Kandydaci do rady powiatu tarnobrzeskiego

mbartoszewicz

Lista kandydatów

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Okręg nr 2

1 Ferenc Mirosław Andrzej 46 Gorzyce
2 Sanecka Iwona Bronisława 27 Gorzyce
3 Kowalczyk Jan 60 Gorzyce
4 Śpiewak Kazimierz Józef 58 Wrzawy
5 Wydra Władysław Jan 50 Gorzyce
6 Barnaś Wiesław Władysław 60 Gorzyce

Okręg nr 3

1 Gorczyca Małgorzata Renata 39 Grębów
2 Wojciechowski Jan Krzysztof 59 Żupawa
3 Zelik Mieczysław 55 Żupawa

Okręg nr 4

1 Michałów Krzysztof Władysław 55 Nowa Dęba
2 Bogacz Małgorzata Zofia 56 Nowa Dęba
3 Janczyk Ryszard Józef 64 Nowa Dęba
4 Linart Aleksander Jan 57 Nowa Dęba
5 Szulczewski Władysław 57 Nowa Dęba
6 Trzeciak Zdzisław Adam 58 Nowa Dęba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Okręg nr 1

1 Tomanek Leszek 57 Skopanie
2 Jarosz Marian Józef 57 Suchorzów
3 Dziurzyński Zbigniew Roman 51 Skopanie
4 Bojda Ryszard Marian 49 Kaczaki
5 Łącz Adam Antoni 53 Dąbrowica
6 Krempa Tomasz 37 Baranów Sandomierski
7 Brodecki Maciej Karol 28 Durdy
8 Chwałek Arkadiusz Jan 39 Wola Baranowska

Okręg nr 2

1 Surdy Leszek Janusz 47 Gorzyce
2 Rękas Sławomir Józef 33 Sokolniki
3 Gamoń Dariusz Jacenty 45 Trześń
4 Cetnarska Anna Stanisława 38 Gorzyce
5 Tworek Grzegorz Jan 43 Furmany
6 Prażmowska Krystyna Stefania 54 Zalesie Gorzyckie
7 Czerepak Justyna Ewa 34 Orliska
8 Stilger Małgorzata Halina 44 Wrzawy

Okręg nr 3

1 Pędziwiatr Robert Karol 37 Grębów
2 Paź Dorota 36 Stale
3 Tabor Stanisław 69 Wydrza
4 Szewc Edyta 31 Żupawa
5 Kopała Ewa 37 Zabrnie
6 Korczak Wiesław Władysław 37 Stale

Okręg nr 4

1 Tutka Henryk 55 Cygany
2 Pająk Władysław 64 Jadachy
3 Biela Teresa Agnieszka 30 Chmielów
4 Białek Ewa Maria 47 Nowa Dęba
5 Marcinkowska Joanna Barbara 26 Chmielów
6 Stróż Bronisława 58 Rozalin
7 Rutkowski Jan 59 Tarnowska Wola
8 Grocholski Mariusz Wiesław 30 Chmielów
9 Gniado Marek 55 Jadachy
10 Lidwin Alicja 36 Alfredówka
11 Warchoł Andrzej 44 Nowa Dęba
12 Urbaniak Andrzej 32 Cygany

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Okręg nr 1

1 Pluta Mirosław Stanisław 50 Wola Baranowska
2 Pitra Krzysztof 32 Siedleszczany
3 Polak Andrzej Artur 53 Skopanie
4 Burdzel Anna 43 Suchorzów
5 Trela Ryszard Wojciech 54 Kaczaki
6 Ślęzak Grzegorz 41 Durdy
7 Pelczar Jan Andrzej 54 Skopanie

Okręg nr 2

1 Bukowski Dariusz Krzysztof 45 Gorzyce
2 Bartoszek Marek 40 Wrzawy
3 Tworek Wiesław 47 Sokolniki
4 Sajda Edyta 29 Furmany
5 Tworek Sabina 51 Sokolniki
6 Cyboroń Maria Bronisława 61 Gorzyce
7 Niezgoda Irena Wanda 62 Gorzyce
8 Rękas Radosław Paweł 24 Sokolniki

