołda Stanisław 57 Niebieszczany
    2 Futyma Marian 62 Pakoszówka
    3 Szwarc Kazimierz 60 Sanoczek
    4 Demkiewicz Zbigniew Alojzy 60 Tyrawa Wołoska
    5 Stabryła Jan Michał 47 Raczkowa
    6 Jaklik Marian Józef 62 Stróże Małe
    7 Skubiński Maciej 35 Liszna
    8 Kutiak Maria 53 Sanoczek

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "ZJEDNOCZENI SAMORZĄDOWCY ZIEMI SANOCKIEJ"

    Okręg nr 1

    1 Grzebień Marek Bogusław 52 Zarszyn
    2 Czajnik Renata Genowefa 36 Długie
    3 Podstawska Barbara 48 Bukowsko
    4 Wanielista Urszula Krystyna 41 Nowosielce
    5 Małek Piotr 27 Długie
    6 Pihut Jakub Marian 33 Nowosielce

    Okręg nr 2

    1 Stach Jerzy 51 Tarnawa Górna
    2 Olechniewicz Adam 49 Zagórz
    3 Kudlik Marek 57 Nowy Łupków
    4 Grzyb Andrzej 55 Poraż
    5 Wyborny Czesław Mieczysław 59 Zagórz

    Okręg nr 3

    1 Baszak Józef Jan 78 Sanok
    2 Kurasz Czesława 72 Sanok
    3 Struś Bogdan Marek 52 Sanok
    4 Hydzik Elżbieta 51 Sanok
    5 Sęk Dagmara Aneta 39 Trepcza
    6 Bądkowski Stanisław Jan 62 Sanok
    7 Hostyński Zbigniew Stanisław 58 Sanok , złożył następujące oświadczenie: pracowałem w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
    8 Szwan Tomasz Marcin 35 Sanok
    9 Leszczyk Andrzej 42 Zagórz
    10 Sworst Mirosław Witold 41 Sanok
    11 Kmieciński Jan 49 Sanok
    12 Lisowska Krystyna Jolanta 40 Sanok
    13 Żebracki Tomasz Emil 26 Posada Jaćmierska
    14 Kurkarewicz Janusz Ryszard 55 Sanok
    15 Kielar Marek 49 Zahutyń
    16 Oleksiewicz Adam Konrad 55 Sanok
    17 Łuczka Piotr Jan 29 Sanok
    Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIARA-TRADYCJA-ROZWÓJ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Romaniak Andrzej Paweł 45 Sanok
    2 Hydzik Joanna 60 Sanok
    3 Kot Wanda Janina 45 Sanok
    4 Sternik Andrzej Albin 50 Sanok
    5 Skrzypczyk Zdzisław 69 Sanok
    6 Oberc Władysława 63 Sanok
    7 Frączek Bogusław Jan 59 Sanok
    8 Dulęba Magdalena Maria 39 Sanok
    9 Bocoń Mariusz Krzysztof 25 Sanok
    10 Mitadis Dariusz Adam 39 Sanok
    11 Wątróbski Stanisław 64 Sanok
    12 Wojtuszewska Wanda 76 Sanok
    Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WIĘŹ I DOBRO WSPÓLNE" [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Drwięga Wacław Wojciech 67 Sanok
    2 Kocyłowska Alicja 40 Sanok
    3 Kluska Jerzy Stanisław 64 Sanok
    4 Sebastiański Paweł 63 Sanok
    5 Pityńska Barbara Julia 54 Sanok
    6 Sawczak Jolanta Danuta 40 Trepcza
    7 Radwańska Joanna Elżbieta 48 Sanok
    8 Turkawski Grzegorz Piotr 28 Sanok
    9 Wójcik Józef Jan 49 Sanok
    Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Szybiak Waldemar 46 Sanok
    2 Babiarz Andrzej Ryszard 49 Sanok
    3 Ziajka Elżbieta Jolanta 46 Sanok
    4 Puchała Leszek 49 Sanok
    5 Sieczkowski Józef 64 Pisarowce
    6 Kądziołka Tadeusz 49 Sanok
    7 Przystasz Tomasz 46 Sanok
    8 Wesołkin Wojciech Marian 55 Sanok
    9 Roszniowska-Bury Gabriela Małgorzata 42 Sanok
    10 Radzik Janusz Ryszard 62 Sanok
    11 Szczudlik Jan Antoni 66 Sanok
    12 Kutiak Piotr Robert 31 Sanok
    13 Pilszak Maria Anna 45 Sanok
    14 Sokołowski Stanisław Stefan 68 Sanok
    15 Mikołajewicz Ryszard 52 Sanok
    16 Tomasik Paweł Józef 57 Sanok
    17 Pietrzycka Małgorzata Jadwiga 48 Sanok
    18 Tomaszkiewicz Leszek 57 Sanok
    Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA POWIATU" [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Ciupka Bogusław Marcin 45 Sanok
    2 Wojnarowski Piotr Marcin 36 Sanok
    3 Haduch Edmund 66 Sanok
    4 Chorążak Maria 72 Sanok
    5 Starejki Henryk Józef 60 Sanok
    6 Marynowicz Marek Tomasz 52 Sanok
    7 Cyran Jan Krzysztof 47 Sanok
    8 Łuczycka-Lech Barbara Maria 54 Trepcza
    9 Krauze Mieczysław Janusz 56 Sanok
    10 Kadłuczka Elżbieta 50 Sanok
