Karpaty Krosno przegrały z Chełmianką Chełm. Zobacz zdjęcia

Sebastian Czech
Trudno wygrać mecz, w którym nie oddaje się ani jednego celnego strzału na bramkę przeciwnika. Tak fatalnie nastawione celowniki mieli piłkarze Karpat w meczu z beniaminkiem - Chełmianką Chełm
Karpaty Krosno-Chelmianka ChelmKarpaty Krosno (bialo-niebieskie stroje) – Chelmianka Chelm 0-1 (0-1)

Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm

Zobacz zdjęcia: Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm

Jedynie Marcin Łukaczyński zaniepokoił bramkarza gości, posyłając piłkę najpierw tuż nad poprzeczką, a za chwilę minimalnie obok słupka.

Jeszcze Bartłomiej Buczek skiksował w sytuacji sam na sam i to były wszystkie pozytywy krośnian w ofensywie.

W defensywie wcale nie było lepiej. Zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to napastnicy Chełmianki: Piotr Wójcik i Sylwester Zdunek kilkakrotnie stawali przed szansą zdobycia gola. Przede wszystkim po szybkich akcjach skrzydłami i dośrodkowaniach Kamila Droba lub Marka Grzywny.

Jeden z tych ataków przyniósł w końcu powodzenie. Zdunek głową z bliska skierował piłkę do siatki, a po przerwie przyjezdni kontrolowali przebieg wydarzeń na murawie.
KARPATY KROSNO - CHEŁMIANKA CHEŁM 0-1 (0-1)
0-1 Zdunek (45)