Okręg nr 3

1 Kozieja Krystyna Janina 45 Zabrnie
2 Duma Józef 57 Stale
3 Bąk Marta Teresa 26 Żupawa
4 Tworek Janusz 34 Wydrza
5 Pliszka Krystyna 40 Grębów
6 Szewc Dominik 32 Krawce

Okręg nr 4

1 Mączka Jarosław Andrzej 47 Nowa Dęba
2 Zieliński Tomasz 26 Nowa Dęba
3 Tomczyk Bogdan Zygmunt 45 Nowa Dęba
4 Rak Tadeusz Jan 51 Nowa Dęba
5 Sawicki Aleksander Kazimierz 68 Tarnowska Wola
6 Zierold Tomasz Grzegorz 48 Nowa Dęba
7 Biało Beata 42 Nowa Dęba
8 Krasowski Hubert Jakub 30 Nowa Dęba
9 Wolan Stanisław Józef 55 Chmielów
10 Szafran Ryszard Marian 52 Nowa Dęba
11 Wesołowski Konrad Bartosz 30 Nowa Dęba
12 Plaskota Małgorzata Maria 33 Nowa Dęba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 1

1 Ślęzak Kazimierz 55 Baranów Sandomierski
2 Tworz Stanisław 64 Dąbrowica
3 Byczek Halina 50 Kaczaki
4 Trębacz Anna Urszula 56 Skopanie
5 Malinowska Kazimiera Danuta 58 Siedleszczany
6 Stawiarski Krzysztof Wacław 36 Skopanie
7 Myszka Tadeusz Aleksander 34 Ślęzaki

Okręg nr 2

1 Laskowski Krzysztof Wiesław 43 Gorzyce
2 Gierach Agnieszka Dorota 38 Gorzyce
3 Łabuda Adam 59 Wrzawy
4 Piątek Katarzyna 32 Gorzyce
5 Nowak Krzysztof Józef 41 Trześń
6 Michajłyszyn Małgorzata 34 Gorzyce
7 Kułaga-Czernecka Sylwia 27 Sokolniki

Okręg nr 3

1 Kazana Renata Ewa 42 Grębów
2 Butkowska Maria 55 Zabrnie
3 Połowniak Andrzej Michał 50 Stale
4 Stępień Andrzej Marian 39 Krawce
5 Wiącek Antoni Jan 56 Wydrza
6 Stępień Edward Zbigniew 45 Jamnica

Okręg nr 4

1 Wróbel Wacław August 59 Nowa Dęba
2 Gęgotek Tadeusz 54 Nowa Dęba
3 Baracz Jan 62 Tarnowska Wola
4 Zbyrad Teresa Jadwiga 37 Chmielów
5 Wiercioch Tadeusz 58 Nowa Dęba
6 Jadach Tadeusz Jerzy 45 Jadachy
7 Dec Elżbieta Łucja 49 Nowa Dęba
8 Durda Kazimierz 52 Rozalin
9 Szostak Ryszard Jan 54 Nowa Dęba
10 Trawiński Ryszard Marian 67 Nowa Dęba
11 Zych Renata 32 Cygany
12 Krępa Tadeusz 60 Nowa Dęba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO

Okręg nr 1

1 Ciejka Józef Jan 74 Baranów Sandomierski
2 Chwieja Waldemar 35 Dymitrów Duży
3 Pruś Tomasz Wincenty 27 Baranów Sandomierski
4 Ruła Dariusz Bogusław 35 Knapy
5 Koptyra Grzegorz 42 Dymitrów Mały
6 Hynowski Janusz Jerzy 38 Skopanie
7 Polek Barbara 39 Ślęzaki
8 Dolecki Krzysztof Piotr 42 Skopanie

Okręg nr 2

1 Kotwica Sylwester Mieczysław 49 Gorzyce
2 Berezowska Benita 41 Sokolniki
3 Wydra Alicja Maria 57 Trześń
4 Złotek Mariusz 40 Motycze Poduchowne
5 Burek Florencja 35 Zalesie Gorzyckie
6 Fietko Krzysztof 24 Motycze Poduchowne
7 Tarkowski Grzegorz 50 Gorzyce