    11 Nowak Zuzanna Maria 47 Sanok
    12 Bajger Wiesław Antoni 58 Sanok
    13 Dmitrzak Adam Stanisław 32 Sanok
    14 Bielec Krzysztof 55 Sanok
    15 Kopeć Marian 58 Sanok
    16 Stec Ryszard 57 Sanok
    17 Pocztański Andrzej 40 Sanok
    18 Słaby Jolanta Maria 51 Sanok
    Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY BLOK WYBORCZY ZIEMI SANOCKIEJ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Kawa Marian Zbigniew 55 Sanok
    2 Chrząszcz Danuta Maria 52 Sanok
    3 Dytkowski Stanisław Andrzej 66 Sanok
    4 Dżoń Anna Maria 45 Sanok
    5 Gilar Tadeusz Andrzej 55 Sanok
    6 Gładysiewicz Łukasz 26 Sanok
    7 Kamińska Anna Katarzyna 34 Sanok
    8 Kiper Bogusław Witold 41 Sanok
    9 Kruczkiewicz Tadeusz 65 Sanok
    10 Kuzio Janusz Andrzej 56 Sanok
    11 Nawój Krystian Marcin 28 Płowce
    12 Sabat Mieczysław Piotr 55 Sanok
    13 Solon Łukasz 30 Sanok
    14 Sołtys Zdzisława 52 Sanok
    15 Rycyk Piotr Maciej 37 Sanok
    16 Wachel Tomasz Grzegorz 26 Sanok
    17 Woskowicz Marek Adam 41 Sanok
    Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
    1 Czubek Marian Paweł 44 Niebieszczany, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    2 Chowaniec Jan Bogdan 50 Hołuczków, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    3 Stabryła Stanisław 63 Srogów Dolny, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    4 Nowacka Alicja Wiesława 48 Dobra, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Mazur Jan 57 Strachocina, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    6 Sabat Ewelina Magdalena 25 Liszna, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    7 Piotrowski Paweł Stanisław 23 Strachocina, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
    Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Haduch Agnieszka Aldona 43 Pisarowce
    2 Dziurdziewicz Anna Maria 55 Dobra
    3 Proćko Marian 42 Niebieszczany
    4 Wójcik Mirosław Tomasz 40 Jurowce
    5 Poznański Grzegorz 39 Liszna
    6 Trebenda Łukasz Jerzy 34 Załuż
    7 Krowiak Leontyna 54 Sanok
    Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
    1 Galant Tadeusz Grzegorz 59 Zagórz, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
    2 Ciupa Aleksandra Anna 57 Pakoszówka
    3 Karwieńcz Wiktor 56 Stróże Małe
    4 Szyndlar Paweł Edward 30 Niebieszczany
    5 Szulc Elżbieta Magdalena 41 Trepcza
    6 Kopczyk Piotr Łukasz 31 Falejówka
    7 Brygidyn Agata 41 Bykowce
    8 Gembalik Andrzej Józef 51 Liszna
    Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
    Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
    1 Gołda Stanisław 57 Niebieszczany
    2 Futyma Marian 62 Pakoszówka
    3 Szwarc Kazimierz 60 Sanoczek
    4 Demkiewicz Zbigniew Alojzy 60 Tyrawa Wołoska
    5 Stabryła Jan Michał 47 Raczkowa
    6 Jaklik Marian Józef 62 Stróże Małe
    7 Skubiński Maciej 35 Liszna
    8 Kutiak Maria 53 Sanoczek
    Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "ZJEDNOCZENI SAMORZĄDOWCY

    Okręg nr 4

    1 Jaskóła Halina 59 Besko
    2 Drozd Halina Marta 50 Pisarowce
    3 Paradiuk Wojciech Rafał 36 Czerteż
    4 Ziemlewicz Piotr Bogumił 46 Trepcza
    5 Pietrzkiewicz Kazimierz Jan 47 Pisarowce
    6 Rudkowska Zofia Krystyna 58 Tyrawa Wołoska
    7 Baranowska Teresa 62 Kostarowce

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIARA-TRADYCJA-ROZWÓJ

    Okręg nr 1

    1 Domoń Zbigniew Marian 58 Jaćmierz
    2 Surowiak Stanisław 52 Długie
    3 Folcik Ewa 43 Besko
    4 Folta Agata Maria 40 Długie

    Okręg nr 2

    1 Krajnik Janusz Mieczysław 50 Tarnawa Górna
    2 Faluszczak Leszek 32 Zagórz
    3 Gosztyła Teresa 39 Wola Michowa
    4 Mołczan Marek Janusz 42 Poraż
    5 Adamkiewicz Halina 55 Zagórz
    6 Kozyra Bogusława 56 Czaszyn
    7 Pałasz Edmund 45 Tarnawa Dolna

