Kickboxing: Karolina Dziedzic-Gruszowska po raz szósty została mistrzynią Polski

Karolina Dziedzic-Gruszowska jest też aktualną mistrzynią świata w formule full contact Facebook/Diament Pstrągowa
Zawodniczka Diamentu Pstrągowa Karolina Dziecic-Gruszowska sięgnęła po szósty tytuł mistrzyni Polski Seniorów w kickboxingu w formule full contact (kat. -70 kg).

Podopieczna Jerzego Pilarza pokonała w finale turnieju w Kaliszu Karolinę Juję (Sporty Walki Poznań) decyzją sędziów 2:1.

- Kalisz to dla mnie szczęśliwe miejsce. Zdobyłam tam 2010 roku tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski, a pięć lat później srebrny medal. Z kolei w 2012 roku wygrałam MMP w Błaszkach koło Kalisza - mówi Karolina.

Złoto w kat. -86 kg wywalczył pochodzący z Podkarpacia Mateusz Kubiszyn oraz w kat. -67 kg juniorów starszych Maciej Ważny z Game Over Lubaczów. Za kilka dni 20 kwietnia w Legnicy rozpoczną się mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w formule low kick, w których wystartuje m.in. mistrzyni świata w tej konkurencji i klubowa koleżanka Karoliny Iwona Nieroda.