Okręg nr 3

1 Ożga Marek 47 Krawce
2 Burdzy Anna Teresa 44 Grębów
3 Klubek Hubert Artur 43 Stale
4 Łakomy Zbigniew Tadeusz 29 Zabrnie
5 Wdowiak-Wilk Agnieszka 27 Żupawa
6 Zając Grzegorz 25 Stale

Okręg nr 4

1 Sudoł Jerzy Zbigniew 56 Nowa Dęba
2 Szurgociński Adam Roman 51 Nowa Dęba
3 Barzycka Wiesława Halina 51 Nowa Dęba
4 Lubera Jacek Dawid 23 Nowa Dęba
5 Kubicka Beata Małgorzata 45 Nowa Dęba
6 Strojek Iwona 34 Nowa Dęba
7 Fryc Bogusław Adam 40 Nowa Dęba
8 Zięba Marek Grzegorz 38 Tarnowska Wola
9 Ordon Halina Danuta 53 Cygany
10 Mroczek Janina 50 Chmielów
11 Bałata Grzegorz 27 Jadachy
12 Zięba Julian Polikarp 63 Nowa Dęba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU TARNOBRZESKIEGO

Okręg nr 1

1 Smykla Stanisław Zenon 56 Wola Baranowska
2 Knych Adrian 30 Baranów Sandomierski
3 Małodziński Leszek 50 Skopanie
4 Szczypta Michał 26 Wola Baranowska
5 Wójcicki Krzysztof Tadeusz 55 Knapy
6 Lasek Zbigniew 48 Dąbrowica
7 Witas Bernard 46 Marki
8 Rzeszut Marian 62 Dymitrów Duży

Okręg nr 2

1 Cymerys Marian Czesław 60 Gorzyce
2 Biskup Wiesław 51 Furmany
3 Chmura Konrad Dominik 25 Motycze Poduchowne
4 Czerwiński Krzysztof 38 Gorzyce
5 Kapała Marek Michał 49 Gorzyce
6 Maciąg Leszek 55 Gorzyce
7 Tworek Stefan 32 Sokolniki
8 Szczurska-Luboch Katarzyna Agnieszka 33 Trześń

Okręg nr 3

1 Rapiej Arkadiusz 44 Żupawa
2 Paź Jacek 29 Żupawa
3 Paź Janusz Jan 49 Żupawa
4 Jodłowska Irena Iwona 28 Grębów

Okręg nr 4

1 Mirowski Leszek Ryszard 51 Nowa Dęba
2 Mroczek Leszek 49 Chmielów
3 Duda Barbara 48 Nowa Dęba
4 Grdeń Józef Jan 57 Jadachy
5 Szczur Wiesław Jan 40 Nowa Dęba
6 Tłusty Robert 48 Alfredówka
7 Pręga Teresa Zofia 57 Nowa Dęba
8 Polek Maria Ewa 46 Cygany
9 Bujak Bogdan 62 Nowa Dęba
10 Kalicki Wiesław Tadeusz 54 Nowa Dęba
11 Paduch Krzysztof 45 Nowa Dęba
12 Wójcikowski Henryk 66 Nowa Dęba

