Przemysław Markocki

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Nz. Kamil Walaszczyk (Partyzant Targowiska) strzela gola z rzutu karnego na 1-1. ©Tomasz Jefimow

W meczu derbowym pomiędzy Karpatami Krosno a Partyzantem Targowiska padł remis 2-2.

W meczu derbowym pomiędzy Karpatami a Partyzantem Krosno nie brakowało emocji. Na trybunach zasiadło ponad tysiąc kibiców, którzy na pewno się nie nudzili.

Gracze Karpat Krosno tylko zremisowali z Partyzantem, choć dwukrotnie wychodzili na prowadzenie.

Zobacz zdjęcia: Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska 2-2

Pierwszego gola dla Karpat zdobył już w 7. minucie meczu Kamil Chmielowski. Chwilę później wyrównującego gola strzelił Kamil Walaszczyk z rzutu karnego.

W samej końcówce pierwszej połowy kolejny rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Kozieł, który ponownie dał prowadzenie gospodarzom.

Na pięć minut przed końcem arbiter Andrzej Zwierzchowski kolejny raz wskazał na wapno. Nie pomylił się Rafał Nikody ustalając wynik pojedynku na 2-2.

KARPATY KROSNO - PARTYZANT TARGOWISKA 2-2

1-0 Chmielowski (7), 1-1 Walaszczyk (15-karny), 2-1 Kozieł (45-karny), 2-2 Nikody (85-karny)

Obszerna relacja z meczu, noty dla zawodników i wypowiedzi w poniedziałek w Nowinach