    Okręg nr 3

    1 Romaniak Andrzej Paweł 45 Sanok
    2 Hydzik Joanna 60 Sanok
    3 Kot Wanda Janina 45 Sanok
    4 Sternik Andrzej Albin 50 Sanok
    5 Skrzypczyk Zdzisław 69 Sanok
    6 Oberc Władysława 63 Sanok
    7 Frączek Bogusław Jan 59 Sanok
    8 Dulęba Magdalena Maria 39 Sanok
    9 Bocoń Mariusz Krzysztof 25 Sanok
    10 Mitadis Dariusz Adam 39 Sanok
    11 Wątróbski Stanisław 64 Sanok
    12 Wojtuszewska Wanda 76 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Rybczak Grzegorz 36 Prusiek
    2 Sieradzka Ewa 31 Niebieszczany
    3 Demkowicz Urszula 43 Dobra
    4 Kramarczyk Anita 44 Sanok
    5 Tymoczko Stanisława Anna 50 Mrzygłód
    6 Koczera Wiesław Jerzy 65 Jurowce
    7 Radwańska Ewa Anna 47 Strachocina
    8 Filipczak-Bartnik Oksana Anna 37 Liszna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WIĘŹ I DOBRO WSPÓLNE"

    Okręg nr 1

    1 Rakoczy Mieczysław 53 Zboiska
    2 Dragan Marek 47 Nowosielce
    3 Hedesz Beata Anna 40 Besko
    4 Żyłka Tadeusz Józef 68 Jaćmierz
    5 Kotecki Marian Józef 65 Bukowsko
    6 Szul Jerzy Tomasz 50 Długie
    7 Waligóra Danuta Maria 47 Odrzechowa

    Okręg nr 2

    1 Usyk Aleksandra 27 Zagórz
    2 Haduch Renata Maria 27 Zagórz
    3 Fejdasz Witold Franciszek 49 Sanok
    4 Bober Wojciech Kazimierz 46 Zagórz
    5 Hoksa Wacław 36 Zagórz
    6 Kozioł Janusz 65 Zagórz

    Okręg nr 3

    1 Drwięga Wacław Wojciech 67 Sanok
    2 Kocyłowska Alicja 40 Sanok
    3 Kluska Jerzy Stanisław 64 Sanok
    4 Sebastiański Paweł 63 Sanok
    5 Pityńska Barbara Julia 54 Sanok
    6 Sawczak Jolanta Danuta 40 Trepcza
    7 Radwańska Joanna Elżbieta 48 Sanok
    8 Turkawski Grzegorz Piotr 28 Sanok
    9 Wójcik Józef Jan 49 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Lewicki Stanisław Antoni 48 Trepcza
    2 Smoła Andrzej Jan 54 Tyrawa Solna
    3 Osękowska-Hoksa Agnieszka Marzena 34 Sanoczek
    4 Świder Piotr Edward 31 Czerteż
    5 Bil Andrzej 56 Bykowce
    6 Jakima Agnieszka 29 Strachocina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ

    Okręg nr 1

    1 Balwierczak Andrzej Wawrzyniec 55 Nowotaniec
    2 Józefczyk Wojciech 45 Besko
    3 Sowa Agata Ewa 46 Sanoczek
    4 Niemiec Krzysztof Maciej 51 Zarszyn
    5 Florian Jan Piotr 42 Zarszyn
    6 Bachta Robert Adam 40 Nowosielce
    7 Klepczyk Krystyna 42 Bukowsko
    8 Łabaj Paweł 28 Tokarnia

    Okręg nr 2

    1 Czech Andrzej Michał 51 Zagórz
    2 Kabala Maria 69 Rzepedź
    3 Kijowski Andrzej 48 Komańcza
    4 Mikołajczak Franciszek 52 Zagórz
    5 Czech Dorota Małgorzata 48 Zagórz
    6 Szmiłyk Beata Elżbieta 42 Zagórz

    Okręg nr 3

    1 Szybiak Waldemar 46 Sanok
    2 Babiarz Andrzej Ryszard 49 Sanok
    3 Ziajka Elżbieta Jolanta 46 Sanok
    4 Puchała Leszek 49 Sanok
    5 Sieczkowski Józef 64 Pisarowce
    6 Kądziołka Tadeusz 49 Sanok
    7 Przystasz Tomasz 46 Sanok
    8 Wesołkin Wojciech Marian 55 Sanok
    9 Roszniowska-Bury Gabriela Małgorzata 42 Sanok
    10 Radzik Janusz Ryszard 62 Sanok
    11 Szczudlik Jan Antoni 66 Sanok
    12 Kutiak Piotr Robert 31 Sanok
    13 Pilszak Maria Anna 45 Sanok
    14 Sokołowski Stanisław Stefan 68 Sanok
    15 Mikołajewicz Ryszard 52 Sanok
    16 Tomasik Paweł Józef 57 Sanok
    17 Pietrzycka Małgorzata Jadwiga 48 Sanok
    18 Tomaszkiewicz Leszek 57 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Wolwowicz Stanisław Andrzej 54 Hłomcza
    2 Petryk Wojciech Paweł 58 Bykowce
    3 Dereń Stanisław 60 Srogów Górny
    4 Karczyński Zenon 50 Dobra
    5 Szałankiewicz Jerzy 62 Raczkowa
    6 Węgrzyn-Myćka Mariola 43 Prusiek
    7 Hryszko Anna Karolina 61 Międzybrodzie