  • Władysław Jan Wydra (0 głosów)
  • Adam Łabuda (0 głosów)
  • Andrzej Marian Stępień (0 głosów)
  • Antoni Jan Wiącek (0 głosów)
  • Irena Iwona Jodłowska (0 głosów)
  • Hubert Artur Klubek (0 głosów)
  • Zbigniew Tadeusz Łakomy (0 głosów)
  • Marek Ożga (0 głosów)
  • Jacek Paź (0 głosów)
  • Janusz Jan Paź (0 głosów)
  • Arkadiusz Rapiej (0 głosów)
  • Agnieszka Wdowiak-Wilk (0 głosów)
  • Grzegorz Zając (0 głosów)
  • Ryszard Józef Janczyk (0 głosów)
  • Zdzisław Adam Trzeciak (0 głosów)
  • Ryszard Marian Szafran (0 głosów)
  • Bogdan Zygmunt Tomczyk (0 głosów)
  • Stanisław Józef Wolan (0 głosów)
  • Tomasz Zieliński (0 głosów)
  • Tomasz Grzegorz Zierold (0 głosów)
  • Tadeusz Jerzy Jadach (0 głosów)
  • Krzysztof Józef Nowak (0 głosów)
  • Katarzyna Piątek (0 głosów)
  • Benita Berezowska (0 głosów)
  • Wiesław Biskup (0 głosów)
  • Konrad Dominik Chmura (0 głosów)
  • Marian Czesław Cymerys (0 głosów)
  • Krzysztof Czerwiński (0 głosów)
  • Krzysztof Fietko (0 głosów)
  • Marek Michał Kapała (0 głosów)
  • Sylwester Mieczysław Kotwica (0 głosów)
  • Leszek Maciąg (0 głosów)
  • Katarzyna Agnieszka Szczurska-Luboch (0 głosów)
  • Grzegorz Tarkowski (0 głosów)
  • Stefan Tworek (0 głosów)
  • Alicja Maria Wydra (0 głosów)
  • Mariusz Złotek (0 głosów)
  • Małgorzata Renata Gorczyca (0 głosów)
  • Jan Krzysztof Wojciechowski (0 głosów)
  • Mieczysław Zelik (0 głosów)
  • Ewa Kopała (0 głosów)
  • Wiesław Władysław Korczak (0 głosów)
  • Dorota Paź (0 głosów)
  • Robert Karol Pędziwiatr (0 głosów)
  • Edyta Szewc (0 głosów)
  • Stanisław Tabor (0 głosów)
  • Marta Teresa Bąk (0 głosów)
  • Józef Duma (0 głosów)
  • Krystyna Janina Kozieja (0 głosów)
  • Krystyna Pliszka (0 głosów)
  • Dominik Szewc (0 głosów)
  • Janusz Tworek (0 głosów)
  • Maria Butkowska (0 głosów)
  • Renata Ewa Kazana (0 głosów)
  • Barbara Polek (0 głosów)
  • Tomasz Wincenty Pruś (0 głosów)
  • Dariusz Bogusław Ruła (0 głosów)
  • Marian Rzeszut (0 głosów)
  • Stanisław Zenon Smykla (0 głosów)
  • Michał Szczypta (0 głosów)
  • Bernard Witas (0 głosów)
  • Krzysztof Tadeusz Wójcicki (0 głosów)
  • Wiesław Władysław Barnaś (0 głosów)
  • Mirosław Andrzej Ferenc (0 głosów)
  • Jan Kowalczyk (0 głosów)
  • Iwona Bronisława Sanecka (0 głosów)
  • Kazimierz Józef Śpiewak (0 głosów)
  • Anna Stanisława Cetnarska (0 głosów)
  • Justyna Ewa Czerepak (0 głosów)
  • Dariusz Jacenty Gamoń (0 głosów)
  • Krystyna Stefania Prażmowska (0 głosów)
  • Sławomir Józef Rękas (0 głosów)
  • Małgorzata Halina Stilger (0 głosów)
  • Leszek Janusz Surdy (0 głosów)
  • Grzegorz Jan Tworek (0 głosów)
  • Marek Bartoszek (0 głosów)
  • Dariusz Krzysztof Bukowski (0 głosów)
  • Maria Bronisława Cyboroń (0 głosów)
  • Irena Wanda Niezgoda (0 głosów)
  • Radosław Paweł Rękas (0 głosów)
  • Edyta Sajda (0 głosów)
  • Sabina Tworek (0 głosów)
  • Wiesław Tworek (0 głosów)
  • Agnieszka Dorota Gierach (0 głosów)
  • Sylwia Kułaga-Czernecka (0 głosów)
  • Andrzej Michał Połowniak (0 głosów)
  • Ryszard Marian Bojda (0 głosów)
  • Maciej Karol Brodecki (0 głosów)
  • Arkadiusz Jan Chwałek (0 głosów)
  • Zbigniew Roman Dziurzyński (0 głosów)
