Kick-boxing > Artur Szychowski z Rzeszowa trzeci na świecie

an

Nowiny

Nowiny

Zawodnik Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki i reprezentant Polski w formule K1 Rules wywalczył brązowy medal w Pucharze Świata. Nie jest to jego jedyne osiągnięcie.
    Artur Szychowski, 29-letni reprezentant Polski w kick-boxingu uległ w turnieju na Węgrzech jedynie białoruskiemu zawodnikowi. Potwierdzeniem nieprzeciętnych umiejętności rzeszowskiego zawodnika są liczne sukcesy, takie jak: 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Serbii, czy złoty medal w Międzynarodowym Pucharze Polski, gdzie został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

W piątkowy wieczór czeka go kolejne starcie.
    Na gali zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim wystąpi w walce wieczoru. W czerwcu powalczy o eliminacje do Mistrzostw Europy, w sierpniu jako reprezentant kraju w formule K1 Rules wyjedzie na turniej do USA, a w październiku stoczy walkę o tytuł Zawodowego Mistrza Polski.
    Rzeszowski Klub Sportów Walki ma siedzibę na Hali Podpromie (sala Klubu-Siłowni "12 Ton"). Powstał w 2006 roku, lecz może poszczycić się dużymi osiągnięciami. Obecnie jest klubem specjalizującym się we wszystkich odmianach kick-boxingu oraz K1 Rules, zrzeszonym w Polskim Związku Kick-boxingu. Prezesem klubu jest Robert Miśta, a zajęcia i treningi prowadzi Wiesław Kania (2 Dan Kick-boxing).