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA POWIATU"

    Okręg nr 1

    1 Tomków Krzysztof Józef 48 Pielnia
    2 Węgrzyn Wojciech 35 Długie
    3 Gajewski Mateusz Marek 28 Zarszyn
    4 Spaliński Maciej Bogdan 43 Bukowsko
    5 Dziedzic Lesław Mariusz 29 Nowotaniec
    6 Pelczarski Konrad Piotr 30 Stróże Małe

    Okręg nr 2

    1 Szaryj Michał 59 Rzepedź
    2 Serwińska Magdalena 31 Zagórz
    3 Sałak Mirosław 72 Zagórz
    4 Kostilek Stanisław 59 Nowy Łupków
    5 Dąbrowski Jakub 31 Zagórz
    6 Gosztyła Bożena Małgorzata 45 Nowy Łupków

    Okręg nr 3

    1 Ciupka Bogusław Marcin 45 Sanok
    2 Wojnarowski Piotr Marcin 36 Sanok
    3 Haduch Edmund 66 Sanok
    4 Chorążak Maria 72 Sanok
    5 Starejki Henryk Józef 60 Sanok
    6 Marynowicz Marek Tomasz 52 Sanok
    7 Cyran Jan Krzysztof 47 Sanok
    8 Łuczycka-Lech Barbara Maria 54 Trepcza
    9 Krauze Mieczysław Janusz 56 Sanok
    10 Kadłuczka Elżbieta 50 Sanok
    11 Nowak Zuzanna Maria 47 Sanok
    12 Bajger Wiesław Antoni 58 Sanok
    13 Dmitrzak Adam Stanisław 32 Sanok
    14 Bielec Krzysztof 55 Sanok
    15 Kopeć Marian 58 Sanok
    16 Stec Ryszard 57 Sanok
    17 Pocztański Andrzej 40 Sanok
    18 Słaby Jolanta Maria 51 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Michałkowski Wojciech 30 Łodzina
    2 Targowski Józef 50 Lalin
    3 Szajnowska Anna 48 Trepcza
    4 Kiper Marcin Jan 27 Bykowce
    5 Galant Piotr Paweł 40 Strachocina
    6 Szmyd Alfred 52 Stróże Małe
    7 Chmiest Jan Tadeusz 53 Rakowa
    8 Łuczka Lesław Józef 47 Falejówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY BLOK WYBORCZY ZIEMI SANOCKIEJ

    Okręg nr 1

    1 Kocoń Józef 62 Odrzechowa
    2 Marszałek Bolesław 67 Besko
    3 Brodzik Zdzisław Paweł 62 Bażanówka
    4 Ćwiąkała Józef 60 Mymoń
    5 Folta Jerzy Stanisław 32 Długie
    6 Mołocznik Mariusz 46 Nowosielce
    7 Winiarz Marek Jan 40 Karlików
    8 Wojewódka Wanda Julia 55 Pielnia

    Okręg nr 2

    1 Gawłowski Marian Stanisław 47 Wola Michowa
    2 Chmura Ignacy 61 Łukowe
    3 Ciepły Robert Michał 34 Zagórz
    4 Grzyb Leszek 45 Morochów
    5 Lemcio Henryk 57 Szczawne
    6 Piszko Agata Irena 34 Zahutyń
    7 Romaniuk Robert 35 Rzepedź
    8 Suski Janusz Andrzej 54 Zagórz

    Okręg nr 3

    1 Kawa Marian Zbigniew 55 Sanok
    2 Chrząszcz Danuta Maria 52 Sanok
    3 Dytkowski Stanisław Andrzej 66 Sanok
    4 Dżoń Anna Maria 45 Sanok
    5 Gilar Tadeusz Andrzej 55 Sanok
    6 Gładysiewicz Łukasz 26 Sanok
    7 Kamińska Anna Katarzyna 34 Sanok
    8 Kiper Bogusław Witold 41 Sanok
    9 Kruczkiewicz Tadeusz 65 Sanok
    10 Kuzio Janusz Andrzej 56 Sanok
    11 Nawój Krystian Marcin 28 Płowce
    12 Sabat Mieczysław Piotr 55 Sanok
    13 Solon Łukasz 30 Sanok
    14 Sołtys Zdzisława 52 Sanok
    15 Rycyk Piotr Maciej 37 Sanok
    16 Wachel Tomasz Grzegorz 26 Sanok
    17 Woskowicz Marek Adam 41 Sanok

    Okręg nr 4

    1 Jawor Henryk Edward 52 Niebieszczany
    2 Haduch Jerzy 53 Pisarowce
    3 Kilar Tadeusz 59 Dębna
    4 Pelc Antoni 63 Bykowce
    5 Rychlicki Wiesław 47 Falejówka
    6 Skiba Michał Ireneusz 27 Strachocina
    7 Szumilas Agnieszka Elwira 34 Czerteż
    8 Wachel Henryk 55 Sanok