  • Marian Józef Jarosz (0 głosów)
  • Tomasz Krempa (0 głosów)
  • Adam Antoni Łącz (0 głosów)
  • Leszek Tomanek (0 głosów)
  • Anna Burdzel (0 głosów)
  • Jan Andrzej Pelczar (0 głosów)
  • Krzysztof Pitra (0 głosów)
  • Mirosław Stanisław Pluta (0 głosów)
  • Andrzej Artur Polak (0 głosów)
  • Grzegorz Ślęzak (0 głosów)
  • Ryszard Wojciech Trela (0 głosów)
  • Halina Byczek (0 głosów)
  • Kazimiera Danuta Malinowska (0 głosów)
  • Tadeusz Aleksander Myszka (0 głosów)
  • Krzysztof Wacław Stawiarski (0 głosów)
  • Kazimierz Ślęzak (0 głosów)
  • Anna Urszula Trębacz (0 głosów)
  • Stanisław Tworz (0 głosów)
  • Waldemar Chwieja (0 głosów)
  • Józef Jan Ciejka (0 głosów)
  • Krzysztof Piotr Dolecki (0 głosów)
  • Janusz Jerzy Hynowski (0 głosów)
  • Adrian Knych (0 głosów)
  • Grzegorz Koptyra (0 głosów)
  • Zbigniew Lasek (0 głosów)
  • Krzysztof Wiesław Laskowski (0 głosów)
  • Małgorzata Zofia Bogacz (0 głosów)
  • Ewa Maria Białek (0 głosów)
  • Teresa Agnieszka Biela (0 głosów)
  • Marek Gniado (0 głosów)
  • Mariusz Wiesław Grocholski (0 głosów)
  • Beata Biało (0 głosów)
  • Jan Baracz (0 głosów)
  • Elżbieta Łucja Dec (0 głosów)
  • Kazimierz Durda (0 głosów)
  • Tadeusz Gęgotek (0 głosów)
  • Grzegorz Bałata (0 głosów)
  • Bogdan Bujak (0 głosów)
  • Barbara Duda (0 głosów)
  • Bogusław Adam Fryc (0 głosów)
  • Józef Jan Grdeń (0 głosów)
  • Aleksander Jan Linart (0 głosów)
  • Krzysztof Władysław Michałów (0 głosów)
  • Władysław Szulczewski (0 głosów)
  • Alicja Lidwin (0 głosów)
  • Joanna Barbara Marcinkowska (0 głosów)
  • Władysław Pająk (0 głosów)
  • Jan Rutkowski (0 głosów)
  • Bronisława Stróż (0 głosów)
  • Hubert Jakub Krasowski (0 głosów)
  • Jarosław Andrzej Mączka (0 głosów)
  • Małgorzata Maria Plaskota (0 głosów)
  • Tadeusz Jan Rak (0 głosów)
  • Aleksander Kazimierz Sawicki (0 głosów)
  • Tadeusz Krępa (0 głosów)
  • Ryszard Jan Szostak (0 głosów)
  • Ryszard Marian Trawiński (0 głosów)
  • Wiesław Tadeusz Kalicki (0 głosów)
  • Beata Małgorzata Kubicka (0 głosów)
  • Jacek Dawid Lubera (0 głosów)
  • Leszek Ryszard Mirowski (0 głosów)
  • Janina Mroczek (0 głosów)
  • Leszek Mroczek (0 głosów)
  • Halina Danuta Ordon (0 głosów)
  • Krzysztof Paduch (0 głosów)
  • Maria Ewa Polek (0 głosów)
  • Teresa Zofia Pręga (0 głosów)
  • Iwona Strojek (0 głosów)
  • Jerzy Zbigniew Sudoł (0 głosów)
  • Wiesław Jan Szczur (0 głosów)
  • Adam Roman Szurgociński (0 głosów)
  • Robert Tłusty (0 głosów)
  • Henryk Tutka (0 głosów)
  • Andrzej Urbaniak (0 głosów)
  • Andrzej Warchoł (0 głosów)
  • Konrad Bartosz Wesołowski (0 głosów)
  • Tadeusz Wiercioch (0 głosów)
  • Wacław August Wróbel (0 głosów)
  • Teresa Jadwiga Zbyrad (0 głosów)
  • Renata Zych (0 głosów)
  • Henryk Wójcikowski (0 głosów)
  • Julian Polikarp Zięba (0 głosów)
  • Marek Grzegorz Zięba (0 głosów)
  • Leszek Małodziński (0 głosów)
  • Małgorzata Michajłyszyn (0 głosów)
  • Florencja Burek (0 głosów)
  • Edward Zbigniew Stępień (0 głosów)
  • Anna Teresa Burdzy (0 głosów)
  • Wiesława Halina Barzycka (0 głosów)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie