Kibicowałeś na meczu Siarki Tarnobrzeg z Hutnikiem Kraków? Poszukaj siebie [ZDJĘCIA TRYBUN]

Marcin Radzimowski
Sobotni mecz w Tarnobrzegu obejrzało z trybun około 650 osób
Sobotni mecz w Tarnobrzegu obejrzało z trybun około 650 osób Marcin Radzimowski
Mimo przenikliwego zimna, około 650 osób zdecydowało się w sobotnie popołudnie 4 marca wybrać na Stadion Miejski w Tarnobrzegu, by obejrzeć mecz o drugoligowe punkty, w którym piłkarze Siarki Tarnobrzeg zmierzyli się z Hutnikiem Kraków. W tym gronie było też kilkudziesięciu kibiców Hutnika. Byłeś na tym meczu? Poszukaj siebie w naszej galerii zdjęć.

Kibice na meczu Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków

Mecz zakończył się remisem 1:1, uratowanym dopiero w ostatniej minucie meczu. Biorąc pod uwagę, fakt, że w sobotę było bardzo mroźne powietrze potęgujące uczucie chłodu, sporo osób przyszło na stadion zobaczyć na własne oczy rewanżowy mecz z Hutnikiem. Trybuna gości też nie była pusta, ponieważ kilkudziesięciu fanów Hutnika postanowiło wybrać się do Tarnobrzega.

Między szalikowcami obu drużyn nie ma przyjaźni, toteż nie dziwi wzajemne obrzucanie się co jakiś czas inwektywami, niemalże od pierwszych do ostatnich minut meczu. Kibicowałeś na tym meczu? Poszukaj siebie w naszej galerii.

Najbliższe dwa spotkania piłkarze Siarki rozegrają na wyjeździe, dopiero za trzy tygodnie - 25 marca, ekipa z Tarnobrzega zagra na własnym terenie z Kotwicą Kołobrzeg.