    • Stanisław Surowiak (0 głosów)
    • Łukasz Zajdel (0 głosów)
    • Karolina Zuba (0 głosów)
    • Tomasz Rzepka (0 głosów)
    • Sylwester Mariusz Sabat (0 głosów)
    • Zbigniew Alojzy Demkiewicz (0 głosów)
    • Urszula Demkowicz (0 głosów)
    • Stanisław Dereń (0 głosów)
    • Marcin Jan Kiper (0 głosów)
    • Wiesław Jerzy Koczera (0 głosów)
    • Anita Kramarczyk (0 głosów)
    • Maria Kutiak (0 głosów)
    • Magdalena Irena Żebracka (0 głosów)
    • Ewa Janina Dołżycka-Myćka (0 głosów)
    • Bogdan Dołżycki (0 głosów)
    • Stanisław Fal (0 głosów)
    • Jan Paweł Kuczma (0 głosów)
    • Wacław Hoksa (0 głosów)
    • Iwona Szatkowska-Macko (0 głosów)
    • Maria Kabala (0 głosów)
    • Robert Karol Kabala (0 głosów)
    • Andrzej Kijowski (0 głosów)
    • Stanisław Kostilek (0 głosów)
    • Janusz Kozioł (0 głosów)
    • Bogusława Kozyra (0 głosów)
    • Janusz Mieczysław Krajnik (0 głosów)
    • Wacław Krawczyk (0 głosów)
    • Marek Kudlik (0 głosów)
    • Henryk Lemcio (0 głosów)
    • Daniel Bogumił Głaz (0 głosów)
    • Agnieszka Jakima (0 głosów)
    • Adam Zbigniew Nowak (0 głosów)
    • Michał Czesław Radwański (0 głosów)
    • Alicja Wanielista (0 głosów)
    • Gabriela Małgorzata Roszniowska-Bury (0 głosów)
    • Jan Mazur (0 głosów)
    • Ewelina Magdalena Sabat (0 głosów)
    • Anna Karolina Hryszko (0 głosów)
    • Marian Józef Jaklik (0 głosów)
    • Halina Jaskóła (0 głosów)
    • Henryk Edward Jawor (0 głosów)
    • Zenon Karczyński (0 głosów)
    • Tadeusz Kilar (0 głosów)
    • Jan Henryk Jaślar (0 głosów)
    • Kazimierz Marek Wolański (0 głosów)
    • Michał Szaryj (0 głosów)
    • Jan Tadeusz Chmiest (0 głosów)
    • Grażyna Borek (0 głosów)
    • Lesław Józef Ćwiąkała (0 głosów)
    • Michalina Maria Brodzicka (0 głosów)
    • Robert Adam Bachta (0 głosów)
    • Andrzej Wawrzyniec Balwierczak (0 głosów)
    • Krystyna Urszula Bętkowska (0 głosów)
    • Zdzisław Paweł Brodzik (0 głosów)
    • Bogusław Jan Cupryk (0 głosów)
    • Renata Genowefa Czajnik (0 głosów)
    • Józef Ćwiąkała (0 głosów)
    • Zbigniew Marian Domoń (0 głosów)
    • Marek Dragan (0 głosów)
    • Lesław Mariusz Dziedzic (0 głosów)
    • Jan Piotr Florian (0 głosów)
    • Ewa Folcik (0 głosów)
    • Wojciech Paweł Naparła (0 głosów)
    • Anna Pasternak (0 głosów)
    • Dariusz Piotr Jęczkowski (0 głosów)
    • Sylwester Jakub Kowalczyk (0 głosów)
    • Robert Pieszczoch (0 głosów)
    • Rafał Paweł Pietrzkiewicz (0 głosów)
    • Stanisław Smolik (0 głosów)
    • Roman Wincenty Konieczny (0 głosów)
    • Magdalena Krystyna Malik (0 głosów)
    • Patryk Stanisław Nisiewicz (0 głosów)
    • Sylwia Stapińska (0 głosów)
    • Agata Maria Folta (0 głosów)
    • Mateusz Marek Gajewski (0 głosów)
    • Jerzy Stanisław Folta (0 głosów)
    • Marek Bogusław Grzebień (0 głosów)
    • Beata Anna Hedesz (0 głosów)
    • Wojciech Józefczyk (0 głosów)
    • Krystyna Klepczyk (0 głosów)
    • Józef Kocoń (0 głosów)
    • Marian Józef Kotecki (0 głosów)
    • Ewa Barbara Kuzianik (0 głosów)
    • Paweł Kuźniak (0 głosów)
    • Paweł Łabaj (0 głosów)
    • Piotr Małek (0 głosów)
    • Bolesław Marszałek (0 głosów)
    • Mariusz Mołocznik (0 głosów)
    • Krzysztof Maciej Niemiec (0 głosów)
    • Konrad Piotr Pelczarski (0 głosów)
    • Jakub Marian Pihut (0 głosów)
    • Barbara Podstawska (0 głosów)
    • Mieczysław Rakoczy (0 głosów)
    • Maria Weronika Roczniak (0 głosów)
    • Agata Ewa Sowa (0 głosów)
    • Maciej Bogdan Spaliński (0 głosów)
    • Beata Zimna (0 głosów)
    • Krzysztof Tadeusz Tutak (0 głosów)
    • Zdzisława Romana Zabiega (0 głosów)
    • Damian Zbigniew Szałajko (0 głosów)
    • Kazimiera Ziemiańska (0 głosów)
    • Jerzy Tomasz Szul (0 głosów)
    • Krzysztof Józef Tomków (0 głosów)
    • Danuta Maria Waligóra (0 głosów)
    • Urszula Krystyna Wanielista (0 głosów)
    • Wojciech Węgrzyn (0 głosów)
    • Marek Jan Winiarz (0 głosów)
    • Wanda Julia Wojewódka (0 głosów)
    • Bronisław Żółkiewicz (0 głosów)
    • Tadeusz Józef Żyłka (0 głosów)
    • Nina Tacjanna Gałuszka (0 głosów)
    • Paweł Janusz Czech (0 głosów)
    • Leon Dąbrowski (0 głosów)
    • Halina Adamkiewicz (0 głosów)
    • Wojciech Kazimierz Bober (0 głosów)
    • Ignacy Chmura (0 głosów)
    • Robert Michał Ciepły (0 głosów)
    • Andrzej Michał Czech (0 głosów)
    • Dorota Małgorzata Czech (0 głosów)
    • Jakub Dąbrowski (0 głosów)
    • Leszek Faluszczak (0 głosów)
    • Witold Franciszek Fejdasz (0 głosów)
    • Marian Stanisław Gawłowski (0 głosów)
    • Bogusława Giba (0 głosów)
    • Teresa Gosztyła (0 głosów)
    • Bożena Małgorzata Gosztyła (0 głosów)
    • Marek Czesław Grabek (0 głosów)
    • Halina Anna Krogulecka (0 głosów)
    • Iwona Jolanta Kucharska (0 głosów)
    • Anna Mielnik (0 głosów)
    • Piotr Podgórski (0 głosów)
    • Zdzisław Setnik (0 głosów)
    • Bożena Jochemczyk (0 głosów)
    • Edward Piotr Mąka (0 głosów)
    • Andrzej Osenkowski (0 głosów)
    • Robert Skiba (0 głosów)
    • Andrzej Stusik (0 głosów)
    • Leszek Grzyb (0 głosów)
    • Andrzej Grzyb (0 głosów)
    • Renata Maria Haduch (0 głosów)
    • Franciszek Mikołajczak (0 głosów)
    • Marek Janusz Mołczan (0 głosów)
    • Stefan Paweł Myszczyszyn (0 głosów)
    • Adam Olechniewicz (0 głosów)
    • Edmund Pałasz (0 głosów)
    • Agata Irena Piszko (0 głosów)
    • Emilia Podczerwińska (0 głosów)
    • Robert Romaniuk (0 głosów)
    • Mirosław Sałak (0 głosów)
    • Magdalena Serwińska (0 głosów)
    • Jerzy Stach (0 głosów)
    • Janusz Andrzej Suski (0 głosów)
    • Piotr Jan Walko (0 głosów)
    • Wacław Jan Świerniak (0 głosów)
    • Bogdan Wancewicz (0 głosów)
    • Jan Stanisław Ślazyk (0 głosów)
    • Jerzy Mariusz Zuba (0 głosów)
    • Beata Elżbieta Szmiłyk (0 głosów)
    • Marek Szpara (0 głosów)
    • Aleksandra Usyk (0 głosów)
    • Igor Paweł Wójciak (0 głosów)
    • Czesław Mieczysław Wyborny (0 głosów)
    • Anna Błażowska (0 głosów)
    • Zenon Jerzy Dańczyszyn (0 głosów)
    • Adam Tomasz Drozd (0 głosów)
    • Eugeniusz Barna (0 głosów)
    • Andrzej Ludwik Budzicki (0 głosów)
    • Janusz Henryk Cecuła (0 głosów)
    • Andrzej Ryszard Babiarz (0 głosów)
    • Wiesław Antoni Bajger (0 głosów)
    • Józef Jan Baszak (0 głosów)
    • Stanisław Jan Bądkowski (0 głosów)
    • Krzysztof Bielec (0 głosów)
    • Mariusz Krzysztof Bocoń (0 głosów)
    • Zygmunt Borowski (0 głosów)
    • Maria Chorążak (0 głosów)
    • Danuta Maria Chrząszcz (0 głosów)
    • Bogusław Marcin Ciupka (0 głosów)
    • Jan Krzysztof Cyran (0 głosów)
    • Marcin Ćwikła (0 głosów)
    • Adam Stanisław Dmitrzak (0 głosów)
    • Wacław Wojciech Drwięga (0 głosów)
    • Magdalena Maria Dulęba (0 głosów)
    • Stanisław Andrzej Dytkowski (0 głosów)
    • Anna Maria Dżoń (0 głosów)
    • Bogusław Jan Frączek (0 głosów)
    • Kazimiera Maria Futyma (0 głosów)
    • Krzysztof Juszczyk (0 głosów)
    • Lech Czesław Kordas (0 głosów)
    • Zofia Małgorzata Kordela-Borczyk (0 głosów)
    • Monika Agnieszka Kowalska (0 głosów)
    • Tomasz Krzysztof Gadomski (0 głosów)
    • Wiesław Gorzelańczyk (0 głosów)
    • Piotr Karol Jungiewicz (0 głosów)
    • Krzysztof Kaczmar (0 głosów)
    • Jerzy Jan Kozimor (0 głosów)
    • Tadeusz Andrzej Gilar (0 głosów)
    • Łukasz Gładysiewicz (0 głosów)
    • Edmund Haduch (0 głosów)
    • Joanna Hydzik (0 głosów)
    • Elżbieta Hydzik (0 głosów)
    • Bernard Juliusz Jayko (0 głosów)
    • Elżbieta Kadłuczka (0 głosów)
    • Anna Katarzyna Kamińska (0 głosów)
    • Roman Kardasz (0 głosów)
    • Marian Zbigniew Kawa (0 głosów)
    • Tadeusz Kądziołka (0 głosów)
    • Marek Kielar (0 głosów)
    • Bogusław Witold Kiper (0 głosów)
    • Jerzy Stanisław Kluska (0 głosów)
    • Jan Kmieciński (0 głosów)
    • Alicja Kocyłowska (0 głosów)
    • Marian Kopeć (0 głosów)
    • Grzegorz Ludwik Kornecki (0 głosów)
    • Wanda Janina Kot (0 głosów)
    • Mieczysław Janusz Krauze (0 głosów)
    • Tadeusz Kruczkiewicz (0 głosów)
    • Czesława Kurasz (0 głosów)
    • Janusz Ryszard Kurkarewicz (0 głosów)
    • Piotr Robert Kutiak (0 głosów)
    • Marek Pastuszczak (0 głosów)
    • Sebastian Piotr Niżnik (0 głosów)
    • Stanisław Oryszczyn (0 głosów)
    • Tadeusz Janusz Panek (0 głosów)
    • Piotr Łukasz Pankowski (0 głosów)
    • Marzena Pawlus (0 głosów)
    • Tadeusz Nabywaniec (0 głosów)
    • Joanna Oleniacz-Pietryka (0 głosów)
    • Magdalena Alina Pęcak (0 głosów)
    • Lucyna Pocztańska (0 głosów)
    • Maciej Kuzicki (0 głosów)
    • Janusz Andrzej Kuzio (0 głosów)
    • Andrzej Leszczyk (0 głosów)
    • Krystyna Jolanta Lisowska (0 głosów)
    • Zbigniew Józef Lisowski (0 głosów)
    • Józef Kazimierz Litwin (0 głosów)
    • Adam Stanisław Mindur (0 głosów)
    • Dariusz Adam Mitadis (0 głosów)
    • Krystian Marcin Nawój (0 głosów)
    • Zuzanna Maria Nowak (0 głosów)
    • Władysława Oberc (0 głosów)
    • Waldemar Antoni Och (0 głosów)
    • Adam Konrad Oleksiewicz (0 głosów)
    • Kazimierz Tadeusz Olender (0 głosów)
    • Wojciech Krzysztof Pajestka (0 głosów)
    • Irena Maria Penar (0 głosów)
    • Małgorzata Jadwiga Pietrzycka (0 głosów)
    • Maria Anna Pilszak (0 głosów)
    • Barbara Julia Pityńska (0 głosów)
    • Andrzej Pocztański (0 głosów)
    • Tomasz Przystasz (0 głosów)
    • Bogusław Stanisław Rajtar (0 głosów)
    • Stanisław Sarna (0 głosów)
    • Marek Tadeusz Szomko (0 głosów)
    • Andrzej Bożydar Radwański (0 głosów)
    • Danuta Józefa Rajca (0 głosów)
    • Elżbieta Beata Ruszkowska (0 głosów)
    • Sebastian Jan Szostak (0 głosów)
    • Leszek Puchała (0 głosów)
    • Joanna Elżbieta Radwańska (0 głosów)
    • Janusz Ryszard Radzik (0 głosów)
    • Andrzej Paweł Romaniak (0 głosów)
    • Andrzej Albin Rychlicki (0 głosów)
    • Piotr Maciej Rycyk (0 głosów)
    • Mieczysław Piotr Sabat (0 głosów)
    • Jolanta Danuta Sawczak (0 głosów)
    • Małgorzata Iwona Sawicka (0 głosów)
    • Paweł Sebastiański (0 głosów)
    • Dagmara Aneta Sęk (0 głosów)
    • Józef Sieczkowski (0 głosów)
    • Zdzisław Skrzypczyk (0 głosów)
    • Jolanta Maria Słaby (0 głosów)
    • Stanisław Stefan Sokołowski (0 głosów)
    • Łukasz Solon (0 głosów)
    • Zdzisława Sołtys (0 głosów)
    • Henryk Józef Starejki (0 głosów)
    • Ryszard Stec (0 głosów)
    • Andrzej Albin Sternik (0 głosów)
    • Bogdan Marek Struś (0 głosów)
    • Mirosław Witold Sworst (0 głosów)
    • Jan Antoni Szczudlik (0 głosów)
    • Tomasz Marcin Szwan (0 głosów)
    • Waldemar Szybiak (0 głosów)
    • Paweł Józef Tomasik (0 głosów)
    • Alicja Barbara Wosik (0 głosów)
    • Jan Edward Wrona (0 głosów)
    • Jan Zajdel (0 głosów)
    • Piotr Marcin Uruski (0 głosów)
    • Janina Wójcicka (0 głosów)
    • Leszek Tomaszkiewicz (0 głosów)
    • Grzegorz Piotr Turkawski (0 głosów)
    • Tomasz Grzegorz Wachel (0 głosów)
    • Stanisław Wątróbski (0 głosów)
    • Wojciech Marian Wesołkin (0 głosów)
    • Grażyna Węgrzyńska (0 głosów)
    • Piotr Marcin Wojnarowski (0 głosów)
    • Wanda Wojtuszewska (0 głosów)
    • Marek Adam Woskowicz (0 głosów)
    • Józef Jan Wójcik (0 głosów)
    • Grzegorz Andrzej Wysocki (0 głosów)
    • Elżbieta Jolanta Ziajka (0 głosów)
    • Tomasz Emil Żebracki (0 głosów)
    • Jan Bogdan Chowaniec (0 głosów)
    • Marian Paweł Czubek (0 głosów)
    • Anna Maria Dziurdziewicz (0 głosów)
    • Agata Brygidyn (0 głosów)
    • Aleksandra Anna Ciupa (0 głosów)
    • Teresa Baranowska (0 głosów)
    • Andrzej Bil (0 głosów)
    • Halina Marta Drozd (0 głosów)
    • Oksana Anna Filipczak-Bartnik (0 głosów)
    • Marian Futyma (0 głosów)
    • Piotr Paweł Galant (0 głosów)
    • Alicja Wiesława Nowacka (0 głosów)
    • Paweł Stanisław Piotrowski (0 głosów)
    • Agnieszka Aldona Haduch (0 głosów)
    • Leontyna Krowiak (0 głosów)
    • Grzegorz Poznański (0 głosów)
    • Marian Proćko (0 głosów)
    • Tadeusz Grzegorz Galant (0 głosów)
    • Andrzej Józef Gembalik (0 głosów)
    • Wiktor Karwieńcz (0 głosów)
    • Piotr Łukasz Kopczyk (0 głosów)
    • Stanisław Gołda (0 głosów)
    • Stanisław Antoni Lewicki (0 głosów)
    • Lesław Józef Łuczka (0 głosów)
    • Wojciech Michałkowski (0 głosów)
    • Agnieszka Marzena Osękowska-Hoksa (0 głosów)
    • Wojciech Rafał Paradiuk (0 głosów)
    • Antoni Pelc (0 głosów)
    • Wojciech Paweł Petryk (0 głosów)
    • Kazimierz Jan Pietrzkiewicz (0 głosów)
    • Ewa Anna Radwańska (0 głosów)
    • Zofia Krystyna Rudkowska (0 głosów)
    • Grzegorz Rybczak (0 głosów)
    • Wiesław Rychlicki (0 głosów)
    • Stanisław Stabryła (0 głosów)
    • Łukasz Jerzy Trebenda (0 głosów)
    • Mirosław Tomasz Wójcik (0 głosów)
    • Elżbieta Magdalena Szulc (0 głosów)
    • Paweł Edward Szyndlar (0 głosów)
    • Ewa Sieradzka (0 głosów)
    • Michał Ireneusz Skiba (0 głosów)
    • Maciej Skubiński (0 głosów)
    • Andrzej Jan Smoła (0 głosów)
    • Jan Michał Stabryła (0 głosów)
    • Anna Szajnowska (0 głosów)
    • Jerzy Szałankiewicz (0 głosów)
    • Alfred Szmyd (0 głosów)
    • Agnieszka Elwira Szumilas (0 głosów)
    • Kazimierz Szwarc (0 głosów)
    • Piotr Edward Świder (0 głosów)
    • Józef Targowski (0 głosów)
    • Stanisława Anna Tymoczko (0 głosów)
    • Henryk Wachel (0 głosów)
    • Mariola Węgrzyn-Myćka (0 głosów)
    • Stanisław Andrzej Wolwowicz (0 głosów)
    • Piotr Bogumił Ziemlewicz (0 głosów)
    • Zbigniew Stanisław Hostyński (0 głosów)
    • Piotr Jan Łuczka (0 głosów)
    • Barbara Maria Łuczycka-Lech (0 głosów)
    • Marek Tomasz Marynowicz (0 głosów)
    • Ryszard Mikołajewicz (0 głosów)
    • Jerzy Haduch (0 głosów)


    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo